Denník N

MS v hokeji 2015 v Česku: program, výsledky, tabuľky

Svetový šampionát sa hrá v Prahe a Ostrave v termíne 1. – 17. mája 2015.

 

Program Slovenska v B-skupine (Petrohrad)

07.05. sobota Slovensko 11:15 Maďarsko
08.05. nedeľa Francúzsko 19:15 Slovensko
10.05. utorok Slovensko 15:15 Nemecko
11.05. streda Slovensko 15:15 Bielorusko
14.05. sobota Kanada 19:15 Slovensko
15.05. nedeľa Slovensko 19:15 Fínsko
17.05. utorok USA 11:15 Slovensko

 

———————————-

2015_IIHF_World_Championship_logo_350Nižšie nájdete program:

  • Slovenska
  • B-skupiny
  • A-skupiny
  • play-off

(posledná aktualizácia: 17.05. 23:40)

 

 

[poll id=“83″]

 

Program Slovenska v B-skupine (Ostrava)

02.05. sobota Slovensko  slovensko25 slovensko vlajka 4:3n  dansko25 dansko vlajka Dánsko
03.05. nedeľa Bielorusko  bielorusko25 bielorusko vlajka 1:2p  slovensko25 slovensko vlajka Slovensko
05.05. utorok Slovensko  slovensko25 slovensko vlajka 3:1  slovinsko25 slovinsko vlajka Slovinsko
06.05. streda Slovensko  slovensko25 slovensko vlajka 2:3  norsko25 norsko vlajka Nórsko
09.05. sobota Fínsko  finsko25 finsko vlajka 3:0  slovensko25 slovensko vlajka Slovensko
10.05. nedeľa Slovensko  slovensko25 slovensko vlajka 2:3p  rusko25 rusko vlajka Rusko
12.05. utorok USA  usa25 usa vlajka 5:4p  slovensko25 slovensko vlajka Slovensko

 

 

B-skupina (Ostrava)

b

 

 B     Z V VP PP P    S B
1 USA 7 5 1 0 1 22:14 17*
2 Fínsko 7 4 2 0 1 22:9 16*
3 Rusko 7 4 1 1 1 30.16 15*
4 Bielorusko 7 4 0 2 1 20:19 14*
5 Slovensko 7 1 2 2 2 17:19 9
6 Nórsko 7 2 0 0 5 12:23 6
7 Dánsko 7 1 0 1 5 10:20 4
8 Slovinsko 7 1 0 0 6 9:22 3x

* – postup do štvrťfinále
x – zostup

01.05. piatok USA 5:1 Fínsko
Rusko 6:2 Nórsko
02.05. sobota Slovensko 4:3n Dánsko
Bielorusko 4:2 Slovinsko
Nórsko 1:2 USA
03.05. nedeľa Rusko 5:3 Slovinsko
Bielorusko 1:2p Slovensko
Dánsko 0:3 Fínsko
04.05. pondelok Rusko 2:4 USA
Nórsko 0:5 Fínsko
05.05. utorok Dánsko 1:5 Bielorusko
Slovensko 3:1 Slovinsko
06.05. streda Rusko 5:2 Dánsko
Slovensko 2:3 Nórsko
07.05. štvrtok USA 2:5 Bielorusko
Fínsko 4:0 Slovinsko
08.05. piatok Slovinsko 1:3 Nórsko
USA 1:0 Dánsko
09.05. sobota Bielorusko 0:7 Rusko
Fínsko 3:0 Slovensko
Dánsko 4:1 Nórsko
10.05. nedeľa Slovinsko 1:3 USA
Slovensko 2:3p Rusko
11.05. pondelok Fínsko 3:2n Bielorusko
Slovinsko 1:0 Dánsko
12.05. utorok Nórsko 2:3 Bielorusko
USA 5:4p Slovensko
Fínsko 3:2sn Rusko

 

A-skupina (Praha)

a

 

Z V VP PP P S
1 Kanada 7 6 0 0 0 49:14 21*
2 Švédsko 7 4 2 0 1 34:19 16*
3 Česko 7 4 1 1 1 27:18 15*
4 Švajčiarsko 7 2 0 4 1 13:17 10*
5 Nemecko 7 2 0 1 4 9:21 7
6 Francúzsko 7 1 1 0 5 13:20 5
7 Lotyšsko 7 0 2 1 4 11.25 5
8 Rakúsko 7 0 2 1 3 10:29 5x

* – postup do štvrťfinále

x – zostup

01.05. piatok Kanada 6:1 Lotyšsko
Česko 5:6n Švédsko
02.05. sobota Švajčiarsko 3:4n Rakúsko
Francúzsko 1:2 Nemecko
Lotyšsko 2:4 Česko
03.05. nedeľa Rakúsko 1:6 Švédsko
Kanada 10:0 Nemecko
Francúzsko 1:3 Švajčiarsko
04.05. pondelok Lotyšsko 1:8 Švédsko
Kanada 6:3 Česko
05.05. utorok Švajčiarsko 1:0 Nemecko
Rakúsko 0:2 Francúzsko
06.05. streda Švajčiarsko 1:2p Lotyšsko
Švédsko 4:6 Kanada
07.05. štvrtok Česko 5:1 Francúzsko
Švédsko 4:3 Nemecko
08.05. piatok Česko 4:0 Rakúsko
Nemecko 2:1 Lotyšsko
09.05. sobota Francúzsko 3:4 Kanada
Rakúsko 1:2p Lotyšsko
Švédsko 2:1p Švajčiarsko
10.05. nedeľa Nemecko 2:4 Česko
Švajčiarsko 2:7 Kanada
11.05. pondelok Nemecko 2:3n Rakúsko
Švédsko 4:2 Francúzsko
12.05. utorok Kanada 10:1 Rakúsko
Lotyšsko 2:3sn Francúzsko
Česko 2:1sn Švajčiarsko

 

Štvrťfinále

14.05. štvrtok USA 3:1 Švajčiarsko
 Kanada 9:0 Bielorusko
Švédsko 3:5 Rusko
Fínsko 3:5 Česko

 

Semifinále

16.05. sobota  Kanada 2:0  Česko
 USA 0:4  Rusko

 

O 3. miesto

17.05. nedeľa  USA 3:0  Česko

 

Finále

17.05. nedeľa  Kanada 6:1  Rusko

[Pridajte sa do facebookovej skupiny, v ktorej môžete debatovať o profesionálnom športe, prinášať námety redakcii alebo jej klásť otázky.]

Šport a pohyb

Teraz najčítanejšie