Denník N

Wellness svet v Burgenlande

burgenland_Lodge See Spa & Sauna Bereich © St. Martins Therme & Lodge_Peter Rigaud
burgenland_Lodge See Spa & Sauna Bereich © St. Martins Therme & Lodge_Peter Rigaud

Ujdite všedným dňom a oddýchnite si…

Panónska wellness ponuka je tu pre vás. O vaše blaho sa postará až päť úžasných termálnych kúpeľov s perfektnými bazénmi, saunami, masážami a programami starostlivosti o pleť, ako aj fantastická gastronómia.

St. Martins Therme & Lodge pripomína slimačiu ulitu a nachádza sa vo Frauenkirchene v Národnom parku Neziderské jazero-Seewinkel. Určite vás zaujme kombinácia wellness a dobrodružného safari v okolí kúpeľov.

Lodge See Spa & Sauna Bereich © St. Martins Therme & Lodge_Peter Rigaud

Sonnentherme Lutzmannsburg sú špičkovými rodinnými kúpeľmi Rakúska. Bábätká, malé deti a ich rodičia sa môžu tešiť na jedinečné spoločné zážitky v zóne „Baby World“ a pre väčšie deti sú pripravené fantastické vodné šmykľavky.

Na rozlohe 2.000 m² sa rozkladá vodný svet kúpeľov AVITA Therme v Bad Tatzmannsdorfe. Mimoriadne rozmanitý je saunový svet Eden, kde si okrem iného môžete oddýchnuť v klasickej fínskej saune. Časť AVITA Lady’s Spa je navyše vyhradená iba ženám!

burgenland_adventure pool_©AVITA Resort

Až 14 bazénov s rôznou teplotou a hĺbkou v rezorte Allegria Familientherme Stegersbach by Reiters garantuje more zábavy pre veľkých i malých . 

Allegria_Spa_Yin_Yang_Pool_c-MAXUM_Reiters-Resort-Stegersbach

Oddych, zmyslové zážitky a nová energia – to sú hlavné priority kúpeľov Therme Loipersdorf na hranici s Burgenlandom.

Oddychnite si a naberte novú energiu v našich kúpeľoch! Pre ďalšie informácie kliknite sem.

Teraz najčítanejšie