Denník N

Bratislava: zoznam kandidátov na starostov a poslancov

Bratislavský hrad. Foto N – Peter Kováč

V týchto voľbách nechodia domov ľuďom zoznamy kandidátov. Tu sú za Bratislavu. Špeciálne si pozrite, v ktorom obvode volíte – ovplyvní to váš výber kandidátov.

Sobotné komunálne voľby sú mimoriadne komplikované, najmä v Bratislave a Košiciach. Do schránok sme nedostali zoznamy kandidátov a volíme až na štyroch hlasovacích lístkoch.

Celá Bratislava si vyberá z jedného zoznamu kandidátov na primátora. Pri poslancoch 45-členného mestského zastupiteľstva už volíme podľa mestských častí – celá mestská časť vyberá z jednotného zoznamu kandidátov, napríklad Petržalka desiatich, Ružinov siedmich, Dúbravka troch a Rusovce jedného.

Komplikovanejšie to je pri voľbe poslancov miestnych zastupiteľstiev. Obyvatelia mestskej časti vyberajú zo všetkých kandidátov na starostu, ale kandidátov na poslancov mestskej časti majú rozdelených podľa volebných obvodov, v ktorých žijú. Volebné obvody presne nekopírujú štvrte, niekde polovica ulice patrí do jedného a druhá polovica do druhého obvodu. Pri každom zozname kandidátov do miestneho zastupiteľstva ponúkame aj toto rozdelenie ulíc.

Petržalka

Kandidáti na starostu

  1. Ján Bučan (38), Mgr., predseda o.z. My sme Petržalka, zástupca starostu, nezávislý kandidát
  2. Miroslav Dragun (29), riaditeľ Inštitútu pre rozvoj Bratislavského kraja, nezávislý kandidát
  3. Ľudmila Farkašovská (56), PhDr., námestníčka primátora hl. mesta SR Bratislava, nezávislá kandidátka
  4. Ján Hrčka (38), Ing., IT špecialista, iniciatíva PRE Petržalku, SaS, Nova, KDH, OKS, Sme rodina
  5. Marián Chmelár (58), Bc., právnik, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko
  6. Tatiana Kratochvílová (59), Ing., dopravná inžinierka, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
  7. Oliver Kríž (40), , pedagóg, Mladá Petržalka – lokálna strana
  8. Elena Pätoprstá (58), Ing. arch., Mgr. art., designérka, protikorupčná aktivistka Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska, OĽaNO
  9. Tomáš Szmrecsányi (43), Mgr., PhD., podnikateľ, Národná koalícia

Mestské zastupiteľstvo

Volebný obvod 16 (celá Petržalka – volí sa desať poslancov)

  1. Ivana Antošová (49), Mgr., kontrolórka, Smer, SNS
  2. Augustín Arnold (61), Ing., energetik, Smer, SNS
  3. Michal Babiar (65), RNDr., PhD, projektant, urbanista, Smer, SNS
  4. Vladimír Bajan (58), Ing., starosta, Starostovia a nezávislí kandidáti
  5. Vladimír Balogh (72), MUDr., prednosta ústavu TČM LF SZU, Strana moderného Slovenska
  6. Matúš Baxant (23), aktivista, Naša Petržalka, SDKÚ
  7. Ľuboš Brenkus (61), Ing., projektant, Naj, Strana mladých ľudí
  8. František Brliť (61), Ing., riaditeľ spoločnosti, projektant, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
  9. Ján Bučan (38), Mgr., predseda o.z. My sme Petržalka, zástupca starostu, nezávislý kandidát
  10. Ján Budaj (66), ochranár a politik, OĽaNO, SaS, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  11. Peter Cmorej (35), Mgr., Ing., finančný analytik, iniciatíva Pre Petržalku, OĽaNO, SaS, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  12. Eduard Demel (36), Ing., podpredseda o.z. My sme Petržalka, ekonóm v súkromnom bankovom sektore, Šanca
  13. Vladimír Dolinay (37), Mgr., učiteľ, OĽaNO, SaS, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  14. Miroslav Dragun (29), riaditeľ Inštitútu pre rozvoj Bratislavského kraja, nezávislý kandidát
  15. Veronika Klára Endrychová (33), Mgr., učiteľka, asistentka sociálnej práce, nezávislá kandidátka
  16. Ľudmila Farkašovská (55), PhDr., námestníčka primátora hl. mesta SR Bratislava, nezávislá kandidátka
  17. Michal Feik (39), Ing., štátny radca, hovorca, zakladateľ iniciatívy Bratislava inak, nezávislý kandidát
  18. Ladislav Fogarassy (63), konateľ spoločnosti, Doma dobre
  19. Milan Ftáčnik (62), Doc., RNDr., CSc., vykokoškolský učiteľ, nezávislý kandidát
  20. Juraj Galbavý (45), Ing., lesný inžinier-projektant, Slovenská ľudová strana Andreja Hlinku
  21. Vladimír Gallo (46), JUDr., PhD., advokát, Národná koalícia
  22. Mário Gogora (42), Ing., konateľ obchodnej spoločnosti, ĽSNS
  23. Daniel Golian (34), realitný poradca, Národná koalícia
  24. Marian Greksa (59), právnik, slobodný umelec, nezávislý kandidát
  25. Filip Hochel (40) Mgr., podnikateľ, Národná koalícia
  26. Peter Hochschorner (66), tréner – vodný slalom, OĽaNO, SaS, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  27. Boris Hrbáň (50), Ing., odborník v oblasti bývania a rozvoja komunít, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
  28. Ján Hrčka (38), Ing., IT špecialista, Iniciatíva PRE Petržalku, nezávislý kandidát
  29. Jana Hrehorová (38), občianska aktivistka OZ Petržalské ihriská iniciatíva pre Petržalku, nezávislá kandidátka
  30. Slavomíra Husárová (44), JUDr., Mgr., právnička, Smer, SNS
  31. Vladimír Huska (68), Mgr., dôchodca, Národná koalícia
  32. Mária Husková (72), Ing., dôchodkyňa, Národná koalícia
  33. Marián Chmelár (58), Bc., právnik, ĽSNS
  34. Lenka Jakubčová (34), Mgr., advokátka, OĽaNO, SaS, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  35. Dušan Jaura (51), Mgr., PhD., riaditeľ Bilingválneho gymnázia C. S. Lewisa, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu – občianska demokracia
  36. Ľuboš Kačírek (46), Doc., PhD., historik a kultúrny pracovník, Progresívne Slovensko, Spolu
  37. Ján Karman (36), Ing., stavebný inžinier, iniciatíva Pre Petržalku, OĽaNO, SaS, Sme rodina – Boris Kollár, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  38. Viera Kimerlingová (63), Ing., ekonómka, OĽaNO, SaS, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  39. Karol Király (47), Mgr., súkromný podnikateľ, Smer, SNS
  40. Roman Kollár (28), MSc, trhový analytik, aktivista, Strana zelených Slovenska
  41. Peter Kovár (37), administratívny pracovník, Európska demokratická strana
  42. Michala Kozáková (31), Ing. arch., Mestská časť Bratislava-Záhorská Bystrica, referát územného plánovania, investícií, verejného obstarávania a správy majetku, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu – občianska demokracia
  43. Stanislav Kramarič (68), Ing., ekonóm , Naj – nezávislosť a jednota, Strana mladých ľudí
  44. Denisa Krásna (42), Mgr., štátna zamestnankyňa, Smer, SNS
  45. Tatiana Kratochvílová (59), Ing., dopravná inžinierka, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
  46. Branislav Krištofič (36), Ing., člen o.z. My sme Petržalka, manažér v Správe telovýchovných a rekreačných zariadení hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavy, Šanca
  47. Oliver Kríž (40), PaedDr., pedagóg, Mladá Petržalka – lokálna strana
  48. Jakub Kuruc (25), online manager, občiansky aktivista, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
  49. Miroslav Lažo (41), manažér hokejového centra, Národná koalícia
  50. Marko Madaras (25) Bc., študent, 99% – občiansky hlas
  51. Roman Masár (56), Ing., elektrotechnik, Smer, SNS
  52. Stanislava Mattová (31), Bc., tlačová hovorkyňa, Naj – nezávislosť a jednota, Strana mladých ľudí
  53. Ján Mažgút (36), Mgr., hovorca strany Smer, Smer, SNS
  54. Michaela Mišincová (39), team leader, vedúca pracovníčka, Národná koalícia
  55. Ladislav Nedelka (37), hasič-záchranár, Vzdor – strana práce
  56. Beata Novomeská (39) Mgr., asistentka predaja, KSS
  57. Lýdia Ovečková (40), Ing., ekonómka, občianska aktivistka Petržalské ihriská, iniciatíva Pre Petržalku, nezávislá kandidátka
  58. Tomáš Palkovič (33), Mgr., cykloaktivista, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
  59. Oľga Paučová (62), štátna zamestnankyňa, Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko
  60. Elena Pätoprstá (58), Ing. arch., Mgr. art., designerka, protikorupčná aktivistka, OĽaNO, SaS, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  61. Drahan Petrovič (49), Ing. arch., architekt, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
  62. Iveta Plšeková (47), MUDr., námestníčka primátora, nezávislá kandidátka
  63. Štefan Rehák (63), Doc., RNDr., PhD., vedecký pracovník, vysokoškolský pedagóg, Smer, SNS
  64. Adam Sarlós (26), Bc., podnikateľ, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
  65. Blanka Slaninová (65), JUDr., právnička, Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko
  66. Tomáš Szmrecsányi (43), Mgr., PhD., podnikateľ, Národná koalícia
  67. Ľubomír Ščasný (58), Ing. , ekonóm, OĽaNO, SaS, Sme rodina – Boris Kollár, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  68. František Šebej (71), PhDr., CSc., publicista, Most – Híd
  69. Tomáš Špaček (22), študent, ĽSNS
  70. Robert Števuška (34), mechanik, Národná koalícia
  71. Roman Tarábek (45), objektový manažér, Naj – nezávislosť a jednota, Strana mladých ľudí
  72. Štefan Taragel (59), špecialista automobilového priemyslu, Smer, SNS
  73. Nina Uherčíková (30), Mgr., asistentka poslanca NR SR, ĽSNS
  74. Ivan Uhlár (34), Mgr., právnik, Národná koalícia
  75. Milan Vetrák (43), JUDr., PhD., právnik a protikorupčný aktivista, iniciatíva Pre Petržalku, OĽaNO, SaS, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  76. Michal Vičan (38), profesionálny tréner, športovec, Mladá Petržalka – lokálna strana
  77. Jarmila Vidová (51), Ing., PhD., vysokoškolská učiteľka, Strana moderného Slovenska
  78. Ladislav Volný (36), Mgr., manažér, súkromný podnikateľ, Európska demokratická strana
  79. Jozef Vydra (58), Ing., šéfredaktor, iniciatíva Pre Petržalku, nezávislý kandidát

Miestne zastupiteľstvo Petržalky – volebné obvody rozdelené podľa ulíc nájdete tu.

Volebný obvod č. 1 (volia sa siedmi poslanci)

  1. Matúš Baxant, 23 r., aktivista Naša Petržalka, Sdkú
  2. Peter Cmorej, Mgr., Ing., 35 r., finančný analytik, Sloboda a solidarita, Nova, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Sme rodina – Boris Kollár
  3. Eduard Demel, Ing., 36 r., podpredseda o.z. My sme Petržalka, ekonóm v súkromnom bankovom sektore, Šanca
  4. Vladimír Dolinay, Mgr., 37 r., učiteľ, Sloboda a solidarita, Nova, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Sme rodina – Boris Kollár
  5. Pavel Halač, Ing., 59 r., informatik a občiansky aktivista, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO)
  6. Filip Hochel, Mgr., 40 r., podnikateľ, Národná koalícia
  7. Pavel Chvojka, Mgr., MMF., 34 r., poradca pre obchodné operácie, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO)
  8. Andrej Kalina, Ing., 31 r., generálny manažér FC Petržalka, Mladá Petržalka – lokálna strana
  9. Karol Király, Mgr., 47 r., podnikateľ, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana
  10. Branislav Kleinert, Ing., 41 r., strojný inžinier – energetik, iniciatíva Pre Petržalku, Sloboda a solidarita, Nova, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Sme rodina – Boris Kollár
  11. Lucia Kóšová, Ing., 65 r., živnostníčka, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana
  12. Bohuslav Kraus, Ing. arch., 63 r., architekt a hudobný producent, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO)
  13. Marcel Lincényi, Doc., PaedDr., PhDr., PhD., 36 r., univerzitný pedagóg, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO)
  14. Albín Mráz, Mgr., 65 r., dôchodca, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu – občianska demokracia
  15. Natália Podhorná, Mgr., 38 r., redaktorka, iniciatíva Pre Petržalku, Sloboda a solidarita, Nova, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Sme rodina – Boris Kollár
  16. Denisa Sadloňová, 42 r., asistentka, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana
  17. Adam Sarlós, Bc., 26 r., podnikateľ, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu – občianska demokracia
  18. Branislav Sepši, Ing. arch., 43 r., architekt, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu – občianska demokracia
  19. Dušan Smolka, MUDr., MPH., 65 r., lekár, Sloboda a solidarita, Nova, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Sme rodina – Boris Kollár
  20. Tomáš Szmrecsányi, Mgr., PhD., 43 r., podnikateľ, Národná koalícia
  21. Miloslav Šmíd, Ing., 62 r., ekonóm, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu – občianska demokracia
  22. Ivan Uhlár, Mgr., 34 r., právnik, iniciatíva Pre Petržalku, Sloboda a solidarita, Nova, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Sme rodina – Boris Kollár
  23. Michal Vičan, 38 r., profesionálny tréner, športovec, Mladá Petržalka – lokálna strana
  24. Jozef Vydra, Ing., 58 r., šéfredaktor, iniciatíva Pre Petržalku, Sloboda a solidarita, Nova, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Sme rodina – Boris Kollár
  25. Ildikó Zórádová, Ing., 58 r., predsedníčka bytového družstva Petržalka, Mladá Petržalka – lokálna strana
  26. Zuzana Žišková, Ing., 54 r., projektová manažérka IT a občianska aktivistka, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO)

Volebný obvod č. 2 (volí sa päť poslancov)

  1. Augustín Arnold (61), Ing., energetik, Smer, SNS
  2. Viera Bieliková (66), Mgr., právnička, ekonómka, iniciatíva PRE Petržalku, SaS, Nova, KDH, OKS, Sme rodina – Boris Kollár
  3. Mária Dugovičová (61), matrikárka, nezávislá kandidátka
  4. Vladimír Gallo (46), JUDr., PhD., advokát, Národná koalícia
  5. Michaela Gáži Zórádová (35), JUDr., právnička, Mladá Petržalka – lokálna strana
  6. Ivan Halmo (36), Mgr., hlavný štátny radca, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
  7. Marián Chmelár (58), Bc., právnik, ĽSNS
  8. Ján Karman (36), Ing., stavebný inžinier, iniciatíva PRE Petržalku, Sloboda a solidarita, Nova, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Sme rodina
  9. Mária Kiššová (62), Ing., Mgr., ekonómka, manažérka, SaS, Nova, KDH, OKS, Sme rodina Juraj Kríž (31), Mgr., PhD., pedagóg, Mladá Petržalka – lokálna strana
  10. Ivan Lučanič (33), Mgr., kúzelník a občiansky aktivista, iniciatíva PRE Petržalku, SaS, Nova, KDH, OKS, Sme rodina
  11. Ľubomír Luhový (51), futbalový publicista, Strana moderného Slovenska
  12. Judita Mičunková (55), živnostníčka, Smer, SNS
  13. Viliam Ovsepian (31), Ing., project manager, SaS, Nova, KDH, Občianska konzervatívna strana, Sme rodina – Boris Kollár
  14. Tomáš Palkovič (33), Mgr., cykloaktivista, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
  15. Anna Paulovičová (67), RNDr., stredoškolská učiteľka a občianska aktivistka, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska, OĽaNO
  16. Elena Pätoprstá (58), Ing. arch., Mgr. art., designérka, protikorupčná aktivistka, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska, OĽaNO
  17. Pavol Sovič (49), Ing., z. My sme Petržalka, manažér, Šanca
  18. Eva Surovková (35), Mgr., referentka, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
  19. Alžbeta Šikulová (54), živnostníčka, Smer, SNS
  20. Štefan Taragel (59), špecialista automobilového priemyslu, Smer, SNS

Volebný obvod č. 3 (volí sa sedem poslancov)

  1. Milan Borguľa (69), Ing., ekonóm, Smer, SNS
  2. Ján Bučan (38), Mgr., predseda o.z. My sme Petržalka, zástupca starostu, nezávislý kandidát
  3. Martin Dait (38), občiansky aktivista na vozíčku, Mladá Petržalka – lokálna strana
  4. Martin Dinuš (40), projektový manažér, SaS, Nova, KDH, OKS, Sme rodina
  5. Zuzana Ďurišová (63), zástupkyňa riaditeľa DK Lúky, Smer, SNS
  6. Veronika Klára Endrychová (33), Mgr., učiteľka a asistentka sociálnej práce, Nezávislé fórum
  7. Gabriela Fulová (39), Ing., chemická inžinierka, iniciatíva PRE Petržalku, SaS, Nova, KDH, OKS, Sme rodinar
  8. Henrich Haščák (42), JUDr., právnik, SaS, Nova, KDH, OKS, Sme rodina
  9. Michal Horváth (31), Mgr., stredoškolský učiteľ, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska, OĽaNO
  10. Slavomíra Husárová (44), JUDr., Mgr., právnička, Smer, SNS
  11. Vladimír Huska (68), Mgr., dôchodca, Národná koalícia
  12. Mária Husková (72), Ing., dôchodkyňa, Národná koalícia
  13. Vladislav Chaloupka (38), Mgr., sociológ, SaS, Nova, KDH, OKS, Sme rodina
  14. Iveta Jančoková (34), Mgr., člen výkonnej rady OZ Malíček, iniciatíva PRE Petržalku, SaS, Nova, KDH, OKS, Sme rodina
  15. Marian Jaslovský (55), Mgr., hudobník a spisovateľ, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska, OĽaNO
  16. Ľuboš Kačírek (46), Doc., PhD., historik a kultúrny pracovník, Progresívne Slovensko, Spolu – občianska demokracia
  17. Marek Kovačič (29), vedúci úseku údržby m.p. VPS, Mladá Petržalka – lokálna strana
  18. Miroslav Lažo (41), manažér hokejového centra, Národná koalícia
  19. Michaela Mišincová (39), vedúca pracovníčka, Národná koalícia
  20. Drahan Petrovič (49), Ing. arch., architekt, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
  21. Iveta Plšeková (47), MUDr., lekárka, Mladá Petržalka – lokálna strana
  22. Milan Polešenský (41), Mgr., politológ, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
  23. Pavol Škápik (33), Mgr., analytik Inštitútu sociálnej politiky, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
  24. Tomáš Špaček (22), študent, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko
  25. Ľubica Turčanová (37), Mgr., podpredsedníčka o.z. My sme Petržalka, Šanca
  26. Soňa Vinczeová (56), Mgr., asistentka, SaS, Nova, KDH, OKS, Sme rodina
  27. Martin Vrabec (28), referent, SaS, Nova, KDH, OKS, Sme rodina

Volebný obvod č. 4 (volí sa päť spolancov)

  1. Ivana Antošová (49), Mgr., kontrolórka, Smer, SNS
  2. Martin Čambalík (39), Mgr., politológ, odborník pre komunikáciu, Starostovia a nezávislí kandidáti
  3. Miroslav Dragun (29), riaditeľ Inštitútu pre rozvoj Bratislavského kraja, nezávislý kandidát
  4. Gabriel Fekete (49), Mgr., obchodný zástupca, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
  5. Ladislav Fogarassy (63), konateľ spoločnosti, Doma dobre
  6. Juraj Galbavý (45), Ing., lesný inžinier – projektant, SĽS Andreja Hlinku
  7. Mário Gogora (42), Ing., konateľ obch. spoločnosti, ĽSNS
  8. Marian Greksa (59), prom. právnik, slobodný umelec, nezávislý kandidát
  9. Peter Hochschorner (66), tréner – vodný slalom, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska, OĽaNO
  10. Roman Ivan (41) Mgr., profesionálny športovec, SaS, Nova, KDH, OKS, Sme rodina
  11. Martin Izák (31), podnikateľ, SaS, Nova, KDH, OKS, Sme rodina
  12. Michala Kozáková (31), Ing. arch., referentka, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
  13. Jakub Kuruc (25), online manager, občiansky aktivista, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
  14. Roman Masár (56), Ing., elektrotechnik, Smer, SNS
  15. Michal Novota (36), Mgr., manažér a aktivista, SaS, Nova, KDH, OKS, Sme rodina
  16. Daniela Palúchová (36), PhDr., PhD., MPH., riaditeľka zariadenia pre seniorov, Mladá Petržalka – lokálna strana
  17. Blanka Slaninová (65), JUDr., právnička, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko
  18. Patrik Slivarich, (46), manažér, Smer, SNS
  19. Darina Šobáňová (52), referentka, Smer, SNS
  20. David Toya (42), Bc., lector anglického jazyka, SaS, Nova, KDH, OKS, Sme rodina
  21. Milan Vetrák (43) JUDr., PhD., právnik a protikorupčný aktivista PRE Petržalku, nezávislý kandidát
  22. Jarmila Vidová (51) Ing., PhD., vysokoškolská učiteľka, Strana moderného Slovenska

Volebný obvod č. 5 (volí sa šesť polancov)

  1. Oľga Adamčiaková (63), členka o.z. My sme Petržalka, manažérka vo Vydavateľstve M.R.K., Šanca
  2. Tomáš Barinka, 35 r., stavebný manažér, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska,
    OĽaNO
  3. Miroslav Behúl (29) Ing., PhD., výskumný pracovník, SaS, Nova, KDH, OKS, Sme rodina
  4. Lena Bočkayová (40), Mgr., učiteľka, iniciatíva PRE Petržalku, nezávislá kandidátka
  5. Michal Černý (29) Ing., PhD., podnikateľ, SaS, Nova, KDH, OKS, Sme rodina
  6. Matej Ďurčo (31), Mgr., podnikateľ, SaS, Nova, KDH, OKS, Sme rodina
  7. Ľudmila Farkašovská (56), PhDr., námestníčka primátora hl. mesta SR Bratislavy, nezávislá kandidátka
  8. Jarmila Gonzalez Lemus (43) Ing., projektová manažérka, Mladá Petržalka – lokálna strana
  9. Stanislav Horínek (66), Ing., geodet a občiansky aktivista, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska, OĽaNO
  10. Jana Hrehorová (38), občianska aktivistka o.z. Petržalské ihriská, iniciatíva PRE Petržalku, nezávislá kandidátka
  11. Ernest Huska (61) , podpredseda Petržalského okrášľovacieho spolku, Mladá Petržalka – lokálna strana
  12. Ján Kaľavský (34) Mgr., zoológ a environmentálny aktivista, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska, OĽaNO
  13. Denisa Krásna (42) Mgr., štátna zamestnankyňa, Smer, SNS
  14. Tatiana Kratochvílová (59), Ing., dopravná inžinierka, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
  15. Branislav Krištofič (36), Ing., člen o.z. My sme Petržalka, manažér, Šanca
  16. Janka Křečková (41), podnikateľka, finančná poradkyňa, Smer, SNS
  17. Peter Kuffa, (59), podnikateľ, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
  18. Marko Madaras(25) Bc., študent, 99 % – občiansky hlas
  19. Ján Mažgút (36) Mgr., hovorca strany SMER-SD, Smer, SNS
  20. Oľga Paučová (62), Ing., štátna zamestnankyňa, ĽSNS
  21. Jakub Steiner, (32), účtovný analytik, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska, OĽaNO
  22. Pavel Šesták (71), Ing., občiansky aktivista o.z. Za zeleň Petržalky, Nadácia M.R. Štefánika, iniciatíva PRE Petržalku, nezávislý kandidát
  23. Nina Uherčíková (30), Mgr., asistentka poslanca NR SR, ĽSNS
  24. Anna Zelenická (63), PhDr., zdravotná sestra, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu

Volebný obvod č. 6 (volí sa päť polancov)

  1. Michal Babiar (65) RNDr., PhD., projektant, urbanista, Smer, SNS
  2. Jozef Fischer (38) Bc., Mgr., konateľ s.r.o., zástupca vlastníkov bytov, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu – občianska demokracia
  3. Daniel Golian (34), realitný maklér, Národná koalícia
  4. Alica Hájková (57) Ing., dopravná inžinierka, SaS, Nova, KDH, OKS, Sme rodina
  5. Eduard Kačík (37), Ing., stavebný inžinier, projektant mestskej infraštruktúry, znalec, Smer, SNS
  6. Peter Kľučka (64), Ing., národný cyklokoordinátor, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska, OĽaNO
  7. Anna Kollárová (64), Ing., krízová manažérka, Mladá Petržalka – lokálna strana
  8. Denisa Králiková (20), medička, Mladá Petržalka – lokálna strana
  9. Oliver Kríž (40), PaedDr., pedagóg, Mladá Petržalka – lokálna strana
  10. Miroslava Makovníková Mosná (35), Mgr., právnička a občianska aktivistka, iniciatíva PRE Petržalku, SaS, Nova, KDH, OKS, Sme rodina
  11. Beata Novomeská (39) Mgr., asistentka predaja, KSS
  12. Roman Oklamčák (37), JUDr., štátny zamestnanec a dobrovoľník Linky detskej istoty, nezávislý kandidát
  13. Lýdia Ovečková (40), Ing., ekonómka a občianska aktivistka Petržalské ihriská, iniciatíva PRE Petržalku, SaS, Nova, KDH, OKS, Sme rodina
  14. Ľudmila Pastorová (40), Mgr., lektorka, iniciatíva PRE Petržalku, SaS, Nova, KDH, OKS, Sme rodina
  15. Štefan Rehák (63), Doc., RNDr., PhD., vedecký pracovník, vysokoškolský pedagóg, Smer, SNS
  16. Matúš Repka (39), Ing. arch., architekt, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
  17. Katarína Sklenková (39), Ing., ekonómka a občianska aktivistka, iniciatíva PRE Petržalku, SaS, Nova, KDH, OKS, Sme rodina
  18. Robert Števuška (34), mechanik, Národná koalícia
  19. Bronislav Weigl (62), Ing., dopravný inžinier, Smer, SNS

Ružinov

Kandidáti na starostu

  1. Igor Adamec (54 r.), riaditeľ TVRaRE, s.r.o., SKS
  2. Ján Buocik (41 r.), advokát, SaS, OĽaNO, Sme rodina, OKS, NOVA
  3. Slavomír Drozd (53 r.), dizajnér, Smer, SNS, Strana zelených Slovenska
  4. Martin Chren (37 r.), ekonóm, nezávislý kandidát
  5. Kristína Laššáková (32 r.) asistent poslanca NR SR, ĽSNS
  6. Dušan Pekár (54 r.), starosta, KDH
  7. Jana Poláčiková (51 r.), vysokoškolská pedagogička, projektová manažérka pre veda výskum, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu

Mestské zastupiteľstvo

Volebný obvod 3 (celý Ružinov – volia sa siedmi poslanci)

  1. Igor Adamec (54 r.), riaditeľ TVRaRE, s.r.o., Slovenská konzervatívna strana
  2. Miroslav Adamec (37 r.), IT špecialista, Doma dobre
  3. Tomáš Alscher (34 r.), generálny riaditeľ NOÚ, Smer , SNS
  4. Patrik Baláž (24 r.), vysokoškolský študent, Národná koalícia
  5. Vladimír Barčák (49 r.), marketingový manažér, Smer, SNS
  6. Sylvia Beňová (41 r.), generálna riaditeľka služobného úradu Ministerstva spravodlivosti SR, Most – Híd
  7. Kamil Bodnár (38 r.), IT – analytik, OĽaNO, SaS, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  8. Michal Brat (33 r.), projektový manažér, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
  9. Ján Buocik (41 r.), advokát, nezávislý kandidát
  10. Marcel Černý (25 r.), vonkajší operátor, ĽSNS
  11. Daniel Dömény (47 r.), podnikateľ, Smer, SNS
  12. Slavomír Drozd (53 r.), dizajnér, Smer, SNS
  13. František Fabián (42 r.), MBA, riaditeľ cestovnej kancelárie a vysokoškolský pedagóg, nezávislý kandidát
  14. Michal Gašaj (36 r.), projektový manažér, OĽaNO, SaS, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  15. Martin Chren (37 r.), ekonóm, nezávislý kandidát
  16. Pavol Jusko (54 r.), vysokoškolský pedagóg, nezávislý kandidát
  17. Rastislav Kalafut (52 r.), ekonóm, Smer – sociálna demokracia, SNS
  18. Branislav Kaliský (50 r.), architekt a urbanista, OĽaNO, SaS, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  19. Martin Kostelničák (34 r.), doktorand UK, Smer – sociálna demokracia, SNS
  20. Monika Kozelová (57 r.),občianska aktivistka, nezávislá kandidátka
  21. Ivan Kraszkó (52 r.),riaditeľ firmy, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
  22. Marcela Kulifajová (43 r.), manažérka strednej školy, nezávislá kandidátka
  23. Kristína Laššáková (32 r.), asistentka poslanca NR SR, ĽSNS
  24. Ľubomír Lenár (62 r.), riaditeľ Ružinovského športového klubu, p.o., Slovenská konzervatívna strana
  25. Marek Machata (35 r.), projektový manažér, OĽaNO, SaS, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  26. Jozef Matúšek (71 r.), občiansky aktivista, pedagog, predseda Združenia občanov,poslanec, nezávislý kandidát
  27. Ivo Nemčič (53 r.), projektant – manažér elektroniky, OĽaNO, SaS, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  28. Petra Palenčárová (37 r.), manažérka komunikácie – poverená riadením oddelenia komunikácie, Slovenská konzervatívna strana
  29. Martin Patoprstý (33 r.), ružinovský poslanec a aktivista, nezávislý kandidát
  30. Dušan Pekár (54 r.), starosta, OĽaNO, SaS, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  31. Jana Poláčiková (51 r.), vysokoškolská pedagogička, projektová manažérka pre vedu a výskum, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
  32. Michal Rečičár (27 r.), oblastný riaditeľ IKON partner s.r.o., Národ a Spravodlivosť – naša strana
  33. Anna Reinerová (60 r.), ekonómka, nezávislá kandidátka
  34. Vladimír Sloboda (39 r.), manažér kvality, OĽaNO, SaS, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  35. Maroš Smolec (44 r.), správca Matice Slovenskej, Smer, SNS
  36. Peter Strapák (42 r.), architekt, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
  37. Martina Šimkovičová (47 r.), poslankyňa, Starostovia a nezávislí kandidáti
  38. Katarína Šimončičová (70 r.), ochranárka Bratislava otvorene Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
  39. Lucia Štasselová (60 r.), poslankyňa, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
  40. Ivor Švihran (29 r.), sprievodca cestovného ruchu, nezávislý kandidát
  41. Tatiana Tomášková (51 r.), pracovníčka vo verejnej správe, Slovenská konzervatívna strana
  42. Jakub Vallo (34 r.), lekár – anesteziológ, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
  43. Martin Vojtašovič (34 r.), projektový manažér a zástupca riaditeľa projektového riadenia ŽSR, Slovenská konzervatívna strana
  44. Lukáš Zajac (34 r.), vysokoškolský pedagóg, Starostovia a nezávislí kandidáti

Miestne zastupiteľstvo – volebné obvody rozdelené podľa ulíc nájdete tu.

Volebný obvod č. 1 Nivy (volia sa traja poslanci)

  1. Eva Bacigálová (56), Mgr., novinárka, nezávislá kandidátka
  2. Patrik Baláž (24), Bc., študent, Národná koalícia
  3. Slavomír Čičmanec (65), Ing., ekonóm, KDH
  4. Michal Gašaj (36), Ing., PhD., projektový manažér, SaS, OĽaNO, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  5. Monika Kozelová (57), Mgr., občianska aktivistka, nezávislá kandidátka
  6. Peter Kuklica (55), Ing., SZČO – strojný inžinier, KDH
  7. Ondrej Matuška (23), študent, Smer – SD, SNS, Strana zelených Slovenska
  8. Filip Mroček (23), Bc., ochranár a fotograf prírody, SaS, OĽaNO, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  9. Ľuba Nagyová (45), Ing., riaditeľka pobočky banky, SaS, OĽaNO, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  10. Anna Reinerová (60), Ing., ekonómka, nezávislá kandidátka
  11. Anton Savitsky (68), dôchodca, ĽSNS
  12. Katarína Šimončičová (70), Ing., ochranárka, Bratislava otvorene, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
  13. Lukáš Zajac (34), Mgr., PhD., MSc., vysokoškolský pedagóg, Starostovia a nezávislí kandidáti

Volebný obvod č. 2 Starý Ružinov (volia sa dvaja poslanci)

  1. Tomáš Alscher (34), Ing., MPH, generálny riaditeľ NOÚ, Smer – SD, SNS, Strana zelených Slovenska
  2. Jozef Andrekó (24), živnostník – personalista, KDH
  3. Boris Čechvala (63), Mgr., verejná správa, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
  4. Martin Klementis (54), Ing., správca pohľadávok, SaS, OĽaNO, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  5. Roman Kyselica (35), Mgr., hotelový manažér, nezávislý kandidát
  6. Jozef Matúšek (71), Mgr., občiansky aktivista, pedagóg, predseda Združenia občanov, poslanec, nezávislý kandidát
  7. Michal Tóth (37), senior manažér, stavebníctvo, SaS, OĽaNO, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

Volebný obvod č. 3 Ružová dolina (volia sa dvaja poslanci)

  1. Igor Adamec (54), Mgr., riaditeľ TVRaRE, s.r.o., Slovenská konzervatívna strana
  2. Jozef Bonko (57), technik, KDH
  3. Martina Fondrková (44), Mgr., štátna zamestnankyňa, nezávislá kandidátka
  4. Pavol Komlóssy (55), Ing., stredoškolský učiteľ, Smer, SNS, Strana zelených Slovenska
  5. Ivan Kraszkó (52), Mgr., riaditeľ firmy Team Vallo, Progresívne Slovensko , Spolu
  6. Kristína Laššáková (32), asistent poslanca NR SR, ĽSNS
  7. Natália Nadzamová (34), JUDr., DiS art., štátny radca, Smer, SNS, Strana zelených Slovenska
  8. Jakub Nedoba (30), Mgr., publicista, SaS, OĽaNO, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  9. Michal Vicáň (34), Mgr., SaS, OĽaNO, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

Volebný obvod č. 4 Trávniky (volia sa traja poslanci)

  1. Michaela Biharyová (33), JUDr., štátna zamestnankyňa, nezávislá kandidátka
  2. Miroslav Černák (24), Bauenergo s.r.o., manager, Národná koalícia
  3. Miloš Danihel (56), riaditeľ spoločnosti, SaS, OĽaNO, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  4. Slavomír Drozd (53), Ing., dizajnér, Smer – SD, SNS, Strana zelených Slovenska
  5. Tomáš Egry (36), Ing., finančný kontrolór, Progresívne Slovensko, Spolu
  6. Martin Ferák (46), Mgr., riaditeľ spoločnosti Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
  7. Martin Gála (26), Mgr., vysokoškolský pedagóg, KDH
  8. Martin Horínek (41), podnikateľ, nezávislý kandidát
  9. Pavol Jusko (54), PhDr., vysokoškolský pedagóg, nezávislý kandidát
  10. Slavomír Kovár (38), manažér, SaS, OĽaNO, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  11. Petra Kurhajcová (38), ekonóm, SaS, OĽaNO, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  12. Daniela Nemcová (55), Ing., PhD., pracovníčka verejnej správy, Smer, SNS, Strana zelených Slovenska
  13. Juraj Polčič (35), Mgr., sociálny pracovník, nezávislý kandidát
  14. Patrik Riszdorfer (51), Mgr., podnikateľ, Strana moderného Slovenska
  15. Štefan Šutý (53), doc., Ing., PhD., docent na FCHPT STU, KDH
  16. Katarína Tomandlová (46), Mgr., administratívna pracovníčka, nezávislá kandidátka
  17. Erik Vároši (41), Mgr., koordinátor ochrany detí pred násilím, Smer, SNS, Strana zelených Slovenska

Volebný obvod č. 5 Pošeň (volia sa traja poslanci)

  1. Peter Frasch (43), Ing., systémový inžinier – informatik, SaS, OĽaNO, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  2. Peter Herceg (45), Mgr., projektový manažér a koordinátor dobrovoľníkov, Progresívne Slovensko, Spolu
  3. Dario Kočíšek (52), živnostník, nezávislý kandidát
  4. Daniel Kučera (44), Bc., technický manažér – zriaďovateľ školy, Smer, SNS, Strana zelených Slovenska
  5. Matej Kučera (30), Mgr., zamestnanec Sociálnej poisťovne, nezávislý kandidát
  6. Matúš Meheš (38), JUDr., advokát, SaS, OĽaNO, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  7. Rudolf Orlický (68), mechanik, Smer, SNS, Strana zelených Slovenska
  8. Peter Šmotlák (59), Ing., SZČO – stavebný technik, SaS, OĽaNO, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  9. Lucia Štasselová (60), Ing. Arch., poslankyňa Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
  10. Daniela Šurinová (41), JUDr., KDH
  11. Dušan Žák (55), Ing., informatik, KDH
  12. Marián Žerjava (52), Ing., Mgr., inšpektorát práce, Smer, SNS, Strana zelených Slovenska

Volebný obvod č. 6 Prievoz (volia sa traja poslanci)

  1. Mária Barancová (57), PaeDr., pedagogička, nezávislá kandidátka
  2. Marcel Černý (25), vonkajší operátor, ĽSNS
  3. Monika Ďurajková (31), Ing., dobrovoľný inšpektor životného prostredia, Team Vallo, Progresívne Slovensko, SPOLU – občianska demokracia
  4. Nikolaj Gečevský (41), hasič a koordinátor záchranných zložiek, SaS, OĽaNO, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  5. Rudolf Hauzer (52), Mgr., MBA., riaditeľ spoločnosti, SaS, OĽaNO, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  6. Martin Kostelničák (34), PhDr., doktorand UK, Smer,, SNS, Strana zelených Slovenska
  7. Viktor Kucej (26), Ing., stavebný inžinier, KDH
  8. Katarína Nemešová (39), Mgr., manažér obchodu, nezávislá kandidátka
  9. Petra Palenčárová (37), Mgr., manažér komunikácie – poverená riadením oddelenia komunikácie, Slovenská konzervatívna strana
  10. Martin Pener (40), Mgr., zástupca starostu, KDH
  11. Michal Rečičár (27), oblastný riaditeľ IKON partner s.r.o., Národ a spravodlivosť – naša strana
  12. Martin Vojtašovič (34), JUDr., projektový manažér a zástupca riaditeľa projektového riadenia ŽSR, Slovenská konzervatívna strana
  13. Pavel Vráblik (39), Ing., SaS, OĽaNO, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

Volebný obvod č. 7 Štrkovec (volia sa traja poslanci)

  1. Kamil Bodnár (38), Mgr., IT analytik, ,SaS, OĽaNO, Sme rodina OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  2. František Bolgáč (42), Ing., Hlavný radca, team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
  3. František Fabián (42), Ing., MBA, riaditeľ cestovnej agentúry a vysokoškolský pedagóg, nezávislý kandidát
  4. Soňa Hanzlovičová (52), PhDr., Mgr., poradca MV SR, Smer, SNS, Strana zelených Slovenska
  5. Martin Izso (48), manažér, Doma dobre
  6. Marcela Kulifajová (43), Ing., manažérka strednej školy, nezávislá kandidátka
  7. Babetta Laborde (52), referentka, KDH
  8. Jana Matejíčková (57), Ing., publicistka v oblasti vedy a techniky, KDH
  9. Robert Müller (61), dôchodca, Most – Híd
  10. Jakub Mydla (29), Ing., stavebný inžinier, nezávislý kandidát
  11. Maroš Smolec (44), Mgr., správca Matice slovenskej, Smer, SNS, Strana zelených Slovenských
  12. Janka Šípošová (69), PhDr., CSc., psychologička, expertka pre obete trestných činov, SaS, OĽaNO, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  13. Viliam Šlahor (54), Ing., SZČO, SaS, OĽaNO, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

Volebný obvod č. 8 Ostredky (volia sa traja poslanci)

  1. Sylvia Beňová (41), Ing., generálna riaditeľka služ. úradu Ministerstva spravodlivosti SR, Most – Híd
  2. Daniel Dőmény (47), podnikateľ, Smer, SNS, Strana zelených Slovenska
  3. Miloslav Hrádek (44), JUDr., Mgr., kontrolór, SaS, OĽaNO, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  4. Juraj Kerekeš (66), Ing., dôchodca, Smer, SNS, Strana zelených Slovenska
  5. Maroš Mačuha (45), Mgr., PhD., kultúrny manažér a aktivista, nezávislý kandidát
  6. Lukáš Matejčík (27), pracovník pošty, KDH
  7. Robert Molnár (47), Ing., Mgr., riaditeľ podniku EKO – VPS, SaS, OĽaNO, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  8. Ladislav Nagy (35), manažér nákupu, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
  9. Zuzana Ondrušová (40), Ing., živnostník – personalista, KDH
  10. Martin Patoprstý (33), Ing., ružinovský poslanec a aktivista, nezávislý kandidát
  11. Pavol Petrovič (54), Ing., podnikateľ, Šanca
  12. Alena Piatrová (55), PhDr., PhD., historik umenia, KDH
  13. Vladimír Sirotka (42), Ing., PhD., SZČO, nezávislý kandidát
  14. Jozef Šumichrast (37), Ing., PhD., riaditeľ, vysokoškolský pedagóg, SaS, OĽaNO, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

Volebný obvod č. 9 Trnávka (volia sa traja poslanci)

  1. Vladimír Barčák (49), marketingový manažér, Smer, SNS, Strana zelených Slovenska
  2. Marián Gajdoš (59), MVDr., súkr. veterinárny lekár, KDH
  3. Rastislav Kalafut (52), Ing., ekonóm, Smer, SNS, Strana zelených Slovenska
  4. Marek Machata (35), Mgr. et. Mgr., projektový manažér, SaS, OĽaNO, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  5. Silvia Pilková (44), vydavateľka, spisovateľka, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
  6. Vladimír Sloboda (39), Ing., manažér kvality, SaS, OĽaNO, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  7. Peter Strapák (42), Ing., IT architekt, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
  8. Ivor Švihran (29), sprievodca cestovného ruchu, nezávislý kandidát
  9. Juraj Zelenay (50), Ing., informatik, KDH

Staré Mesto

kandidáti na starostu

Ospravedlnenie: v tomto zozname sme pôvodne namiesto Svena Šovčíka chybne uviedli, že odstúpil Radoslav Števčík. Za chybu sa ospravedlňujeme.

  1. Zuzana Aufrichtová (43 r.), architektka, urbanistka, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únie Slovenska
  2. Martin Borguľa (41 r.), komunálny aktivista, nezávislý kandidát
  3. Vladimír Hudec (64 r.), podnikateľ, Národná koalícia
  4. Dana Kleinert (44), Mgr. art, riaditeľka Slovak Fashion Council, občiansky aktivista, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu – občianska demokracia (odstúpila)
  5. Barbora Oráčová (46 r.), poslankyňa Starého mesta, podpredsedníčka Staromestského okrášľovacieho spolku, nezávislá kandidátka
  6. Sven Šovčík (48 r.), riaditeľ domova sociálnych služieb, Starostovia a nezávislí kandidáti (odstúpil)
  7. Radoslav Števčík (48 r.), starosta Starého Mesta, nezávislý kandidát
  8. Michal Šulek (37 r.), senior konzultant zákazníckych riešení, Strana moderného Slovenska
  9. Štefan Wimmer (65 r.), producent, nezávislý kandidát

Mestské zastupiteľstvo

Volebný obvod 1 (celé Staré Mesto – volia sa štyria poslanci)

  1. Zuzana Aufrichtová (43 r.), architektka, urbanistka, OĽaNO, SaS, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  2. Dagmar Bednáriková (56 r), daňová poradkyňa, Smer, SNS
  3. Adam Berka (36 r.), architekt, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
  4. Martin Borguľa (41 r.), komunálny aktivista, nezávislý kandidát
  5. Jaroslav Brada (36 r.), advokát, Strana moderného Slovenska
  6. Michal Bucek (63 r.), lekár, Demokratická strana
  7. Peter Cesnak (62 r.), ekonóm, Národná koalícia
  8. Viliam Denko (68 r.), aktivista, Most – Híd
  9. Miloš Domorák (48 r.), živnostník, OĽaNO, SaS, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  10. Ján Drinovský (27 r.), živnostník, Smer, SNS
  11. Marián Fabuľa (42 r.), súkromný podnikateľ, mediátor, Európska demokratická strana
  12. Martin Gajdoš (40 r.), architekt, nezávislý kandidát
  13. Gábor Grendel (38 r.), poslanec NR SR, OĽaNO, SaS, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  14. Róbert Grožaj (42 r.), architekt, Demokratická strana
  15. Štefan Holčík (74 r.), historik, dôchodca, Nezávislé fórum
  16. Michaela Hornáčková (28 r.), odborná zamestnankyňa, Národná koalícia
  17. Samuel Janec (66 r.), lekár, Smer, SNS
  18. Dana Kleinert (44 r.), riaditeľka Slovak Fashion Council, občianska aktivistka, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
  19. Gabriel Kollár (66 r.), dôchodca, Strana moderného Slovenska
  20. Martin Kormúth (25 r.), právnik – protikorupčný aktivista, Strana zelených Slovenska
  21. Milan Lopašovský (55 r.), diplomat, Strana moderného Slovenska
  22. Martin Manina (30 r.), advokátsky koncipient, nezávislý kandidát
  23. Peter Marček (42 r.), manager cestovného ruchu, Slovenská národná jednota – strana vlastencov
  24. Andrej Martinka (29 r.), mestský cyklokoordinátor, nezávislý kandidát
  25. Barbora Oráčová (46 r.), poslankyňa Starého Mesta, podpredsedníčka Staromestkého okrášovacieho spolku, nezávislá kandidátka
  26. Marek Para (39 r.), advokát, Národná koalícia
  27. Luboš David Sirota (57 r.), podnikateľ, nezávislý kandidát
  28. Eva Sisková (68 r.), novinárka, Doma dobre
  29. Robert Slezak (24), manager, Národná koalícia
  30. Janka Šípošová (69 r.), psychologička, expertka pre obete trestných činov, OĽaNO, SaS, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  31. Sven Šovčík (48 r.), riaditeľ domova sociálnych služieb, Starostovia a nezávislí kandidáti
  32. Radoslav Števčík (48 r.), starosta Starého Mesta, nezávislý kandidát
  33. Ladislav Štibrányi (72 r.), vysokoškolský pedagóg, SDKÚ
  34. Juraj Štofko (65 r.), lekár, Smer, SNS
  35. Michal Šulek (37 r.), senior konzultant zákazníckych riešení, Strana moderného Slovenska
  36. Matej Vagač (50 r.), ochranár Bratislava otvorene, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
  37. Matúš Vallo (41 r.), architekt, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
  38. Miroslav Vetrík (43 r.), organizátor korunovačných slávností, nezávislý kandidát

Miestne zastupiteľstvo – volebné obvody rozdelené podľa ulíc nájdete tu

Volebný obvod č. 1 (volia sa traja poslanci)

  1. Peter Cesnak ,(62 r.), ekonóm, Národná koalícia
  2. Anna Dojčánová (56 r.), žurnalistka, podnikateľka, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
  3. Katarína Hanzelová (60 r.), hudobníčka, Smer
  4. Selim Hikmet (41 r.), podnikateľ, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  5. Štefan Holčík (74 r.), historik dôchodca, Nezávislé fórum
  6. Samuel Janec (66 r.), lekár, Smer
  7. Alexander Kurtanský (70 r.), lekár – vysokoškolský učiteľ, Smer
  8. Vladimír Palko (37 r.), historik, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  9. Marián Procházka (61 r.), ekonóm – investičný poradca, Demokrati Slovenska, Strana zelených Slovenska
  10. Tomáš Ziegler (39 r.), ekonóm, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

Volebný obvod č. 2 (volia sa traja poslanci)

  1. Boris Ažaltovič (40 r.), podnikateľ SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  2. Emil Bartko (73 r.), pedagóg VŠMU/dôchodca, Demokrati Slovenska, Strana zelených Slovenska
  3. Jozef Bihary (59 r.), správca majetku, Smer
  4. Angelika Herucová (30 r.), historička, nezávislá kandidátka
  5. Peter Marček (42 r.), manager cestovného ruchu, Slovenská národná jednota – strana vlastencov
  6. Peter Osuský (65 r.), lekár, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  7. Tadeus Patlevič (46 r.), SZČO, ekonóm, občiansky aktivista, nezávislý kandidát
  8. Vlasta Pinterová (69 r.), dôchodkyňa, Smer
  9. Petr Skalník (48 r.), podnikateľ, špecialista na oblasť komunikácie, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
  10. Kristián Straka (72 r.), poslanec miestneho zastupiteľstva, občiansky aktivista, nezávislý kandidát
  11. Sven Šovčík (48 r.), riaditeľ domova sociálnych služieb, Starostovia a nezávislí kandidáti
  12. Ladislav Štibrányi (72 r.), CSc., vysokoškolský pedagóg, SDKÚ
  13. Peter Šutlák (46 r.), podnikateľ SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  14. Mikuláš Weber (56), manager, Starostovia a nezávislí kandidáti

Volebný obvod č. 3 (volia sa traja poslanci)

  1. Ľubica Blašková (63 r.), vysokoškolská učiteľka, Smer
  2. Ľubomír Boháč (61 r.), Ing. arch., architekt, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  3. Viliam Denko (68 r.), aktivista, Most – Híd
  4. Július Chovanec (50 r.), ekonóm, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  5. Juraj Jariabka (40 r.), manažér, Demokrati Slovenska, Strana zelených Slovenska
  6. Gabriel Kollár (66 r.), dôchodca, Strana moderného Slovenska
  7. Martina Králiková (41 r.), predagogička FJ, Smer
  8. Karol Kulašik (74 r.), dôchodca, Národná koalícia
  9. Halka Ležovičová (64 r.), lekárka – primárka FRO, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  10. Jozef Sivák (73 r.), vedecký pracovník, VŠ – učiteľ, Smer
  11. Matej Vagač (50 r.), ochranár Bratislava otvorene, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
  12. Peter Weisman (50 r.), kuchár, ĽSNS

Volebný obvod č. 4 (volia sa traja poslanci)

  1. Ivan Bútora (36 r.), odborný referent v oblasti dopravy, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
  2. Pavel Hatala (77 r.), technik, Smer
  3. Ján Kopas (56 r.), výtvarník, KSS
  4. Margita Koseková (71 r.), dôchodkyňa, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
  5. Martin Manina (30 r.), advokátsky koncipient, nezávislý kandidát
  6. Marián Rovný(60 r.), ekonóm, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  7. Ľubomír Ščasný (58 r.), ekonóm SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  8. Jana Španková (54 r.), zástupkyňa starostu, nezávislá kandidátka
  9. Miroslav Vrábel (52 r.), architekt a občiansky aktivista Zelená Bratislava, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

Volebný obvod č. 5 (volia sa traja poslanci)

  1. Michal Bucek (63 r.) lekár, DS
  2. Štefan Bučko (61 r.), vysokoškolský pedagóg, herec, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  3. Ján Drinovský (27 r.), živnostník, Smer
  4. Róbert Grožaj (42 r.), architekt, DS
  5. Michaela Hornáčková (28 r.), odborná zamestnankyňa, Národná koalícia
  6. Dana Kleinert(44 r.), riaditeľka Slovak Fashion Council, občianska aktivistka, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
  7. Miriam Múdra (50 r.), projektová manažérka, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
  8. Barbora Oráčová (46 r.),poslankyňa Starého Mesta, podpredsedníčka Staromestského okrášľovacieho spolku, nezávislá kandidátka
  9. Luboš David Sirota (57 r.), podnikateľ, nezávislý kandidát
  10. Martina Uličná (44 r.), učiteľka SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  11. Denisa Valentová (30 r.), prekladateľka SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

Volebný obvod č. 6 (volia sa traja poslanci)

  1. Michal Babčan (45 r.), grafik, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  2. Adam Berka (36 r.), architekt, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
  3. Marta Černá (82 r.), predsedníčka Fóra spotrebiteľov, Nezávislé fórum
  4. Ondrej Dostál (47 r.), sociológ, právnik SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  5. Damask Gruska (56 r.), vysokoškolský učiteľ, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
  6. Monika Klobušická (40 r.), hovorkyňa SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  7. Martin Kormúth (25 r.), právnik, protikorupčný aktivista, Demokrati Slovenska, Strana zelených Slovenska
  8. Milan Lopašovský (55 r.), diplomat, Strana moderného Slovenska
  9. Tomáš Murgaš (33 r.) manažér v oblasti slovensko-čínskych obchodných vzťahov, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
  10. Július Sivý (62 r.), vysokoškolský učiteľ, Smer
  11. Róbert Slezák (24 r.), manager, Národná koalícia
  12. Albín Štofila (69 r.), strojný inžinier, Smer

Volebný obvod č. 7 (volia sa štyria poslanci)

  1. Tomáš Dentico (41 r.), advokát, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
  2. Miloš Domorák (48 r.), živnostník, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  3. Martin Gajdoš (40 r.), architekt, nezávislý kandidát
  4. Tomáš Gál (40 r.), vysokoškolský učiteľ, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  5. Petra Hitková (43 r.), vysokoškolská pedagogička, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
  6. Lívia Hrašková (55 r.), historička, Demokrati Slovenska, Strana zelených Slovenska
  7. Boris Kábele (53 r.), živnostník, ĽSNS
  8. Miroslav Kollár (69 r.), vysokoškolský učiteľ, občiansky aktivista, nezávislý kandidát
  9. Juraj Mikulášek (39 r.), poisťovací maklér, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
  10. Marek Para (39 r.), advokát, Národná koalícia
  11. Soňa Párnická (72 r.), ochranárka, Bratislava otvorene, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  12. Michal Pintek (39 r.), ekonóm, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  13. Fedor Šrobár (52 r.), ekonóm, Strana moderného Slovenska
  14. Juraj Štofko (65 r.), lekár, Smer
  15. Michal Šulek (37 r.), senior konzultant zákazníckych riešení, Strana moderného Slovenska
  16. Branislav Világi (41 r.), manažér, Smer

Volebný obvod č. 8 (volia sa traja poslanci)

  1. Lucia Ďuriš Nicholsonová (41 r.), podpredsedníčka NR SR, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  2. Matej Gomolčák (42 r.), obchodník, Demokrati Slovenska, Strana zelených Slovenska
  3. Ján Hraško (55 r.), podnikateľ, Strana moderného Slovenska (sms)
  4. Dušan Kozovský (45 r.), vysokoškolský pedagóg, Smer
  5. Milan Remiš (42 r.), projektový manažér SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  6. Viera Satinská (62 r.), lekárka, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  7. Pavol Seko (61 r.), ekonóm, Smer
  8. Milan Štefanec (63 r.), finančný manažér, Smer

Podunajské Biskupice

Kandidáti na starostu

  1. Andrej Bojczún (44 r.), koordinátor v oblasti životného rostredia, nezávislý kandidát
  2. Milan Černý (41 r.), viceprimátor hl. mesta SR Bratislava, nezávislý kandidát
  3. Ján Duranský (52 r.), manažér, nezávislý kandidát
  4. Martin Halás (46 r.), ekonóm, nezávislý kandidát
  5. Kristián Kevický (47 r.), štátny zamestnanec vo výslužbe, nezávislý kandidát
  6. Ján Kšiňan (42 r.), vedúci oddelenia hospodárskej správy Kancelárie Najvyššieho súdu SR, nezávislý kandidát
  7. Zoran Kupkovič (32 r.), dopravný expert, Smer – sociálna demokracia, SNS
  8. Roman Lamoš (35 r.), projektant, stavebný inžinier, Team Vallo, Progresívne Slovensko a Spolu
  9. Zoltán Pék (62 r.), novinár – publicista, Most-Híd, SaS, Sme rodina, OKS, Nova
  10. Ján Španko (49 r.), expert of ISS, nezávislý kandidát

Mestské zastupiteľstvo

Volebný obvod 2 (celé Podunajské Biskupice – volia sa dvaja mestskí poslanci)

  1. Peter Adamec (65 r.), stavebný inžinier, Doma dobre
  2. Milan Černý (41 r.), viceprimátor hlavného mesta SR Bratislavy, nezávislý kandidát
  3. Jana Grossmanová (42 r.), riaditeľka jaslí, Smer, SNS
  4. Martin Halás (46 r.), ekonóm, nezávislý kandidát
  5. Vladimír Holásek (50 r.), inžinier životného prostredia, Demokrati Slovenska
  6. Izabella Jégh (68 r.), kultúrna pracovníčka, SMK-MKP
  7. Sofia Karasová (21 r.), administratívna pracovníčka, Národná koalícia
  8. Kristián Kevický (47 r.), štátny zamestnanec vo výslužbe, Nezávislé fórum
  9. Pavol Kubiš (54 r.), zástupca riaditeľa Úradu BSK, OĽaNO, SaS, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  10. Zoran Kupkovič (32 r.), dopravný expert, Smer – sociálna demokracia, SNS
  11. Roman Lamoš (35 r.), projektant, podnikateľ, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
  12. Oto Nevický (55 r.), generálny sekretár AZZZ SR, Starostovia a nezávislí kandidáti
  13. Alžbeta Ožvaldová (57 r.), starostka, OĽaNO, SaS, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  14. Tomáš Pindúr (37 r.), vedúci oddelenia cenotvorby, nezávislý kandidát

Miestne zastupiteľstvo – volebné obvody rozdelené podľa ulíc nájdete tu.

Volebný obvod č. 1 (volia sa traja poslanci)

  1. Andrej Barinka (28 r.), architekt, manažér, Doma dobre
  2. Andrej Bojczún (44 r.), koordinátor v oblasti životného prostredia, nezávislý kandidát
  3. Peter Csóka (28 r.), supervisor, nezávislý kandidát
  4. Zuzana Čermanová (31 r.), stavebná inžinierka, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  5. Olívia Falanga Wurster (46 r.), ekonómka, SMK – MKP
  6. Jakub Ferko (24 r.), inštruktor plávania, Progresívne Slovensko a Spolu
  7. Attila Foglszinger (51 r.), vodič, SMK – MKP
  8. Alžbeta Hašková (34 r.), administratívna pracovníčka – rozvoj siete, SMK – MKP
  9. Izabella Jégh (68 r.), kultúrna pracovníčka, SMK – MKP
  10. Eduard Kršák (28 r.), realitný maklér, Progresívne Slovensko a Spolu – občianska demokracia
  11. Barbora Lukáčová (38 r.), odborníčka na regionálny rozvoj, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  12. Katarína Matuszná (37 r.), chemická inžinierka, SMK – MKP
  13. Patricia Mónosiová (37 r.), hlavná štátna radkyňa, nezávislá kandidátka
  14. Jozef Papp (35 r.), podnikateľ, Doma dobre
  15. Zoltán Pék (62 r.), novinár – publicista, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  16. Viliam Posch (31 r.), právnik, nezávislý kandidát
  17. Ladislav Rosival (50 r.), konateľ spoločnosti, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  18. Iveta Sekerová (48 r.), pedagogička, Smer, SNS, Strana zelených Slovenska
  19. Zuzana Špaleková (56 r.), štátna zamestnankyňa, Smer, SNS, Strana zelených Slovenska
  20. Juraj Štvrtecký (65 r.), plavebný inštruktor, Smer, SNS, Strana zelených Slovenska
  21. Juraj Vaľko (31 r.), hlavný inšpektor nad trhom cenných papierov a dôchodkovým sporením, nezávislý kandidát
  22. Ildikó Virágová (51 r.), podnikateľka, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

Volebný obvod č. 2 (volí sa šesť poslancov)

  1. Peter Adamec (64 r.), stavebný inžinier, Doma dobre
  2. Róbert Bukvay (43 r.), manažér, Smer, SNS, Strana zelených Slovenska
  3. Robert Csölle (55 r.), bezpečnostný pracovník, Národná koalícia
  4. Anna Čierna (73 r.), učiteľka v materskej škole, Smer, SNS, Strana zelených Slovenska
  5. Iveta Daňková (53 r.), vodička MHD, Progresívne Slovensko a Spolu
  6. Michal Drábik (36 r.), podnikateľ, projektant, Progresívne Slovensko a Spolu
  7. Petr Faktor (55 r.), podnikateľ, Doma dobre
  8. Andrej Fandak (39 r.), programátor – IT konzultant, SMK – MKP
  9. Jana Grossmanová (42 r.), riaditeľka jaslí, Smer, SNS, Strana zelených Slovenska
  10. Ľudovít Hajduk (47 r.), riaditeľ a prorektor, Smer, SNS, Strana zelených Slovenska
  11. Pavol Hanzel (33 r.), občiansky aktivista, nezávislý kandidát
  12. Vladimír Holásek (50 r.), inžinier životného prostredia, demokrati Slovenska
  13. Radovan Kazda (46 r.), vydavateľ, OKS
  14. Stanislav Koiš (31 r.), občiansky aktivista, nezávislý kandidát
  15. Mikuláš Krippel (32 r.), právnik a univerzitný učiteľ, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  16. Roman Kupka (43 r.), živnostník, nezávislý kandidát
  17. Zoran Kupkovič (32 r.), dopravný expert, Smer, SNS, Strana zelených Slovenska
  18. Dana Lešková (69 r.), dôchodkyňa, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  19. Jakub Lipták (26 r.), analytik médií, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  20. Jana Malá (37 r.), retailová pracovníčka, nezávislá kandidátka
  21. Stanislav Opravil (43 r.), manažér, Doma dobre
  22. Tomáš Pindúr (37 r.), vedúci oddelenia cenotvorby, nezávislý kandidát
  23. Erik Sojka (32 r.), manažér, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  24. Mária Štvrtecká (38 r.), spracovateľka úverov, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  25. Peter Tham (70 r.), dôchodca, Smer,SNS, Strana zelených Slovenska
  26. Peter Tóth (34 r.), ekonóm, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

Volebný obvod č. 3 (volia sa štyria poslanci)

  1. Miroslav Adamec (37 r.), IT- špecialista, Doma dobre
  2. Valér Barinka (59 r.), stavebný inžinier, Doma dobre
  3. Boris Boleček (39 r.), technik špecialista, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  4. Anna Brániková (65 r.), učiteľka, Smer, SNS, Strana zelených Slovenska
  5. František Chmelíček (67 r.), revízny technik, Smer, SNS, Strana zelených Slovenska
  6. Sofia Karasová (21 r.), študentka, Národná koalícia
  7. Viera Komiňáková (47 r.), manažérka, Smer, SNS, Strana zelených Slovenska
  8. Jana Kováčiková (35 r.), projektová manažérka, Demokrati Slovenska
  9. Pavol Kubiš (54 r.), zástupca riaditeľa úradu BSK, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  10. Roman Lamoš (35 r.), projektant, stavebný inžinier, Team Vallo, Progresívne Slovensko a Spolu
  11. Matúš Mendl (29 r.), podnikateľ, Nezávislé fórum
  12. Rozália Múčková (63 r.), učiteľka v materskej škole, Smer, SNS, Strana zelených Slovenska
  13. Martin Šuňal (40 r.), mechanik MaR, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  14. Boris Vereš (39 r.), bezpečnostný pracovník, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  15. Ľubica Žiaková (41 r.), učiteľka, nezávislá kandidátka

Vrakuňa

Kandidáti na starostu

  1. Martin Kuruc (44), JUDr. Ing., starosta mestskej časti, nezávislý kandidát
  2. Marián Nagy (38), PhDr. Mgr., sociálny pracovník, Národná koalícia

Mestské zastupiteľstvo

Volebný obvod 4 (celá Vrakuňa – volia sa dvaja poslanci)

  1. Tomáš Galo, Ing., 43 r., obchodný manažér v oblasti automatizácie, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO), Sloboda a Solidarita, Sme rodina – Boris Kollár, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  2.  Jozef Gosť, Ing., 46 r., zástupca vedúceho prevádzky, Smer – sociálna demokracia,
    Slovenská národná strana
  3.  Juraj Kaliský, MUDr., 65 r., dentista, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko
  4. Ferdinand Klimsch, PhDr., 55 r., riaditeľ, Doma dobre
  5. Oľga Kubaliková, Ing., 56 r., ekonómka, Most – Híd
  6. Martin Kuruc, JUDr., Ing., 44 r., starosta mestskej časti, nezávislý kandidát
  7. Marián Nagy, PhDr., Mgr., 38 r., sociálny pracovník, Národná koalícia
  8. Martin Podrimavský, 23 r., bezpečnostný koordinátor, Smer – sociálna demokracia,
    Slovenská národná strana
  9. Soňa Svoreňová, Ing., 34 r., manažérka cestovnej agentúry, nezávislá kandidátka
  10. Milan Šindler, Ing., 59 r., podnikateľ, OĽaNO, SaS, Sme rodina – Boris Kollár, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  11.  Michaela Žilková, 36 r., občianska aktivistka, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko

Miestne zastupiteľstvo – volebné obvody rozdelené podľa ulíc nájdete tu.

Volebný obvod č. 1 (volia sa traja poslanci)

  1. Tamara Čižmárová (38), Ing., živnostníčka, nezávislá kandidátka
  2. Pavel Drozd (33), podnikateľ, Nezávislé fórum
  3. Tomáš Galo (43), Ing., obchodný manažér v oblasti automatizácie, SaS, OĽaNO, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja, Sme rodina – Boris Kollár
  4. Jozef Gosť (46), Ing., zástupca vedúceho prevádzky, Smer – SD, SNS, Strana zelených Slovenska
  5. Robert Greizinger (39), Mgr., zástupca riaditeľa a obchodu, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu – občianska demokracia
  6. Juraj Jakubec (53), Ing., stavebný inžinier, Doma dobre
  7. Lukáš Královič (19), študent, nezávislý kandidát
  8. Ivo Nemčič (53), Ing., projektant – manažér elektroniky, SaS, OĽaNO, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja, Sme rodina – Boris Kollár
  9. Dušan Nemec (71), Ing. arch., dôchodca, KDH
  10. Eva Samolejová (50), PhDr., MPH, riaditeľka domova dôchodcov, SaS, OĽaNO, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja, Sme rodina – Boris Kollár
  11. Milan Šindler (59), Ing., podnikateľ, KDH
  12. Tibor Zajíc (45), Ing., technológ, KDH

Volebný obvod č. 2 (volí sa šesť poslancov)

  1. Eva Antalíková (61), PaedDr. Mgr., riaditeľka MŠ, KDH
  2. Milan Antolík (58), Ing., projektant, Smer, SNS, Strana zelených Slovenska
  3. Marcel Boris (39), JUDr., advokát, SaS, OĽaNO, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja, Sme rodina
  4. Stanislav Bruna (40), PhDr., zástupca starostu, odborník na eurofondy, SaS, OĽaNO, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska, SMK, Sme rodina
  5. Anton Daniel (51), Ing., štátny zamestnanec, Smer, SNS, Strana zelených Slovenska
  6. Monika Jucková (56), Mgr., výkonná riaditeľka, KDH
  7. Božena Krajcsovicsová (48), kaderníčka, SaS, OĽaNO, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska, SMK, Sme rodina
  8. Oľga Kubalíková (56), Ing., ekonómka, Most – Híd
  9. Ladislav Kugler (55), Ing., projektový manažér, SaS, OĽaNO, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska, SMK, Sme rodina – Boris Kollár
  10. Tomáš Kuna (40), Mgr., zástupca vedúceho predajne, Progresívne Slovensko, Spolu
  11. Zuzana Magálová (42), Mgr., občianska aktivistka, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
  12. Jakub Morávek (33), obchodný a technický manažér, KDH
  13. Erik Morgenstein (30), sanitár, KDH
  14. Anna Murcinová (58), Ing., učiteľka, nezávislá kandidátka
  15. Marian Nagy (38), PhDr. Mgr., sociálny pracovník, Národná koalícia
  16. Jana Némethová (42), Mgr. art., riaditeľka školy, SaS, OĽaNO, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska,SMK, Sme rodina
  17. Pavel Neština (29), Mgr., podnikateľ, Smer – SD, SNS, Strana zelených Slovenska
  18. Zuzana Schwartzová (52) Ing., manažérka, SaS, OĽaNO, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska, SMK, Sme rodina
  19. Eva Sisková (68), PhDr., novinárka, Doma dobre
  20. Pavol Stano (61), PhDr., vydavateľ, KDH
  21. Juraj Štubniak (59), Ing., mediátor, Demokratická strana
  22. Jarmila Tvrdá (55), Ing., manažérka procesov, KDH
  23. Michaela Žilková (36), občianska aktivistka, ĽSNS

Volebný obvod č. 3 (volí sa jeden poslanec)

  1. Michal Behúň (33), Bc., riaditeľ pobočky VÚB, KDH
  2. Miroslav Macko (42), Mgr., Key Account Manager, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
  3. Lenka Poláková (49), domovníčka, SaS, OĽaNO, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska, SMK, Sme rodina
  4. Marek Vakula (23), skladník, Smer, SNS, Strana zelených Slovenska

Volebný obvod č. 4 (volí sa päť poslancov)

  1. Marian Babiak (44), Mgr., konateľ, Smer , SNS, Strana zelených Slovenska
  2. Lívia Benedeková (41), prevádzkarka, SaS, OĽaNO, OKS, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska, SMK, Sme rodina
  3. Ľubomír Czaja (47), Ing., energetický audítor, KDH
  4. Peter Ďubek (73), dôchodca, Smer, SNS, Strana zelených Slovenska
  5. Dana Gabrielová (44), zdravotná sestra, Doma dobre
  6. Michal Hrapko (41), Ing., manažér, obstarávanie, SaS, OĽaNO, OKS, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska, SMK, Sme rodina – Boris Kollár
  7. Ondrej Hrivňák (42), Mgr., štátny zamestnanec, Team Vallo, Progresívne Slovensko a Spolu
  8. Juraj Kaliský (65), MUDr., dentista, ĽSNS
  9. Michal Kečkéš (26), vzťahový manager v oblasti telekomunikácií, SaS, OĽaNO, OKS, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska, SMK, Sme rodina
  10. Ferdinand Klimsch (55), PhDr., riaditeľ, Doma dobre
  11. František Kováč (66), dôchodca, KDH
  12. Martina Miklušová (42), Mgr., stredoškolská učiteľka, KDH
  13. Pavol Prikryl (56), Mgr., publicista, novinár, KDH
  14. Andrej Ravasz (36), živnostník, SaS, OĽaNO, OKS, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska, SMK, Sme rodina
  15. Peter Rea (44), Mgr., advokát, KDH
  16. Soňa Svoreňová (34), Ing., manažérka cestovnej agentúry, nezávislá kandidátka
  17. Jozef Vaškeba (90) r., Smer, SNS, Strana zelených Slovenska
  18. Marek Zajíček (41), JUDr. Ing., obchodný riaditeľ, SaS, OĽaNO, OKS, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska, SMK, Sme rodina

Nové Mesto

Kandidáti na starostu

  1. Matúš Čupka (31), Mgr., projektový manažér, nezávislý kandidát
  2. Miroslav Kolesár (35), Ing. ,obchodný riaditeľ, Strana moderného Slovenska
  3. Rudolf Kusý (42), Mgr., starosta, nezávislý kandidát

Mestské zastupiteľstvo

Volebný obvod 5 (celé Nové Mesto – volia sa štyria poslanci)

  1. Katarína Augustinič (36), Ing., dopravná inžinierka, nezávislá kandidátka
  2. Andrej Árva (36), Ing., ekonóm, OĽaNO, SaS, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  3. Mário Barna (37), Mgr., súkromný podnikateľ, mediátor, Európska demokratická strana
  4. Richard Barna (39), Ing., riaditeľ pre ekonomicko-právny úsek v školstve, nezávislý kandidát
  5. Marián Bauman (49), SZČO, ĽSNS
  6. Ján Čičmič (74), odborný referent, Doma dobre
  7. Dušan Galis (68), Mgr., poslanec NR SR, Smer, SNS
  8. Miroslav Goldschmied (44), Bc., riaditeľ školy korčuľovania, Most – Híd
  9. Ondrej Halás (30), podnikateľ, Smer, SNS
  10. Miroslav Kolesár (35), Ing., obchodný riaditeľ, Strana moderného Slovenska
  11. Tomáš Korček (42), JUDr., právnik, nezávislý kandidát
  12. Caroline Líšková (47), Ing., PhD., manažérka, OĽaNO, SaS, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  13. Juraj Maxim (32), informátor, Naj – nezávislosť a jednota, Strana mladých ľudí
  14. Richard Mikulec (42), JUDr., právnik, aktivista, nezávislý kandidát
  15. Vladimír Mikuš (32), Mgr.,projektový konzultant, občiansky aktivista, nezávislý kandidát
  16. Jakub Mrva (34), Ing., manažér, občiansky aktivista za reguláciu developerov a ochranu lesov, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
  17. Ľubomír Petrík (71), JUDr., právnik , ĽSNS
  18. Juraj Petrovič (47), Mgr., projektový manažér, OĽaNO, SaS, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  19. Róbert Puk (52), bloger, nezávislý kandidát
  20. Dagmar Pupalová (45), interior designer, OĽaNO, SaS, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  21. Peter Vaškovič (55), Ing. arch., architekt-urbanista, vedúci oddelenia miestneho úradu, nezávislý kandidát
  22. Martin Vlačiky (36), Mgr., PhD., geológ-paleontológ, občiansky aktivista, nezávislý kandidát
  23. Stanislav Winkler (61), Ing., manažér, zástupca starostu, nezávislý kandidát

Miestne zastupiteľstvo Nového Mesta – konkrétne volebné okrsky nájdete tu. (Rozdelenie podľa ulíc nie je momentálne k dispozícii.)

Volebný obvod č. 1 (volia sa piati poslanci)

  1. Andrej Balga (39), MBA, projektový konzultant o. z. pre ROZVOJ BRATISLAVSKÉHO NOVÉHO MESTA, nezávislý kandidát
  2. Pavol Dubček (70), MUDr., lekár, Strana zelených Slovenska
  3. Branislav Filipovič (40), Bc., manažér, aktivista, dobrovoľník, nezávislý kandidát
  4. Libor Gašpierik (45), Ing., ekonóm, občiansky aktivista Zachráňme mestské vinohrady a Novomestský okrášľovací spolok, nezávislý kandidát
  5. Miroslav Goldschmied (44), Bc., riaditeľ školy korčuľovania, Most – Híd
  6. Michal Hanker (32), podnikateľ, nezávislý kandidát
  7. Tomáš Korček (42), JUDr., právnik, nezávislý kandidát
  8. Ľubomír Kuzma (36), Mgr., IT administrátor, SaS, OĽaNO, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska
  9. Rostislav Polách (56), technik, nezávislý kandidát
  10. Štefan Polák (63) ,prof., MUDr., CSc., lekár, pedagóg, SNS

Volebný obvod č. 2 (volia sa siedmi poslanci)

  1. Katarína Augustinič (36), Ing., dopravná inžinierka, nezávislá kandidátka
  2. Jozef Bielik (56), Ing., nezávislý novinár, nezávislý kandidát
  3. Jozef Dubravický (46), MUDr., lekár, Strana zelených Slovenska
  4. Pavol Galamboš (54), Ing., ekonóm, SaS, OĽaNO, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska
  5. Ján Havránek (39), manažér, SNS
  6. Martin Hoza (52), Ing., arch., SZČO – architekt, Starostovia a nezávislí kandidáti
  7. Michal Hrčka (42), referent marketingovej propagácie, nezávislý kandidát
  8. Ivan Ištvánffy (45), EUR Ing., riaditeľ ASM MO SR, SNS
  9. Jaroslav Málek (60), JUDr., advokát, SaS, OĽaNO, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska
  10. Marianna Mašátová Haliaková (39), Mgr., novinárka, zakladateľka RC Kominárka, SaS, OĽaNO, Sme rodina – Boris Kollár, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska
  11. Vladimír Mikuš (32), Mgr., projektový konzultant, občiansky aktivista, nezávislý kandidát
  12. Ľuboš Mikuška (37) ,Mgr., právnik SaS, OĽaNO, Sme rodina – Boris Kollár, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska
  13. Dagmar Pupalová (45), interior designer, SaS, OĽaNO, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska
  14. Peter Szusčík (50), ekonóm, SaS, OĽaNO, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska
  15. Roman Štamberský (36), odborný konzultant o. z. pre ROZVOJ BRATISLAVSKÉHO NOVÉHO MESTA, nezávislý kandidát
  16. Pavol Troiak (32), Ing., procesný analytik, Team Vallo,Spolu – občianska demokracia, Progresívne Slovensko
  17. Peter Vaškovič (55), Ing., arch., architekt-urbanista, vedúci oddelenie MÚ, nezávislý kandidát
  18. Monika Vinczeová (52), živnostníčka, nezávislá kandidátka

Volebný obvod č. 3 (volia sa šiesti poslanci)

  1. Marián Bauman (49), SZČO, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko
  2. Karol Bujaček (33), Ing., programátor, nezávislý kandidát
  3. Ján Čičmič (74), odborný referent, Doma dobre
  4. Viktor Holečko (27), Bc., sociálny pedagóg a vychovávateľ, nezávislý kandidát
  5. Róbert Lamprecht (57), podnikateľ, Strana zelených Slovenska
  6. Alan Lano (32), Bc., telefonický operátor, KSS
  7. Jakub Mrva (34), Ing., manažér, občiansky aktivista za reguláciu developerov a ochranu lesov, Team Vallo, Spolu – občianska demokracia, Progresívne Slovensko
  8. Karol Németh (67), Ing., aktivista, SaS, OĽaNO, Sme rodina – Boris Kollár, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska
  9. Otto Novitzký (61), Ing., arch., architekt, SaS, OĽaNO, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska
  10. Martin Ondruš (50), MUDr., lekár – stomatológ, SaS, OĽaNO, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska
  11. Ľubomír Petrík (71), JUDr., právnik, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko
  12. Juraj Petrovič (47), Mgr., projektový manažér, SaS, OĽaNO, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska
  13. Edita Pfundtner (45), Mgr., advokátka, nezávislá kandidátka
  14. Anna Piskáčková (38), Bc., klasická filologička, SaS, OĽaNO, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska
  15. Róbert Puk (52), bloger, nezávislý kandidát
  16. Simona Rudinská (54), podnikateľka, nezávislá kandidátka
  17. Róbert Šetina (39), IT projektový manažér, SaS, OĽaNO, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska
  18. Darina Timková (49), Mgr., občianska aktivistka, manažérka, nezávislá kandidátka
  19. Martin Vlačiky (36), Mgr., Ph.D., geológ-paleontológ, občiansky aktivista, nezávislý kandidát
  20. Vladimír Volf (28), manažér, ochranár, nezávislý kandidát

Volebný obvod č. 4 (volí sa sedem poslancov)

  1. Andrej Árva (36), Ing., ekonóm, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, DúS
  2. Dagmar Arvayová (50), poštová doručovateľka, nezávislá kandidátka
  3. Juraj Haydu (67), dôchodca (projektant), nezávislý kandidát
  4. Michal Jakubišin (60), Mgr., operátor DTP, SNS
  5. Miroslav Kolesár (35), Ing., obchodný riaditeľ, Strana moderného Slovenska
  6. Andrej Krabáč (49), Ing., dopravný inžinier, SaS, OĽaNO, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska
  7. Martin Lovich (42), systémový inžinier pre hlasové systémy, nezávislý kandidát
  8. Richard Mikulec (42), JUDr., právnik, nezávislý kandidát
  9. Martina Stachová (28), podnikateľka, SNS
  10. Katarína Šebejová (53), Ing., PhD., ekonomický analytik, nezávislá kandidátka
  11. Silvia Švecová (43), Ing., PhD., vysokoškolská učiteľka, nezávislá kandidátka
  12. Andrea Vítková (51), Ing., účtovníčka, nezávislá kandidátka
  13. Peter Weiss (37),Mgr., manažér v oblasti výskumu, inovácií a vzdelávania, nezávislý kandidát
  14. Stanislav Winkler (61), Ing., manažér, zástupca starostu, nezávislý kandidát

Dúbravka

Kandidáti na starostu

  1. Iveta Petrušková (57), projektová manažérka, Smer, SNS
  2. Martin Zaťovič (47), RNDr., starosta, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

Mestské zastupiteľstvo

Volebný obvod 10 (Dúbravka – volia sa traja poslanci)

  1. Libor Gula (44), Ing., M.A.,ekonóm, miestny poslanec, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
  2. Tomáš Hanulík (38), Ing., vedúci kultúry a športu, Strana zelených Slovenska
  3. Juraj Káčer (33), Ing., ekonóm, OĽaNO, SaS, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  4. Ľuboš Krajčír (32), PhDr., zástupca starostu, OĽaNO, SaS, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  5. Lilia Lohnická (54), Ing., , referentka stavebného úradu, Smer – sociálna demokracia, SNS
  6. Daniela Olenočinová (46), Mgr., Bc., štátna zamestnankyňa, dobrovoľná hasička, Smer, SNS
  7. Iveta Petrušková (57), Ing., projektová manažérka, Smer, SNS
  8. Viera Psotková (47), Mgr., IT analytička, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
  9. Marek Rapant (27), Mgr., LL.M, právnik, občiansky aktivista, Strana zelených Slovenska
  10. Tomáš Vašek (54), Ing., IT konzultant, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
  11. Michal Vavro (46), Mgr., tréner, Strana zelených Slovenska
  12. Zdenka Zaťovičová (41), Mgr., projektová manažérka, OĽaNO, SaS, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

Miestne zastupiteľstvo – konkrétne volebné obvody rozdelené podľa ulíc nájdete na stránke mestskej časti Dúbravka

Volebný obvod č. 1 (volí sa šesť poslancov)

  1. Mária Belicová (36), Mgr., obchodná manažérka, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  2. Tomáš Buzinger (37), JUDr., právnik predseda spoločenstva vlastníkov bytov, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
  3. Ján Dobšovič (37), Mgr., podnikateľ, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
  4. Peter Gašparovič (51), strážna služba, Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko
  5. Martin Grázel (43), invalidných dôchodca, Slovenská národná jednota – strana vlastencov
  6. Juraj Horan (54), Ing., ekonóm, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  7. Ľuboš Krajčír (32), PhDr., zástupca starostu, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  8. Martin Lupták (24), Ing., inžinier, ekonóm, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  9. Zuzana Nerušilová (54), Mgr., pracovníčka finančnej správy, Smer, SNS
  10. Marian Podrazil (36), Mgr., projektový manažér, , SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  11. Izabela Rosíková (63), JUDr., právnička, sociálna pracovníčka, Smer, SNS
  12. Lukáš Šoltés (31), Ing., PhD., zástupca riaditeľa odboru verejného obstarávania a riadenia projektov, vedecko výskumný pracovník, nezávislý kandidát
  13. Pavel Vladovič (57), Ing., ekonóm, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

Volebný obvod č. 2 (volí sa sedem poslancov)

  1. Dávid Béreš (26), JUDr., právnik, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  2. Marcel Burkert (50), učiteľ, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  3. Alexej Dobroľubov (29), Mgr. ekonomický analytik, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  4. Libor Gula (44), ing., M.A., ekonóm, miestny poslanec, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
  5. Tomáš Hanulík (38), Ing., vedúci kultúry a športu, Strana zelených Slovenska
  6. Boris Hradecký (74), Ing., strojný inžinier, Smer, SNS
  7. Daniela Olenočinová (46), Mgr., Bc., štátna zamestnankyňa, dobrovoľná hasička, Smer, SNS
  8. Viera Psotková (47), Mgr., IT analytička, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu – občianska demokracia
  9. Marek Rapant (27), Mgr., LL.M., právnik, občiansky aktivista, Strana zelených Slovenska
  10. Ján Ružovič (51), technický pracovník, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  11. Branko Semančík (47), športový riaditeľ, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  12. Vladimír Straka (49), invalidný dôchodca, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  13. Juraj Štekláč (47), MUDr., PhD., MPH., lekár, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

Volebný obvod č. 3 (volí sa šesť poslancov)

  1. Marián Blaško (43), manažér prevádzky, Smer, SNS
  2. Marián Bohunský (53), Ing., ekonóm, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  3. Tomáš Husár (27), majiteľ internetového obchodu, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  4. Andrei Daniel Kiszel (42), konateľ spoločnosti, Smer
  5. Lilia Lohnická (54), Ing., referentka stavebného úradu, Smer, SNS
  6. Dušan Mikuláš (39), JUDr., SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  7. Matej Nagy (34), Mgr. terénny pracovník, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  8. Ján Palárik (63), Ing., referent verejného obstarávania, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  9. Pavel Srnák (52), Ing., manažér, Team Vallo, Progresívne Slovensko
  10. Magdaléna Škrovanová (31), Mgr.art., grafická dizajnérka, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  11. Michal Vavro (46), Mgr., tréner, Strana zelených Slovenska

Volebný obvod č. 4 (volí sa šesť poslancov)

  1. Roman Bodinger (49), zástupca riaditeľa, Smer, SNS
  2. Mário Borza (31), Ing., referent, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  3. Igor Čajka (44), Mgr., sociálny pedagóg, Smer, SNS
  4. Štefan Gubrica (55), športový manažér, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  5. Juraj Káčer (33), Ing., ekonóm, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  6. Igor Mravec (42), Ing., ekonóm, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina,, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  7. Miroslav Pástor (58), JUDr., právnik, Strana zelených Slovenska
  8. Iveta Petrušková (57), Ing., projektová manažérka, Smer, SNS
  9. Maroš Repík (46), manažér – hudobník, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  10. Marián Takács (39), technik požiarnej ochrany, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

Karlova Ves

Kandidáti na starostu

  1. Dana Čahojová (56), MUDr., starostka, nezávislá kandidátka
  2. Anton Šmotlák (35), Mgr., projektový manažér, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska

Mestské zastupiteľstvo

Volebný obvod 11 (Karlova Ves – volia sa traja poslanci)

  1. Tibor Balga (31), Mgr., PhD., vysokoškolský pedagóg, Smer – sociálna demokracia, SNS
  2. Igor Bendík (42), Ing., elektrotechnický inžinier, OĽaNO, SaS, Sme rodina – Boris Kollár, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  3. Pavol Bulla (42), Ing., ekonóm , nezávislý kandidát
  4. Dana Čahojová (56), MUDr., starostka, aktivistka iniciatívy Naša Bratislava, nezávislá kandidátka
  5. Janka Ďurčová (66), Ing., dôchodkyňa, Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko
  6. Milena Fejérová (57), MgA., živnostníčka, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu – občianska demokracia
  7. Iveta Hanulíková (54), Ing., riaditeľka Inštitútu pre verejnú správu, Smer – sociálna demokracia, SNS
  8. Michal Kovács (32), Ing., PhD., ekonóm, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu – občianska demokracia
  9. Peter Lenč (54), Ing., aktivista iniciatívy Naša Bratislava, statik, nezávislý kandidát
  10. Karol Ondriáš (66), RNDr., DrSc., vedecký pracovník, KSS
  11. Ľuboš Orlický (31), Bc., riaditeľ spoločnosti, Smer – sociálna demokracia, SNS
  12. Peter Palásti (26), Ing., podnikateľ, Most – Híd
  13. Denis Svoboda (60), živnostník, OĽaNO, SaS, Sme rodina – Boris Kollár, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  14. Anton Šmotlák (35), Mgr., projektový manažér, OĽaNO, SaS, Sme rodina – Boris Kollár, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  15. Martin Vician (38), Ing., ekonóm, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu – občianska demokracia
  16. Branislav Záhradník (45), JUDr., PhDr., zástupca starostky, právnik, nezávislý kandidát

Miestne zastupiteľstvo – konkrétne volebné obvody rozdelené podľa ulíc nájdete na stránke mestskej časti Karlova Ves

Volebný obvod č. 1 (volí sa päť poslancov)

  1. Samuel Barát (26), Bc., 26 r., referent, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  2. Jozef Dravecký (71), RNDr., SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  3. Martin Ganz (40), Ing., ekonóm, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
  4. Roman Havelka (50), štátny zamestnanec, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  5. Mária Horňáková (56), bankový poradca, ĽSNS
  6. Peter Lenč (54), Ing., aktivista iniciatívy Naša Bratislava, statik, nezávislý kandidát
  7. Peter Magát (52), Ing., aktivista iniciatívy Naša Bratislava, ekonóm, manažér, nezávislý kandidát
  8. Branislav Mráz (31), Mgr., právnik, správca nadácie, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  9. Monika Studeničová (28), Ing., Mgr., dopravná inžinierka, Smer, SNS
  10. Branislav Záhradník (45), JUDr., PhDr., zástupca starostky, právnik, nezávislý kandidát
  11. Marcel Zajac (49), Mgr., programový koordinátor, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  12. Anna Zemanová, Ing., Mgr., 57 r., aktivistka iniciatívy Naša Bratislava, manažérka, nezávislý kandidát

Volebný obvod č. 2 (volí sa sedem poslancov)

  1. Tibor Balga (31), Mgr., PhD., vysokoškolský pedagóg, SMER – sociálna demokracia, SNS
  2. Vladimír Balogh (72), prednosta ústavu LF SZU, SMS
  3. Martin Berta (58), Ing., CSc.,nezamestnaný, SaS, OĽaNO, KDH, SME RODINA – Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  4. Milan Ďurica (38), Ing., aktivista iniciatívy Naša Bratislava, ekológ, ochranár, nezávislý kandidát 5.
  5. Milena Fejerová (57) , MgA., živnostníčka, Team Vallo, Progresívne Slovensko, SPOLU – občianska demokracia
  6. Ľuboslava Garajová (52), RNDr.,vedecko-výskumná pracovníčka, SaS, OĽaNO, KDH, SME RODINA – Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska 7.
  7. Andrej Gunar (44), Mgr., advokát, SaS, OĽaNO, KDH, SME RODINA – Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska 8.
  8. Iveta Hanulíková (54), Ing., riaditeľka inštitútu pre verejnú správu, SMER – sociálna demokracia, SNS
  9. Ján Horecký (50), Mgr., aktivista iniciatívy Naša Bratislava, riaditeľ školy, nezávislý kandidát
  10. Peter Hrčka (31), Ing., finančný manažér, SMER – sociálna demokracia, SNS
  11. Petra Hudáková (36), JUDr., podnikové poradenstvo, Team Vallo, Progresívne Slovensko, SPOLU – občianska demokracia
  12. Ľubica Hulajová (54), Mgr., PhD., vysokoškolská pedagogička, SMER – sociálna demokracia, SNS,
  1. Eduard Hulík (56), JUDr., Ing., advokát, SMER – sociálna demokracia, SNS
  2. Miroslav Kadnár, 54 r., podnikateľ, nezávislý kandidát
  3. Matej Kotál (33), Mgr., aktivista iniciatívy Naša Bratislava, pamiatkar, etnológ, nezávislý kandidát
  4. Michal Kovács (32), Ing., PhD., ekonóm, Team Vallo, Progresívne Slovensko, SPOLU – občianska demokracia
  5. Robert Krampl (44), IT špecialista, SaS, OĽaNO, KDH, SME RODINA – Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  6. Vladimír Kubička (42), Bc, dopravný analytik, SMER – sociálna demokracia, SNS
  7. Martina Magátová (47), MUDr., aktivistka iniciatívy Naša Bratislava, lekárka, nezávislý kandidát
  8. Ľuboš Orlický (31), Bc., riaditeľ spoločnosti, SMER – sociálna demokracia, SNS
  9. Peter Palásti (26), Ing., podnikateľ, MOST – HÍD
  10. Dagmar Petrová (57), Ing., aktivistka iniciatívy Naša Bratislava, učiteľka, prekladateľka, nezávislý kandidát
  11. Viliam Slezák (58), MUDr., CSc., MPH, lekár, SaS, OĽaNO, KDH, SME RODINA – Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  12. Daniela Záhradníková (37), Ing., aktivistka iniciatívy Naša Bratislava, redaktorka, nezávislý kandidát

Volebný obvod č. 3 (volí sa sedem poslancov)

  1. Helena Bandžáková (59), Ing., odborná referentka, SaS, OĽaNO, KDH, SME RODINA – Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  2. Igor Bendík (42), Ing., elektrotechnický inžinier, SaS, OĽaNO, KDH, SME RODINA – Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  3. Zdeněk Borovička (62), zástupca vlastníkov SBD BA IV, SaS, OĽaNO, KDH, SME RODINA – Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  4. Jozef Griač, Mgr., 29 r., aktivista iniciatívy Naša Bratislava, invalidný dôchodca,
    člen správnej rady OZ Imobilio, nezávislý kandidát
  5. Jozef Griač (29), Mgr., aktivista iniciatívy Naša Bratislava, invalidný dôchodca, člen správnej rady OZ Imobilio, nezávislý kandidát
  6. Stanislav Hrda (46), Mgr., 46 r., informatik, Team Vallo, Progresívne Slovensko, SPOLU – občianska demokracia
  7. Ľuboslav Kašuba (50), JUDr.,advokát, SaS, OĽaNO, KDH, SME RODINA – Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  8. Zuzana Melušová Kutarňová (38), RNDr., obchodná zástupkyňa, štatutárka RC Dlháčik, nezávislý kandidát
  9. Filip Petrinec (30), JUDr,. PhD.,aktivista iniciatívy Naša Bratislava, právnik, nezávislý kandidát
  10. Rudolf Rosina (57), Ing., aktivista iniciatívy Naša Bratislava, technik, nezávislý kandidát
  11. Richard Savčinský (48), Mgr., aktivista iniciatívy Naša Bratislava, riaditeľ školy, nezávislý kandidát
  12. Denis Svoboda (60), stavebný technik a ochranár, SaS, OĽaNO, KDH, SME RODINA – Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  13. Balász Szamaranszký (31), biznis analytik, SaS, OĽaNO, KDH, SME RODINA – Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  14. Jaromír Šíbl (56), RNDr., PhD. aktivista iniciatívy Naša Bratislava, ochranár, nezávislý kandidát
  15. Anton Šmotlák (35), Mgr., projektový manažér, SaS, OĽaNO, KDH, SME RODINA – Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

Volebný obvod č. 4 (volí sa šesť poslancov)

  1. Matej Baxa (27), Ing., 27 r., SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  2. Peter Buzáš (57), Mgr., aktivista iniciatívy Naša Bratislava, vedúci správy budov, nezávislý kandidát
  3. Ladislav Čerňanský (57), nezamestnaný, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, NOVA, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  4. Janka Ďurčová (66), Ing., dôchodkyňa, ĽSNS
  5. Juraj Kmeťko (56), Ing., aktivista iniciatívy Naša Bratislava, živnostník, nezávislý kandidát
  6. Jozef Marek (41), IT technik, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  7. Pavol Martinický (63), Ing., aktivista iniciatívy Naša Bratislava, projektant, publicista, nezávislý kandidát
  8. Karol Ondriáš (66), RNDr., DrSc., vedecký pracovník, KSS
  9. Lívia Poláchová (48), Mgr., aktivistka iniciatívy Naša Bratislava, učiteľka, nezávislý kandidát
  10. Mária Tiňová (50), ClinPsyD, 50 r., aktivistka iniciatívy Naša Bratislava, psychologička, nezávislý kandidát
  11. Martin Vician (38), Ing., ekonóm, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
  12. Zuzana Volková (52), Ing., aktivistka iniciatívy Naša Bratislava, rehabilitačná asistentka, nezávislý kandidát

Lamač

Kandidáti na starostu

  1. Lukáš Baňacký (39), Ing., ekonóm, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  2. Katarína Boskovičová (62), podnikateľka, nezávislá kandidátka
  3. Marian Bukoven (54), Ing., konateľ spoločnosti, Slovenská národná jednota – strana vlastencov
  4. Radoslav Olekšák (40), Mgr. Ing., politológ, ekonóm, Nezávislé fórum
  5. Richard Sporina (59), Mg., právnik-kontrolór, nezávislý kandidát

Mestské zastupiteľstvo

Volebný obvod 12 (Lamač – volí sa jeden poslanec)

  1. Radoslav Olekšák, Mgr., Ing., 40 r., politológ, ekonóm, Nezávislé fórum
  2. Stanislav Pánis, 68 r., hudobný skladateľ, Slovenská národná jednota – strana vlastencov
  3. Igor Polakovič, 42 r., sociálny inovátor, Iniciatíva lepší Lamač, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
  4. Peter Šramko, Ing., 63 r., starosta, OĽaNO, Sloboda a Solidarita, Sme rodina, KDH, Občianska konzervatívna strana, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

Miestne zastupiteľstvo (volí sa sedem poslancov)

  1. Lídia Alföldyová (55), Mgr., riaditeľ soc. zariadenia, Nezávislé fórum
  2. Stanislav Babic (32), Mgr., PhDr., prírodovedec, Iniciatíva Lepší Lamač, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu – občianska demokracia
  3. Peter Belica (64) Ing., CSc., riad. odb. kvality vôd VÚVH, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  4. Branislav Borovský (54), Mgr., manažér, , SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  5. Katarína Boskovičová (62), podnikateľka, nezávislá kandidátka
  6. Marian Bukoven (54), Ing., konatel‘ spoločnosti, Slovenská národná jednota – strana vlastencov
  7. Pavol Čech (53), MVDr., veterinárny lekár, Nezávislé fórum
  8. Rastislav Daniš (46), Mgr., IT konzultant, , SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  9. František Fabianek (30), vedúci technický pracovník, Nezávislé fórum
  10. Veronika Hagovská (35), Ing., manažér, lniciatíva Lepší Lamač, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
  11. Matúš Harmaňoš (38), Ing., podnikatel‘, Iniciatíva Lepší Lamač, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
  12. Marta Janyšková (69), Mgr., pedagóg, Nezávislé fórum
  13. Eva Jíchová (40), Ing., PhD., ekonóm, , SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  14. Petronela Klačanská (35), Mgr., vysokoškolská pedagogička, Iniciatíva Lepší Lamač, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu – občianska demokracia
  15. Andrej Kovačič, JUDr., 34 r., právnik, , SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  16. Peter Krajči (31), Mg., ekonóm, Nezávislé fórum
  17. Ján Mihálik (30), Ing., IT pracovník, nezávislý kandidát
  18. Radoslav Olekšák (40), Mgr., Ing., politológ, ekonóm, Nezávislé fórum
  19. Martina Ondrišová (24), MSc., analytik, , SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  20. Stanislav Pánis (68), dôchodca, Slovenská národná jednota – strana vlastencov
  21. Gabriela Šedová (57), prom. mat., projektový manažér, Sloboda a solidarita, , SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  22. Martin Šimonič (45), SZČO, nezávislý kandidát

Rača

Kandidáti na starostu

  1. Michal Drotován (37), Mgr., prednosta miestneho úradu, nezávislý kandidát
  2. Monika Luknárová (48), Mgr., manažérka, SaS, OĽaNO, Sme rodina, KDH, OKS, NOVA, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  3. Peter Pilinský (46), Mgr., starosta, nezávislý kandidát

Mestské zastupiteľstvo

Volebný obvod 6 (celá Rača – volia sa dvaja poslanci)

  1. Lenka Antalová Plavuchová (40), Mgr., projektová manažérka, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu – občianska demokracia
  2. Iveta Bačićová (50), osobná asistentka, Most – Híd
  3. Miloš Eliaš (64), Ing.,poradca v medzinárodnom obchode, Naj – nezávislosť a jednota, Strana mladých ľudí
  4. Nadežda Fuksová (35), Ing., PhD., lektorka, Naj – nezávislosť a jednota, Strana mladých ľudí
  5. Adam Hochel (47), MUDr., PhD., MPH, lekár, Demokratická strana
  6. Ľubomír Krampl (62), živnostník, občiansky aktivista, Smer, SNS
  7. Róbert Pajdlhauser (51), Ing., manažér logistiky, OĽaNO, SaS, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  8. Peter Pilinský (46), Mgr., starosta, nezávislý kandidát
  9. Ján Polakovič (29), Mgr., manažér, nezávislý kandidát
  10. Lucia Polakovičová (55), Ing., podnikateľka, ĽSNS
  11. Roman Ruhig (47), Mgr., právnik, Slovenská národná jednota – strana vlastencov
  12. Filip Rybanič (26), asistent poslanca NR SR, OĽaNO, SaS, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  13. Ingrid Vanerková (54), Ing., stavebná inžinierka, nezávislá kandidátka
  14. Miroslava Vermeiren (34), Mgr.,finančná analytička IBM, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu

Miestne zastupiteľstvo Rače – volebné obvody rozdelené podľa ulíc nájdete tu.

Volebný obvod č. 1 (volí sa desať kandidátov)

  1. Milan Abel (57), živnostník, nezávislý kandidát
  2. Martin Babík (49), Ing., energetik, SaS, OĽaNO, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  3. Viktor Bielko (39), Ing., manažér, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
  4. Marián Borbély (59), podnikateľ, SaS, OĽaNO, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  5. František Čmelko (70), dôchodca, Smer, SNS
  6. Milada Dobrotková (62), Ing., MPH, riaditeľka zariadenia sociálnych služieb, nezávislá kandidátka
  7. Juraj Dobšovič (30), Mgr., živnostník, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
  8. Štefan Engi (32), technický manažér nových médií, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
  9. Mária Fatulová (68), ekonómka, Smer, SNS
  10. Nadežda Fuksová (35), Ing., PhD., lektorka, NAJ – Nezávislosť a jednota, Strana mladých ľudí
  11. Ondrej Halás (30), podnikateľ, Smer, SNS
  12. Jozef Hlucháň (36), Ing., energetik, Smer, SNS
  13. Adam Hochel (47), MUDr., PhD., MPH, Demokratická strana
  14. Soňa Holiková (43), PhDr., Únia materských centier, Team Vallo, Progresívne Slovensko, SPOLU – občianska demokarcia
  15. Rudolf Ivičič (63), Mgr., lesník, nezávislý kandidát
  16. Miloslav Jošt (36), Ing., ekonóm, SaS, OĽaNO, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  17. Rudolf Kazmer (40), Mgr., štátna správa, nezávislý kandidát
  18. Mário Khandl (41), Mgr., obchodný manažér, SaS, OĽaNO, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  19. Branko Kovačič (49), podnikateľ, SaS, OĽaNO, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  20. Ivan Krampl (51), Mgr., technik, nezávislý kandidát
  21. Ľubomír Krampl (62), živnostník, občiansky aktivista, Smer, SNS
  22. Ján Lipiansky (44), Ing., hokejový tréner reprezentácie mládeže, Starostovia a nezávislí kandidáti
  23. Monika Luknárová (48), Mgr., manažérka, SaS, OĽaNO, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  24. Juraj Madzin (64), JUDr., právnik, nezávislý kandidát
  25. Alexander Marčan (67), chemik, nezávislý kandidát
  26. Stanislava Mattová (31), Bc., tlačová hovorkyňa, NAJ, Strana mladých ľudí
  27. Miloš Maťuš (48), vinár a vinohradník, Starostovia a nezávislí kandidáti
  28. Peter Mazúr (64), stavebný technik, nezávislý kandidát
  29. Daniela Mýtna (61), Ing., redaktorka, SaS, OĽaNO, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  30. Róbert Pajdlhauser (51), Ing., manažér logistiky, SaS, OĽaNO, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  31. Ján Polakovič (29), Mgr., manažér, nezávislý kandidát
  32. Peter Potocký (65), Ing., živnostník – informatik, Smer, SNS
  33. Filip Rybanič (26), asistent poslanca NR SR, SaS, OĽaNO, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  34. Pavel Schwarz (36), IWT, dopravný manažér, SaS, OĽaNO, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  35. Viliam Srdoš (49), MUDr., lekár, Smer, SNS
  36. Ingrid Vanerková (54), Ing., stavebná inžinierka, nezávislý kandidát
  37. Miroslava Vermeiren (34), Mgr., finančná analytička IBM, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
  38. Ivan Vrana (50), vinár, Starostovia a nezávislí kandidáti
  39. Marián Vulgan (34), JUDr., advokát, nezávislý kandidát

Volebný obvod č. 2 (volia sa traja kandidáti)

  1. Milan Andraš (65), doc. Ing. Arch. PhD, vysokoškolský pedagóg, Nezávislé fórum
  2. Lenka Antalová Plavuchová (40), Mgr., projektová manažérka, Team Vallo, Progresívne Slovensko, SPOLU – občianska demokracia
  3. Matúš Burian (37), Mgr., hostinský, Starostovia a nezávislí kandidáti
  4. Miloš Eliaš (64), Ing., poradca v medzinárodnom obchode, NAJ, Strana mladých ľudí
  5. Martin Fadin (40), Mgr., knihovník, SaS, OĽaNO, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  6. Martin Hajdúch (29), Mgr., ekonóm, SaS, OĽaNO, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  7. Robert Hammer (39), farmár, nezávislý kandidát
  8. Ivan Janečka (52), podnikateľ, Nezávislé fórum
  9. Jozef Kadlečík (64), RNDr., vysokoškolský učiteľ, Starostovia a nezávislí kandidáti
  10. Miroslav Marejka (58), skladník – vodič, nezávislý kandidát
  11. Charilaos Papageorgiou (38), finančný riaditeľ, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu Roman Ruhig (47), Mgr., právnik, Slovenská národná jednota – strana vlastencov
  12. Roman Ruhig, Mgr., 47 r., právnik, SLOVENSKÁ NÁRODNÁ JEDNOTA – strana vlastencov
  13. Peter Šinály (60), Ing., kontrolór hlavného mesta SR, SaS, OĽaNO, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

Volebný obvod č. 3 (volia sa dvaja kandidáti)

  1. Dagmar Gelingerová (54), obchodná manažérka, SaS, OĽaNO, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  2. Patrik Líška (26), Mgr., podnikateľ – živnostník, SaS, OĽaNO, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  3. Dušan Seifert (43), Ing., administratívny pracovník, Smer, SNS
  4. Dušan Štancel (60), Mgr., učiteľ, tréner atletiky, Smer, SNS
  5. Radko Tiňo (44), doc. Ing. PhD., vysokoškolský pedagóg, nezávislý kandidát
  6. Dominik Vrba (19), študent, Strana zelených Slovenska

Vajnory

Kandidáti na starostu

  1. Juraj Ondruška (36), Ing., PhD., poslanec MČ, vedecký pracovník, pedagóg, nezávislý kandidát
  2. Marian Pružina (60), Ing. elektrotechnický inžinier, nezávislý kandidát
  3. Michal Vlček (38), Ing., ekonóm, nezávislý kandidát

Mestské zastupiteľstvo

Volebný obvod 7 (celé Vajnory – volí sa jeden poslanec)

  1. Monika Debnárová (42), Ing., projektová manažérka, nezávislá kandidátka
  2. Justín Horvatovič (35), Mgr., výrobný riaditeľ, Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko
  3. Ján Panák (65), živnostník, nezávislý kandidát
  4. Juraj Zeman (36), JUDr., právnik, OĽaNO, SaS, Sme rodina – Boris Kollár, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

Miestne zastupiteľstvo Vajnor (volí sa deväť poslancov)

  1. Jana Besedová (37), Mgr., marketingová manažérka, nezávislá kandidátka
  2. Monika Debnárová (42), Ing., projektová manažérka, nezávislá kandidátka
  3. Martin Demo (54), Ing., riaditeľ spoločnosti, nezávislý kandidát
  4. Matúš Fekete (35), Bc., živnostník, web – developer, SaS, KDH, Sme rodina, OKS, NOVA, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  5. Václav Fekete (65), Ing., stavebný inžinier – vodohospodár, nezávislý kandidát
  6. Dominika Feketeová (23), predajca športových potrieb, nezávislá kandidátka
  7. Marek Grebeči (44), vedúci odbytu, nezávislý kandidát
  8. Justín Horvatovič (35), Mgr., výrobný riaditeľ, ĽSNS
  9. Peter Jaslovský (57), Ing., konštruktér, nezávislý kandidát
  10. Milín Kaňuščák (47), Ing., manažér, SaS, KDH, Sme rodina, OKS, NOVA, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  11. Mária Knausová (54), predsedníčka SVB, účtovníčka, nezávislá kandidátka
  12. Peter Koprla (62), invalidný dôchodca, SaS, KDH, Sme rodina, OKS, NOVA, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  13. Soňa Molnárová (68), Ing., krízová manažérka, nezávislá kandidátka
  14. Martin Oťapka (41), Ing., projektový manažér, nezávislý kandidát
  15. Katarína Pokrivčáková (40), Ing., manažérka, nezávislá kandidátka
  16. Jozef Šimonovič (69), herec, nezávislý kandidát
  17. Stanislav Uhlár, (41), Ing., technický riaditeľ, nezávislý kandidát
  18. Róbert Vajda (51), technik, nezávislý kandidát
  19. Juraj Zeman (36), JUDr., právnik, SaS, KDH, Sme rodina, OKS, NOVA, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  20. Marián Zeman (44), športový manažér, nezávislý kandidát
  21. Matej Zeman (38), Mag. iur., právnik, nezávislý kandidát

Devín

Kandidáti na starostu

  1. Andrea Denková (43), Ing. ekonómka, nezávislá
  2. Ľubica Kolková (58), Ing. starostka, nezávislá

Mestské zastupiteľstvo

Volebný obvod 8 (celý Devín – volí sa jeden poslanec)

  1. Rastislav Kunst (46), Mgr., riaditeľ ZŠ s MŠ, OĽaNO, SaS, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  2. Barbora Ružičková (40), Mgr., office manager, Smer, SNS
  3. Zuzana Šubová (49), Ing., manažérka, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu

Miestne zastupiteľstvo Devína (volí sa sedem poslancov)

  1. Gabriel Drobniak (58), Ing. arch, architekt, nezávislý
  2. Jana Jakubkovič (33), JUDr., právnička, nezávislá
  3. Rastislav Kunst (46), Mgr., riaditeľ ZŠ a MŠ, SaS, OĽaNO, Sme rodina, KDH, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska
  4. Pavol Murín (48), manažér správy nehnuteľností Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
  5. Michal Němec (50), riaditeľ ŠIOV, nezávislý
  6. Igor Prieložný (35), Bc., remeselník a filmár, SaS, OĽaNO, Sme rodina, KDH, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska
  7. Barbora Ružičková (40), Mgr., Office manager, Smer, SNS
  8. Zuzana Šubová (49), Ing., manažérka Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
  9. Katarína Šulovská (35), Ing., odborná referentka finančnej správy, nezávislá

Devínska Nová Ves

Kandidáti na starostu

  1. Martin Bavolár (46), Mgr., protikorupčný a protimafiánsky novinár, Slovenská ľudová strana Andreja Hlinku
  2. Peter Hanulík (58), Ing., projektant – životné prostredie, nezávislý kandidát
  3. Dárius Krajčír (31 ), zamestnanec verejnej správy, SaS, Sme rodina, Nova
  4. Denis Ružovič (41), IT špecialista, nezávislý kandidát
  5. Rastislav Tešovič (40), Mgr., predseda združenia Devínska Inak, nezávislý kandidát

Mestské zastupiteľstvo

Volebný obvod 9 (celá Devínska Nová Ves – volí sa jeden poslanec)

  1. Martin Bavolár (46), Mgr., protikorupčný a protimafiánsky novinár, Slovenská ľudová strana Andreja Hlinku
  2. Matej Dostál (24), Mgr., advokátsky koncipient, Národná koalícia
  3. Peter Hanulík (58), Ing., projektant-životné prostredie, nezávislý kandidát
  4. Adrian Jankovič (23), študent, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
  5. Andrej Kovarík (35), Mgr., ekológ a protikorupčný aktivista, OĽaNO, SaS, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  6. Zoroslav Smolinský (49), predseda odborov, Nezávislé fórum
  7. Rastislav Tešovič (40), Mgr., predseda združenia Devínska inak, nezávislý kandidát

Miestne zastupiteľstvo (volí sa dvanásť poslancov)

  1. Miroslav Antal (45), Mgr., zástupca riaditeľa úradu, nezávislý kandidát
  2. Róbert Bardač (34), Mgr. PhD., advokát, SaS, Sme rodina – Boris Kollár, NOVA
  3. Martin Bavolár (46), Mgr., protikorupčný a protimafiánsky novinár, Slovenská ľudová strana Andreja Hlinku
  4. Rudolf Brídzik (48), Mgr., plánovač technológií,SaS, Sme rodina – Boris Kollár, NOVA
  5. Viera Čeplíková (64), RNDr., projektová manažérka, KDH, OĽaNO
  6. Michal Čurda (29), Bc., študent, nezávislý kandidát
  7. Vladimír Dobrík (60), Mgr., moderátor, SaS, Sme rodina – Boris Kollár, NOVA
  8. Matej Dostál (24), Mgr., advokátsky koncipient, Národná koalícia
  9. Mikuláš Duraj (41), Mgr., zástupca riaditeľa, nezávislý kandidát
  10. Lubomír Frolek (52), Ing., vedecko – výskumný pracovník, KDH, OĽaNO
  11. Michal Gašparík (31), webdeveloper, nezávislý kandidát
  12. Jozef Griger (36), JUDr., právnik, nezávislý kandidát
  13. Lenka Hlaváčová (41), Mgr., aktivistka združenia Devínska Inak, nezávislá kandidátka
  14. Dana Hlaváčová Vanková (36), Mgr., právnička, nezávislá kandidátka
  15. Andrej Horný (29), tréner boxu, nezávislý kandidát
  16. Juraj Hrdlovič (33), PhDr., štátny zamestnanec ministerstva, nezávislý kandidát
  17. Beata Janatová (48), Mgr., špecialistka požiarnej ochrany, SaS, Sme rodina, Nova
  18. Ľubomír Jančovič (45), Mgr., bezpečnostný manažér, nezávislý kandidát
  19. Adrián Jankovič (23 rokov), študent, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu,
  20. Ivan Jankovič (54), Ing., stavebný inžinier, KDH, OĽaNO
  21. Jaroslava Kaňuchová Pátková (44), Ing. PhD., výskumná pracovníčka, SaS, Sme rodina, Nova
  22. Vladimír Kočvara (41), RNDr., enviromentalista, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska
  23. Peter Kolega (36), aktivista združenia Devínska Inak, nezávislý kandidát
  24. Andrej Kovarik (35), Mgr., ekológ a protikorupčný aktivista, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska
  25. Marek Kralovič (31), medzinárodný hokejbalový rozhodca, SaS, Sme rodina, Nova
  26. Bronislava Kraváriková (35), zdravotná sestra, SaS, Sme rodina, Nova
  27. Peter Krug (72), Mgr., vydavateľ miestnych novín, SaS, Sme rodina, Nova
  28. Marek Madaj (44), špecialista IT, nezávislý kandidát
  29. Alojz Moravec (63), kameraman FK Lokomotíva DNV, KDH, OĽaNO
  30. Milan Mošať (31), podnikateľ, SaS, Sme rodina, Nova
  31. Katarína Mózsiová (34), ekonómka, SaS, Sme rodina, Nova
  32. Milan Náhlik (42), Mgr., zamestnanec štátnej správy, nezávislý kandidát
  33. Lukáš Ondrej (27), Bc., profesionálny športový tréner, SaS, Sme rodina, Nova
  34. Ján Osvald (45), zamestnanec verejnej správy, Smer, SNS
  35. Peter Rajkovič (58), Ing., technický manažér, KDH, OĽaNO
  36. Ľuba Rehánková (50), JUDr., zamestnankyňa MV SR, nezávislá kandidátka
  37. Martin Sabo (40), Mgr., učiteľ, nezávislý kandidát
  38. Zoroslav Smolinský (49), predseda odborov, nezávislý kandidát
  39. Matej Švec (24), Mgr., informačný technik, Národná koalícia
  40. Rastislav Tešovič (40), Mgr., predseda združenia Devínska Inak, nezávislý kandidát
  41. Jozef Tittel (28), Bc., ekonóm, SaS, Sme rodina, Nova
  42. Veronika Veslárová (30), Mgr., aktivistka združenia Devínska Inak, nezávislá kandidátka
  43. Ján Žatko (60), Ing., hlavný štátny radca, KDH, OĽaNO

Záhorská Bystrica

Kandidáti na starostu

  1. Ivan Bošňák (49), Ing., finančný manažér, nezávislý kandidát
  2. Jozef Krúpa (55), Ing., starosta, nezávislý kandidát

Mestské zastupiteľstvo

Volebný obvod 13 (Záhorská Bystrica – volí sa jeden poslanec)

  1. Branislav Borovský (54), Mgr., manažér, OĽaNO, SaS, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  2. Jozef Krúpa (55), Ing., starosta, nezávislý kandidát
  3. Pavol Mikulič (59), štátny zamestnanec, Smer, SNS
  4. Roman Weinštuk (50), ekonóm, nezávislý kandidát

Miestne zastupiteľstvo (volí sa deväť poslancov)

  1. Jozefína Ľudmila Antalová (48), invalidná dôchodkyňa, nezávislá kandidátka
  2. Dušan Antoš (62), Ing., personálny manažér, nezávislý kandidát
  3. Martin Besedič (39), Mgr., PhD., historik, nezávislý kandidát
  4. Bohuslav Blecha (44), živnostník, nezávislý kandidát
  5. Ivan Bošňák (49), Ing., finančný manažér, nezávislý kandidát
  6. Dagmar Cingelová (55), MUDr., PhD., lekárka, nezávislá kandidátka
  7. Boris Hurbanič (27), Mgr., ekonóm, nezávislý kandidát
  8. Vladimír Kristl (50), živnostník, nezávislý kandidát
  9. Daniel Liďák (55), živnostník, nezávislý kandidát
  10. Jozef Masarik (59) Prof., RNDr., DrSc., univerzitný profesor, dekan FMFI UK, nezávislý kandidát
  11. Pavol Miklík (34), Ing., IT špecialista, nezávislý kandidát
  12. Pavol Mikulič (59), štátny zamestnanec, Smer, SNS
  13. Martin Pavlík (40), Mgr., obchodný riaditeľ, nezávislý kandidát
  14. Jozef Prokop (37), stolár, nezávislý kandidát
  15. Miloslav Sajan (60), živnostník, nezávislý kandidát
  16. Mária Šebíková (51), Mgr., zástupkyňa riaditeľky školy, nezávislá kandidátka
  17. Rastislav Šesták (43), Mgr. art., producent, nezávislý kandidát
  18. Ivana Tunegová (45), Ing., stavebná inžinierka, nezávislá kandidátka
  19. Roman Weinštuk (50), Ing., ekonóm, nezávislý kandidát
  20. Katarína Weissová (43), marketingová manažérka, nezávislá kandidátka

Čunovo

Kandidáti na starostu

  1. Gabriela Ferenčáková (64), starostka, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska
  2. Marián Krist (41), podnikateľ, nezávislý

Mestské zastupiteľstvo

Volebný obvod 14 (Čunovo – volí sa jeden poslanec)

  1. Gabriela Ferenčáková (64), starostka, OĽaNO, SaS, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  2. Marián Krist (41), podnikateľ, Demokrati Slovenska
  3. Lenka Maschkanová (30), Ing., event manažérka, nezávislá kandidátka
  4. Martin Puhovich (38), PaedDr., PhD, manažér, Nezávislé fórum
  5. Ján Vavrovič (27), Ing., krízový manažér, Strana zelených Slovenska

Miestne zastupiteľstvo (volí sa sedem poslancov)

  1. Richard Bán (24), hasič – záchranár, nezávislý kandidát
  2. Ján Bodics (39), vodič ADR, nezávislý kandidát
  3. Mária Broszová (50), ekonómka, SaS, OĽaNO, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  4. Renáta Čaplová (54), Ing., rozpočtárka – prípravárka, SaS, OĽaNO, Sme rodina, OKS, KDH, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska
  5. Marian Gieci (47), súkromný podnikateľ, nezávislý kandidát
  6. Ján Hátas (42), súkromný podnikateľ, nezávislý kandidát
  7. Angelika Kodhajová (34), Ing., kontrolórka, , SaS, OĽaNO, Sme rodina, OKS, KDH, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska
  8. Marián Krist (41), podnikateľ, nezávislý kandidát
  9. Otokár Labaš (64), podnikateľ, nezávislý kandidát
  10. Lenka Maschkanová (30), Ing. event manažérka, nezávislá kandidátka
  11. Martin Nýdr (39), Bc., zdravotnícky záchranár, nezávislý kandidát
  12. Ema Orlická (57), Ing. ekonomická a účtovná poradkyňa, nezávislá kandidátka
  13. Ján Puhovich (41), živnostník, nezávislý kandidát
  14. Martin Puhovich (38), PaedDR., PhD., manažér, Nezávislé fórum
  15. Ján Vavrovič (27) Ing., krízový manažér, Strana zelených Slovenska
  16. Róbert Werdenich (45), mechanik, Nezávislé fórum

Jarovce

Kandidáti na starostu

  1. Pavel Škodler (66), Ing., starosta, nezávislý
  2. Jozef Uhler (42), JUDr., Mgr., IT špecialista, nezávislý
  3. Albín Valovič (34), Ing., elektrotechnický inžinier, NAJ – nezávislosť a jednota

Mestské zastupiteľstvo

Volebný obvod 15 (Jarovce – volí sa jeden poslanec)

  1. Viktor Béreš (41), Ing., predseda mimoparlamentnej strany Naj, ekonóm, Naj – nezávislosť a jednota, Strana mladých ľudí
  2. Elena Fatulová (70), RNDr., hydrogeologička a aktivistka za ochranu vôd, OĽaNO, SaS, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  3. Pavel Škodler (66), Ing., starosta, Nezávislé fórum
  4. Jozef Uhler (42), JUDr., Mgr., IT špecialista, nezávislý kandidát

Miestne zastupiteľstvo (volí sa sedem poslancov)

  1. Michal Czafík (33), Ing. arch., PhD., architekt, vysokoškolský pedagóg, nezávislý
  2. Milan Husár (53), technik, nezávislý
  3. Jana Keszeliová (48), úradníčka, Nezávislé fórum
  4. Andrej Klapka (38), Mgr., konzultant, nezávislý
  5. Zuzana Kotvasová (49), banková expertka, nezávislá
  6. Denis Németh (26), špecialista marketingovaj komunikácie, nezávislý
  7. Richard Szabó (42), Ing., geodet, nezávislý
  8. Marcela Škodlerová, (39), Ing., expertka metodickej podpory, nezávislá
  9. Albín Valovič (34), Ing., elektrotechnický inžinier, NAJ – nezávislosť a jednota
  10. Štefan Židek (64), dôchodca, Nezávislé fórum

Rusovce

Kandidáti na starostu

  1. Dušan Antoš (59), starosta, nezávislý kandidát
  2. Lucia Tuleková Henčelová (38), PhDr., PhD., Vysokoškolská pedagogička, Pre Rusovce, nezávislá kandidátka

Mestské zastupiteľstvo

Volebný obvod 17 (Rusovce – volí sa jeden poslanec)

  1. Radovan Jenčík (40), OZ Rusovčan, mestský poslanec, nezávislý kandidát
  2. Róbert Kalmár (38) Ing., ekonóm, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu

Miestne zastupiteľstvo (volí sa deväť poslancov)

  1. Barbora Dubovská (38), Mgr., špecialistka pre vzdelávanie a rozvoj, Pre Rusovce, nezávislá kandidátka
  2. Peter Filaga (30), Mgr., OZ Rusovčan, hasič, nezávislý kandidát
  3. Juraj Glazer – Opitz (39), manažér maloobchodu a logistiky, nezávislý kandidát
  4. Peter Horváth (38), OZ Rusovčan – stavbár, nezávislý kandidát
  5. Radovan Jenčík (40), OZ Rusovčan, mestský poslanec, nezávislý kandidát
  6. Róbert Kalmár (38), Ing., ekonóm, Pre Rusovce, nezávislý kandidát
  7. Jozef Karácsony (61), OZ Rusovčan, robotník, nezávislý kandidát
  8. Martin Kubánka (60), Ing., OZ Rusovčan – elektrotechnik, nezávislý kandidát
  9. František Lošonský (41), OZ Rusovčan – predseda, nezávislý kandidát
  10. Vanda Lovíšková (57), Ing., prevádzková technička a občianska aktivistka, SaS, OĽaNO, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  11. Vladimír Michniewicz (54), Ing., OZ Rusovčan, ekonóm, nezávislý kandidát
  12. Vladimír Mokráň (46), Mgr., IT špecialista, Pre Rusovce, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
  13. Karol Petržílka (63), konateľ s.r.o., Smer, SNS
  14. Roman Porubec (41), Ing. arch., architekt, Pre Rusovce, nezávislý kandidát
  15. Miroslav Repka (38), JUDr., advokát/mediátor, nezávislý kandidát
  16. Daniel Šarišský (42), konzultant, Pre Rusovce, nezávislý kandidát
  17. Lucia Tuleková Henčelová (38), PhDr., PhD., vysokoškolská pedagogička, Pre Rusovce, nezávislá kandidátka
  18. Veronika Vandrášeková (32), Mgr., OZ Rusovčan, novinárka, nezávislá kandidátka
  19. Katarína Zjavková (40), Mgr., sociálna pedagogička, Pre Rusovce, nezávislá kandidátka

Bratislava

Komunálne voľby 2018

Teraz najčítanejšie