Denník N

Tomáš Drucker nemá len konať. Pomaly má už aj odstúpiť

Pozemky, policajný prezident a Okoličány. Nový minister vnútra ešte ani poriadne nie je vo svojej funkcii, a už by sa mohol poberať.

  • Ladislavovi Bašternákovi hrozí sedem rokov väzenia a ďalšie stíhania.
  • Robert Kaliňák dal všetkým policajtom na rozlúčku po 400 eur.
  • Rádio Lumen tvrdilo, že od utečencov sa bezpodmienečne žiada, aby prijali ľavicové hodnoty: gender, potrat a homosexualitu.

    Krízová komunikácia v praxi.

Zlý týždeň mal nový minister vnútra Tomáš Drucker. Ukázalo sa, že nejasné obchody s pozemkami ho spájajú s Jozefom Rážom, ktorý mal byť novým ministrom vnútra ešte pred Tomášom Druckerom, ale táto ambícia mu nevydržala ani 24 hodín.

Vzápätí vystúpil Igor Matovič, ktorý upozornil, že na pozemkoch mala zarobiť aj Druckerova manželka, na čo Drucker skúsil niečo porozprávať, až nakoniec oznámil, že jeho manželka ukončuje všetky svoje podnikateľské aktivity. A to bolo zvláštne: nikomu totiž neprekážali jej podnikateľské aktivity – námietky boli len proti tým podozrivým.

Vlastnú kauzu mal aj nový premiér Pellegrini, ktorý nevedel veľmi dobre vysvetliť svoje bývanie. Najprv povedal to, potom tamto a teraz prišiel s verziou, že za všetko nejakým spôsobom môže jeho asistent alebo niečo podobné. Skrátka, za každý problém môže niekto iný. Za Mečiarovu vilu mohla jeho manželka, Fico bývanie tiež vysvetľoval manželkou a Pellegrini asistentom. Je dobré, keď má človek po svojom boku niekoho, na koho sa môže spoľahnúť.

Internetom sa šírila ďalšia správa, ktorá nebola pravdivá, ale mohla by byť.

A zlý týždeň Tomáša Druckera pokračoval. Dlho nevedel, čo s policajným prezidentom Gašparom, potom povedal, že už vie, ale ešte nepovie.

Pripomínalo to napínavú hru: v utorok oznámil,

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Komentáre

Teraz najčítanejšie