Denník N

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter: Fico a Matovič chcú spolu s Paškom pochovať aj nádej na slušnejšiu politiku

Robert Fico aj Igor Matovič podľa majetkových priznaní vyzerajú, akoby nikde nebývali. Foto – TASR
Robert Fico aj Igor Matovič podľa majetkových priznaní vyzerajú, akoby nikde nebývali. Foto – TASR

1. Zomrel Pavol Paška, nezaobišlo sa to bez nechutností. 2. Matečná stále vidí chybu inde než farmári. 3. SaS pôjde do volieb sama, iné sa čakať nedalo + krátke správy, zaujímavé články, citát víkendu a nový Shooty.

Najlacnejšie a najkomfortnejšie PCR testy v Bratislave nájdete na rychlotest-covid.sk


Udalosti víkendu vybral a komentoval Roman Pataj

1. Zomrel Pavol Paška, nezaobišlo sa to bez nechutností

V piatok po infarkte zomrel Pavol Paška. Mal tri týždne po šesťdesiatke. Vláda rodine bývalého predsedu parlamentu ponúkla štátny pohreb. Pozostalí ho však odmietli.


Podcasty nájdete na: Apple podcasty – Podbean – Amazon Alexa – Stitcher – RSS

Týmto ich rozhodnutím sa stopa tohto neúspešného politika v slovenských dejinách definitívne končí a oživiť by ju mohol jedine nejaký nový CT kostlivec zo zdravotníckej skrine, v ktorom by niekdajší podpredseda Smeru a podnikateľ v zdravotníctve figuroval.

Paška bol veľmi kontroverzná osobnosť, preto sa nedá čudovať, že internet po správe o jeho smrti cynicky vybuchol. Protismerácky naladenú časť verejnosti vyvažovali jeho predstavitelia, ktorí sa krvopotne snažili držať pravidla „o mŕtvych len dobre“. Tak ako prekročili hranicu dobrého vkusu niektoré kritické reakcie, to isté sa podarilo aj tým opačným. Nie je to pekné, ale kým ide o bežných ľudí, nedá sa tomu zabrániť.

Horší prípad sú politici. Obmedzíme sa na jediného z každého tábora. Kým napríklad Richard Sulík, hoci aj on si asi myslí svoje, civilizovane vyjadril úprimnú sústrasť rodine, predseda OĽaNO predviedol, že niekedy nevie,

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter

Hlavný newsletter Denníka N prináša každý večer komentovaný súhrn najdôležitejšieho diania. Posielame každý večer okrem soboty do 20:00.

Teraz najčítanejšie