Denník N

Danko je jedno z najväčších bezpečnostných rizík pre budúcnosť Slovenska

Pozor, tento človek má v rukách bezpečnostné a obranné zložky našej krajiny, ktoré sú podľa rôznych vyjadrení zvnútra systému pod tlakom nominantov SNS konať prorusky.

Autor je riaditeľom Slovenského inštitútu pre bezpečnostnú politiku

Návšteva predsedu Národnej rady Slovenskej republiky na putinovským Ruskom vytvorenom, riadenom a „obsahom“ napĺňanom pseudofóre v Turecku by mala byť povestnou poslednou kvapkou nielen pre autora tohto komentára, ale najmä pre ľudí, ktorí majú zodpovednosť za zahraničnú a bezpečnostnú politiku našej krajiny v náplni pracovnej činnosti. Preboha, už naozaj stačilo! Zastavme ho, kým je čas…!

Predseda Národnej rady Slovenskej republiky, prepytujem kpt., prepytujem JUDr. Danko je podľa môjho názoru jedným z najväčších bezpečnostných rizík pre budúcnosť Slovenskej republiky. Dokazuje nám to každý deň. Je to naozaj vážny problém a treba ho riešiť čím skôr, kým naozaj nebude neskoro. Nie, nestraším a áno, opäť sa dostávame na kriticky dôležitú križovatku. Západ verzus Východ, demokracia verzus semidiktátorský režim, sloboda verzus totalita a útlak. Vieme, o čo ide. Nezabudli sme na totalitu a vidíme, čo Putinov režim robí.

Nebezpečným faktom je, že v zahraničnej a bezpečnostnej politike robí Danko Slovensku zásadné problémy a naše ministerstvo zahraničia už nevie, čo s ním. Správa sa ako utrhnutý valec v kombinácii so slonom v porceláne a je jasným zahraničnopolitickým analfabetom. Úplná katastrofa.

Svojimi krokmi spochybňuje naše členstvo v Európskej únii a NATO, uráža našich spojencov, spochybňuje zahraničnopolitické priority a ciele. Fotí sa ako infantilné dieťa s človekom, ktorý je na sankčnom zozname Únie, a hrdo to zavesí na svoj Facebook.

Suverénna politika s Vjačeslavom

Vypisuje nám tu, ako nás „Vjačeslav všetkých pozdravuje“, pritom tento človek nesie spoluzodpovednosť za smrť tisícov Ukrajincov. To je aj dôvod, pre ktorý, okrem

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Andrej Danko

Komentáre

Teraz najčítanejšie