Denník N

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter: Prezident Kiska zaútočil na poslanca Fica

1. Kiska sa rozhodol bojovať. 2. Vyfarbil sa možný Kiskov nástupca. 3. Sebavedomá SNS dráždi Fica pretekmi o väčší nezmysel.

Bodlo by vám Doblo?  Práve ste ho našli! So širokou ponukou skladových úžitkových vozidiel na operatívny leasing rozhýbete váš biznis. Nevlastnite. Jazdite!


Udalosti dňa vybral a komentoval Roman Pataj

Podcasty nájdete na: Apple podcastyPodbeanAmazon AlexaStitcherRSS

 

1. Kiska sa rozhodol bojovať

Andrej Kiska dal rozhovor Aktualitám. Udalosť dňa z neho robia veľmi tvrdé slová na adresu Roberta Fica. Samozrejme, kolegovia boli zvedaví, čo znamená Kiskovo vyhlásenie, že prezidentom už nebude, ale v politike zostáva. Nič konkrétne sme sa na túto tému nedozvedeli, ale z tónu reči je zrejmé, že sa prezident rozhodol bojovať. A to veľmi tvrdo.

Najskôr vysvetlenie, prečo prezident pred rokom vravel, že nechce zakladať žiadnu stranu, ale dnes sa uberá práve týmto smerom: „Pomôžem si jedným citátom: iba hlupák nemení názory, pokiaľ sa menia okolnosti. Vražda vášho kolegu a jeho snúbenice zmenila moje pôvodné zámery. Ale o tom, čo spravím, potrebujem zodpovedne premýšľať a plánovať.“

Teraz k eskalácii sporu s Ficom. Tá po tomto rozhovore dosiahla takú úroveň, že v Smere už

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter

Hlavný newsletter Denníka N prináša každý večer komentovaný súhrn najdôležitejšieho diania. Posielame každý večer okrem soboty do 20:00.

Teraz najčítanejšie