Bratislava: zoznam kandidátov na starostov a poslancov
V týchto voľbách nechodia domov ľuďom zoznamy kandidátov. Tu sú za Bratislavu. Špeciálne si pozrite, v ktorom obvode volíte – ovplyvní to váš výber kandidátov.
Sobotné komunálne voľby sú mimoriadne komplikované, najmä v Bratislave a Košiciach. Do schránok sme nedostali zoznamy kandidátov a volíme až na štyroch hlasovacích lístkoch.
Celá Bratislava si vyberá z jedného zoznamu kandidátov na primátora. Pri poslancoch 45-členného mestského zastupiteľstva už volíme podľa mestských častí – celá mestská časť vyberá z jednotného zoznamu kandidátov, napríklad Petržalka desiatich, Ružinov siedmich, Dúbravka troch a Rusovce jedného.
Komplikovanejšie to je pri voľbe poslancov miestnych zastupiteľstiev. Obyvatelia mestskej časti vyberajú zo všetkých kandidátov na starostu, ale kandidátov na poslancov mestskej časti majú rozdelených podľa volebných obvodov, v ktorých žijú. Volebné obvody presne nekopírujú štvrte, niekde polovica ulice patrí do jedného a druhá polovica do druhého obvodu. Pri každom zozname kandidátov do miestneho zastupiteľstva ponúkame aj toto rozdelenie ulíc.
Petržalka
Kandidáti na starostu
- Ján Bučan (38), Mgr., predseda o.z. My sme Petržalka, zástupca starostu, nezávislý kandidát
- Miroslav Dragun (29), riaditeľ Inštitútu pre rozvoj Bratislavského kraja, nezávislý kandidát
- Ľudmila Farkašovská (56), PhDr., námestníčka primátora hl. mesta SR Bratislava, nezávislá kandidátka
- Ján Hrčka (38), Ing., IT špecialista, iniciatíva PRE Petržalku, SaS, Nova, KDH, OKS, Sme rodina
- Marián Chmelár (58), Bc., právnik, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko
- Tatiana Kratochvílová (59), Ing., dopravná inžinierka, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
- Oliver Kríž (40), , pedagóg, Mladá Petržalka – lokálna strana
- Elena Pätoprstá (58), Ing. arch., Mgr. art., designérka, protikorupčná aktivistka Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska, OĽaNO
- Tomáš Szmrecsányi (43), Mgr., PhD., podnikateľ, Národná koalícia
Mestské zastupiteľstvo
Volebný obvod 16 (celá Petržalka – volí sa desať poslancov)
- Ivana Antošová (49), Mgr., kontrolórka, Smer, SNS
- Augustín Arnold (61), Ing., energetik, Smer, SNS
- Michal Babiar (65), RNDr., PhD, projektant, urbanista, Smer, SNS
- Vladimír Bajan (58), Ing., starosta, Starostovia a nezávislí kandidáti
- Vladimír Balogh (72), MUDr., prednosta ústavu TČM LF SZU, Strana moderného Slovenska
- Matúš Baxant (23), aktivista, Naša Petržalka, SDKÚ
- Ľuboš Brenkus (61), Ing., projektant, Naj, Strana mladých ľudí
- František Brliť (61), Ing., riaditeľ spoločnosti, projektant, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
- Ján Bučan (38), Mgr., predseda o.z. My sme Petržalka, zástupca starostu, nezávislý kandidát
- Ján Budaj (66), ochranár a politik, OĽaNO, SaS, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Peter Cmorej (35), Mgr., Ing., finančný analytik, iniciatíva Pre Petržalku, OĽaNO, SaS, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Eduard Demel (36), Ing., podpredseda o.z. My sme Petržalka, ekonóm v súkromnom bankovom sektore, Šanca
- Vladimír Dolinay (37), Mgr., učiteľ, OĽaNO, SaS, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Miroslav Dragun (29), riaditeľ Inštitútu pre rozvoj Bratislavského kraja, nezávislý kandidát
- Veronika Klára Endrychová (33), Mgr., učiteľka, asistentka sociálnej práce, nezávislá kandidátka
- Ľudmila Farkašovská (55), PhDr., námestníčka primátora hl. mesta SR Bratislava, nezávislá kandidátka
- Michal Feik (39), Ing., štátny radca, hovorca, zakladateľ iniciatívy Bratislava inak, nezávislý kandidát
- Ladislav Fogarassy (63), konateľ spoločnosti, Doma dobre
- Milan Ftáčnik (62), Doc., RNDr., CSc., vykokoškolský učiteľ, nezávislý kandidát
- Juraj Galbavý (45), Ing., lesný inžinier-projektant, Slovenská ľudová strana Andreja Hlinku
- Vladimír Gallo (46), JUDr., PhD., advokát, Národná koalícia
- Mário Gogora (42), Ing., konateľ obchodnej spoločnosti, ĽSNS
- Daniel Golian (34), realitný poradca, Národná koalícia
- Marian Greksa (59), právnik, slobodný umelec, nezávislý kandidát
- Filip Hochel (40) Mgr., podnikateľ, Národná koalícia
- Peter Hochschorner (66), tréner – vodný slalom, OĽaNO, SaS, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Boris Hrbáň (50), Ing., odborník v oblasti bývania a rozvoja komunít, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
- Ján Hrčka (38), Ing., IT špecialista, Iniciatíva PRE Petržalku, nezávislý kandidát
- Jana Hrehorová (38), občianska aktivistka OZ Petržalské ihriská iniciatíva pre Petržalku, nezávislá kandidátka
- Slavomíra Husárová (44), JUDr., Mgr., právnička, Smer, SNS
- Vladimír Huska (68), Mgr., dôchodca, Národná koalícia
- Mária Husková (72), Ing., dôchodkyňa, Národná koalícia
- Marián Chmelár (58), Bc., právnik, ĽSNS
- Lenka Jakubčová (34), Mgr., advokátka, OĽaNO, SaS, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Dušan Jaura (51), Mgr., PhD., riaditeľ Bilingválneho gymnázia C. S. Lewisa, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu – občianska demokracia
- Ľuboš Kačírek (46), Doc., PhD., historik a kultúrny pracovník, Progresívne Slovensko, Spolu
- Ján Karman (36), Ing., stavebný inžinier, iniciatíva Pre Petržalku, OĽaNO, SaS, Sme rodina – Boris Kollár, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Viera Kimerlingová (63), Ing., ekonómka, OĽaNO, SaS, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Karol Király (47), Mgr., súkromný podnikateľ, Smer, SNS
- Roman Kollár (28), MSc, trhový analytik, aktivista, Strana zelených Slovenska
- Peter Kovár (37), administratívny pracovník, Európska demokratická strana
- Michala Kozáková (31), Ing. arch., Mestská časť Bratislava-Záhorská Bystrica, referát územného plánovania, investícií, verejného obstarávania a správy majetku, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu – občianska demokracia
- Stanislav Kramarič (68), Ing., ekonóm , Naj – nezávislosť a jednota, Strana mladých ľudí
- Denisa Krásna (42), Mgr., štátna zamestnankyňa, Smer, SNS
- Tatiana Kratochvílová (59), Ing., dopravná inžinierka, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
- Branislav Krištofič (36), Ing., člen o.z. My sme Petržalka, manažér v Správe telovýchovných a rekreačných zariadení hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavy, Šanca
- Oliver Kríž (40), PaedDr., pedagóg, Mladá Petržalka – lokálna strana
- Jakub Kuruc (25), online manager, občiansky aktivista, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
- Miroslav Lažo (41), manažér hokejového centra, Národná koalícia
- Marko Madaras (25) Bc., študent, 99% – občiansky hlas
- Roman Masár (56), Ing., elektrotechnik, Smer, SNS
- Stanislava Mattová (31), Bc., tlačová hovorkyňa, Naj – nezávislosť a jednota, Strana mladých ľudí
- Ján Mažgút (36), Mgr., hovorca strany Smer, Smer, SNS
- Michaela Mišincová (39), team leader, vedúca pracovníčka, Národná koalícia
- Ladislav Nedelka (37), hasič-záchranár, Vzdor – strana práce
- Beata Novomeská (39) Mgr., asistentka predaja, KSS
- Lýdia Ovečková (40), Ing., ekonómka, občianska aktivistka Petržalské ihriská, iniciatíva Pre Petržalku, nezávislá kandidátka
- Tomáš Palkovič (33), Mgr., cykloaktivista, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
- Oľga Paučová (62), štátna zamestnankyňa, Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko
- Elena Pätoprstá (58), Ing. arch., Mgr. art., designerka, protikorupčná aktivistka, OĽaNO, SaS, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Drahan Petrovič (49), Ing. arch., architekt, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
- Iveta Plšeková (47), MUDr., námestníčka primátora, nezávislá kandidátka
- Štefan Rehák (63), Doc., RNDr., PhD., vedecký pracovník, vysokoškolský pedagóg, Smer, SNS
- Adam Sarlós (26), Bc., podnikateľ, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
- Blanka Slaninová (65), JUDr., právnička, Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko
- Tomáš Szmrecsányi (43), Mgr., PhD., podnikateľ, Národná koalícia
- Ľubomír Ščasný (58), Ing. , ekonóm, OĽaNO, SaS, Sme rodina – Boris Kollár, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- František Šebej (71), PhDr., CSc., publicista, Most – Híd
- Tomáš Špaček (22), študent, ĽSNS
- Robert Števuška (34), mechanik, Národná koalícia
- Roman Tarábek (45), objektový manažér, Naj – nezávislosť a jednota, Strana mladých ľudí
- Štefan Taragel (59), špecialista automobilového priemyslu, Smer, SNS
- Nina Uherčíková (30), Mgr., asistentka poslanca NR SR, ĽSNS
- Ivan Uhlár (34), Mgr., právnik, Národná koalícia
- Milan Vetrák (43), JUDr., PhD., právnik a protikorupčný aktivista, iniciatíva Pre Petržalku, OĽaNO, SaS, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Michal Vičan (38), profesionálny tréner, športovec, Mladá Petržalka – lokálna strana
- Jarmila Vidová (51), Ing., PhD., vysokoškolská učiteľka, Strana moderného Slovenska
- Ladislav Volný (36), Mgr., manažér, súkromný podnikateľ, Európska demokratická strana
- Jozef Vydra (58), Ing., šéfredaktor, iniciatíva Pre Petržalku, nezávislý kandidát
Miestne zastupiteľstvo Petržalky – volebné obvody rozdelené podľa ulíc nájdete tu.
Volebný obvod č. 1 (volia sa siedmi poslanci)
- Matúš Baxant, 23 r., aktivista Naša Petržalka, Sdkú
- Peter Cmorej, Mgr., Ing., 35 r., finančný analytik, Sloboda a solidarita, Nova, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Sme rodina – Boris Kollár
- Eduard Demel, Ing., 36 r., podpredseda o.z. My sme Petržalka, ekonóm v súkromnom bankovom sektore, Šanca
- Vladimír Dolinay, Mgr., 37 r., učiteľ, Sloboda a solidarita, Nova, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Sme rodina – Boris Kollár
- Pavel Halač, Ing., 59 r., informatik a občiansky aktivista, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO)
- Filip Hochel, Mgr., 40 r., podnikateľ, Národná koalícia
- Pavel Chvojka, Mgr., MMF., 34 r., poradca pre obchodné operácie, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO)
- Andrej Kalina, Ing., 31 r., generálny manažér FC Petržalka, Mladá Petržalka – lokálna strana
- Karol Király, Mgr., 47 r., podnikateľ, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana
- Branislav Kleinert, Ing., 41 r., strojný inžinier – energetik, iniciatíva Pre Petržalku, Sloboda a solidarita, Nova, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Sme rodina – Boris Kollár
- Lucia Kóšová, Ing., 65 r., živnostníčka, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana
- Bohuslav Kraus, Ing. arch., 63 r., architekt a hudobný producent, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO)
- Marcel Lincényi, Doc., PaedDr., PhDr., PhD., 36 r., univerzitný pedagóg, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO)
- Albín Mráz, Mgr., 65 r., dôchodca, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu – občianska demokracia
- Natália Podhorná, Mgr., 38 r., redaktorka, iniciatíva Pre Petržalku, Sloboda a solidarita, Nova, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Sme rodina – Boris Kollár
- Denisa Sadloňová, 42 r., asistentka, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana
- Adam Sarlós, Bc., 26 r., podnikateľ, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu – občianska demokracia
- Branislav Sepši, Ing. arch., 43 r., architekt, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu – občianska demokracia
- Dušan Smolka, MUDr., MPH., 65 r., lekár, Sloboda a solidarita, Nova, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Sme rodina – Boris Kollár
- Tomáš Szmrecsányi, Mgr., PhD., 43 r., podnikateľ, Národná koalícia
- Miloslav Šmíd, Ing., 62 r., ekonóm, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu – občianska demokracia
- Ivan Uhlár, Mgr., 34 r., právnik, iniciatíva Pre Petržalku, Sloboda a solidarita, Nova, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Sme rodina – Boris Kollár
- Michal Vičan, 38 r., profesionálny tréner, športovec, Mladá Petržalka – lokálna strana
- Jozef Vydra, Ing., 58 r., šéfredaktor, iniciatíva Pre Petržalku, Sloboda a solidarita, Nova, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Sme rodina – Boris Kollár
- Ildikó Zórádová, Ing., 58 r., predsedníčka bytového družstva Petržalka, Mladá Petržalka – lokálna strana
- Zuzana Žišková, Ing., 54 r., projektová manažérka IT a občianska aktivistka, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO)
Volebný obvod č. 2 (volí sa päť poslancov)
- Augustín Arnold (61), Ing., energetik, Smer, SNS
- Viera Bieliková (66), Mgr., právnička, ekonómka, iniciatíva PRE Petržalku, SaS, Nova, KDH, OKS, Sme rodina – Boris Kollár
- Mária Dugovičová (61), matrikárka, nezávislá kandidátka
- Vladimír Gallo (46), JUDr., PhD., advokát, Národná koalícia
- Michaela Gáži Zórádová (35), JUDr., právnička, Mladá Petržalka – lokálna strana
- Ivan Halmo (36), Mgr., hlavný štátny radca, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
- Marián Chmelár (58), Bc., právnik, ĽSNS
- Ján Karman (36), Ing., stavebný inžinier, iniciatíva PRE Petržalku, Sloboda a solidarita, Nova, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Sme rodina
- Mária Kiššová (62), Ing., Mgr., ekonómka, manažérka, SaS, Nova, KDH, OKS, Sme rodina Juraj Kríž (31), Mgr., PhD., pedagóg, Mladá Petržalka – lokálna strana
- Ivan Lučanič (33), Mgr., kúzelník a občiansky aktivista, iniciatíva PRE Petržalku, SaS, Nova, KDH, OKS, Sme rodina
- Ľubomír Luhový (51), futbalový publicista, Strana moderného Slovenska
- Judita Mičunková (55), živnostníčka, Smer, SNS
- Viliam Ovsepian (31), Ing., project manager, SaS, Nova, KDH, Občianska konzervatívna strana, Sme rodina – Boris Kollár
- Tomáš Palkovič (33), Mgr., cykloaktivista, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
- Anna Paulovičová (67), RNDr., stredoškolská učiteľka a občianska aktivistka, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska, OĽaNO
- Elena Pätoprstá (58), Ing. arch., Mgr. art., designérka, protikorupčná aktivistka, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska, OĽaNO
- Pavol Sovič (49), Ing., z. My sme Petržalka, manažér, Šanca
- Eva Surovková (35), Mgr., referentka, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
- Alžbeta Šikulová (54), živnostníčka, Smer, SNS
- Štefan Taragel (59), špecialista automobilového priemyslu, Smer, SNS
Volebný obvod č. 3 (volí sa sedem poslancov)
- Milan Borguľa (69), Ing., ekonóm, Smer, SNS
- Ján Bučan (38), Mgr., predseda o.z. My sme Petržalka, zástupca starostu, nezávislý kandidát
- Martin Dait (38), občiansky aktivista na vozíčku, Mladá Petržalka – lokálna strana
- Martin Dinuš (40), projektový manažér, SaS, Nova, KDH, OKS, Sme rodina
- Zuzana Ďurišová (63), zástupkyňa riaditeľa DK Lúky, Smer, SNS
- Veronika Klára Endrychová (33), Mgr., učiteľka a asistentka sociálnej práce, Nezávislé fórum
- Gabriela Fulová (39), Ing., chemická inžinierka, iniciatíva PRE Petržalku, SaS, Nova, KDH, OKS, Sme rodinar
- Henrich Haščák (42), JUDr., právnik, SaS, Nova, KDH, OKS, Sme rodina
- Michal Horváth (31), Mgr., stredoškolský učiteľ, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska, OĽaNO
- Slavomíra Husárová (44), JUDr., Mgr., právnička, Smer, SNS
- Vladimír Huska (68), Mgr., dôchodca, Národná koalícia
- Mária Husková (72), Ing., dôchodkyňa, Národná koalícia
- Vladislav Chaloupka (38), Mgr., sociológ, SaS, Nova, KDH, OKS, Sme rodina
- Iveta Jančoková (34), Mgr., člen výkonnej rady OZ Malíček, iniciatíva PRE Petržalku, SaS, Nova, KDH, OKS, Sme rodina
- Marian Jaslovský (55), Mgr., hudobník a spisovateľ, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska, OĽaNO
- Ľuboš Kačírek (46), Doc., PhD., historik a kultúrny pracovník, Progresívne Slovensko, Spolu – občianska demokracia
- Marek Kovačič (29), vedúci úseku údržby m.p. VPS, Mladá Petržalka – lokálna strana
- Miroslav Lažo (41), manažér hokejového centra, Národná koalícia
- Michaela Mišincová (39), vedúca pracovníčka, Národná koalícia
- Drahan Petrovič (49), Ing. arch., architekt, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
- Iveta Plšeková (47), MUDr., lekárka, Mladá Petržalka – lokálna strana
- Milan Polešenský (41), Mgr., politológ, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
- Pavol Škápik (33), Mgr., analytik Inštitútu sociálnej politiky, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
- Tomáš Špaček (22), študent, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko
- Ľubica Turčanová (37), Mgr., podpredsedníčka o.z. My sme Petržalka, Šanca
- Soňa Vinczeová (56), Mgr., asistentka, SaS, Nova, KDH, OKS, Sme rodina
- Martin Vrabec (28), referent, SaS, Nova, KDH, OKS, Sme rodina
Volebný obvod č. 4 (volí sa päť spolancov)
- Ivana Antošová (49), Mgr., kontrolórka, Smer, SNS
- Martin Čambalík (39), Mgr., politológ, odborník pre komunikáciu, Starostovia a nezávislí kandidáti
- Miroslav Dragun (29), riaditeľ Inštitútu pre rozvoj Bratislavského kraja, nezávislý kandidát
- Gabriel Fekete (49), Mgr., obchodný zástupca, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
- Ladislav Fogarassy (63), konateľ spoločnosti, Doma dobre
- Juraj Galbavý (45), Ing., lesný inžinier – projektant, SĽS Andreja Hlinku
- Mário Gogora (42), Ing., konateľ obch. spoločnosti, ĽSNS
- Marian Greksa (59), prom. právnik, slobodný umelec, nezávislý kandidát
- Peter Hochschorner (66), tréner – vodný slalom, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska, OĽaNO
- Roman Ivan (41) Mgr., profesionálny športovec, SaS, Nova, KDH, OKS, Sme rodina
- Martin Izák (31), podnikateľ, SaS, Nova, KDH, OKS, Sme rodina
- Michala Kozáková (31), Ing. arch., referentka, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
- Jakub Kuruc (25), online manager, občiansky aktivista, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
- Roman Masár (56), Ing., elektrotechnik, Smer, SNS
- Michal Novota (36), Mgr., manažér a aktivista, SaS, Nova, KDH, OKS, Sme rodina
- Daniela Palúchová (36), PhDr., PhD., MPH., riaditeľka zariadenia pre seniorov, Mladá Petržalka – lokálna strana
- Blanka Slaninová (65), JUDr., právnička, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko
- Patrik Slivarich, (46), manažér, Smer, SNS
- Darina Šobáňová (52), referentka, Smer, SNS
- David Toya (42), Bc., lector anglického jazyka, SaS, Nova, KDH, OKS, Sme rodina
- Milan Vetrák (43) JUDr., PhD., právnik a protikorupčný aktivista PRE Petržalku, nezávislý kandidát
- Jarmila Vidová (51) Ing., PhD., vysokoškolská učiteľka, Strana moderného Slovenska
Volebný obvod č. 5 (volí sa šesť polancov)
- Oľga Adamčiaková (63), členka o.z. My sme Petržalka, manažérka vo Vydavateľstve M.R.K., Šanca
- Tomáš Barinka, 35 r., stavebný manažér, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska,
OĽaNO - Miroslav Behúl (29) Ing., PhD., výskumný pracovník, SaS, Nova, KDH, OKS, Sme rodina
- Lena Bočkayová (40), Mgr., učiteľka, iniciatíva PRE Petržalku, nezávislá kandidátka
- Michal Černý (29) Ing., PhD., podnikateľ, SaS, Nova, KDH, OKS, Sme rodina
- Matej Ďurčo (31), Mgr., podnikateľ, SaS, Nova, KDH, OKS, Sme rodina
- Ľudmila Farkašovská (56), PhDr., námestníčka primátora hl. mesta SR Bratislavy, nezávislá kandidátka
- Jarmila Gonzalez Lemus (43) Ing., projektová manažérka, Mladá Petržalka – lokálna strana
- Stanislav Horínek (66), Ing., geodet a občiansky aktivista, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska, OĽaNO
- Jana Hrehorová (38), občianska aktivistka o.z. Petržalské ihriská, iniciatíva PRE Petržalku, nezávislá kandidátka
- Ernest Huska (61) , podpredseda Petržalského okrášľovacieho spolku, Mladá Petržalka – lokálna strana
- Ján Kaľavský (34) Mgr., zoológ a environmentálny aktivista, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska, OĽaNO
- Denisa Krásna (42) Mgr., štátna zamestnankyňa, Smer, SNS
- Tatiana Kratochvílová (59), Ing., dopravná inžinierka, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
- Branislav Krištofič (36), Ing., člen o.z. My sme Petržalka, manažér, Šanca
- Janka Křečková (41), podnikateľka, finančná poradkyňa, Smer, SNS
- Peter Kuffa, (59), podnikateľ, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
- Marko Madaras(25) Bc., študent, 99 % – občiansky hlas
- Ján Mažgút (36) Mgr., hovorca strany SMER-SD, Smer, SNS
- Oľga Paučová (62), Ing., štátna zamestnankyňa, ĽSNS
- Jakub Steiner, (32), účtovný analytik, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska, OĽaNO
- Pavel Šesták (71), Ing., občiansky aktivista o.z. Za zeleň Petržalky, Nadácia M.R. Štefánika, iniciatíva PRE Petržalku, nezávislý kandidát
- Nina Uherčíková (30), Mgr., asistentka poslanca NR SR, ĽSNS
- Anna Zelenická (63), PhDr., zdravotná sestra, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
Volebný obvod č. 6 (volí sa päť polancov)
- Michal Babiar (65) RNDr., PhD., projektant, urbanista, Smer, SNS
- Jozef Fischer (38) Bc., Mgr., konateľ s.r.o., zástupca vlastníkov bytov, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu – občianska demokracia
- Daniel Golian (34), realitný maklér, Národná koalícia
- Alica Hájková (57) Ing., dopravná inžinierka, SaS, Nova, KDH, OKS, Sme rodina
- Eduard Kačík (37), Ing., stavebný inžinier, projektant mestskej infraštruktúry, znalec, Smer, SNS
- Peter Kľučka (64), Ing., národný cyklokoordinátor, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska, OĽaNO
- Anna Kollárová (64), Ing., krízová manažérka, Mladá Petržalka – lokálna strana
- Denisa Králiková (20), medička, Mladá Petržalka – lokálna strana
- Oliver Kríž (40), PaedDr., pedagóg, Mladá Petržalka – lokálna strana
- Miroslava Makovníková Mosná (35), Mgr., právnička a občianska aktivistka, iniciatíva PRE Petržalku, SaS, Nova, KDH, OKS, Sme rodina
- Beata Novomeská (39) Mgr., asistentka predaja, KSS
- Roman Oklamčák (37), JUDr., štátny zamestnanec a dobrovoľník Linky detskej istoty, nezávislý kandidát
- Lýdia Ovečková (40), Ing., ekonómka a občianska aktivistka Petržalské ihriská, iniciatíva PRE Petržalku, SaS, Nova, KDH, OKS, Sme rodina
- Ľudmila Pastorová (40), Mgr., lektorka, iniciatíva PRE Petržalku, SaS, Nova, KDH, OKS, Sme rodina
- Štefan Rehák (63), Doc., RNDr., PhD., vedecký pracovník, vysokoškolský pedagóg, Smer, SNS
- Matúš Repka (39), Ing. arch., architekt, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
- Katarína Sklenková (39), Ing., ekonómka a občianska aktivistka, iniciatíva PRE Petržalku, SaS, Nova, KDH, OKS, Sme rodina
- Robert Števuška (34), mechanik, Národná koalícia
- Bronislav Weigl (62), Ing., dopravný inžinier, Smer, SNS
Ružinov
Kandidáti na starostu
- Igor Adamec (54 r.), riaditeľ TVRaRE, s.r.o., SKS
- Ján Buocik (41 r.), advokát, SaS, OĽaNO, Sme rodina, OKS, NOVA
- Slavomír Drozd (53 r.), dizajnér, Smer, SNS, Strana zelených Slovenska
- Martin Chren (37 r.), ekonóm, nezávislý kandidát
- Kristína Laššáková (32 r.) asistent poslanca NR SR, ĽSNS
- Dušan Pekár (54 r.), starosta, KDH
- Jana Poláčiková (51 r.), vysokoškolská pedagogička, projektová manažérka pre veda výskum, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
Mestské zastupiteľstvo
Volebný obvod 3 (celý Ružinov – volia sa siedmi poslanci)
- Igor Adamec (54 r.), riaditeľ TVRaRE, s.r.o., Slovenská konzervatívna strana
- Miroslav Adamec (37 r.), IT špecialista, Doma dobre
- Tomáš Alscher (34 r.), generálny riaditeľ NOÚ, Smer , SNS
- Patrik Baláž (24 r.), vysokoškolský študent, Národná koalícia
- Vladimír Barčák (49 r.), marketingový manažér, Smer, SNS
- Sylvia Beňová (41 r.), generálna riaditeľka služobného úradu Ministerstva spravodlivosti SR, Most – Híd
- Kamil Bodnár (38 r.), IT – analytik, OĽaNO, SaS, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Michal Brat (33 r.), projektový manažér, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
- Ján Buocik (41 r.), advokát, nezávislý kandidát
- Marcel Černý (25 r.), vonkajší operátor, ĽSNS
- Daniel Dömény (47 r.), podnikateľ, Smer, SNS
- Slavomír Drozd (53 r.), dizajnér, Smer, SNS
- František Fabián (42 r.), MBA, riaditeľ cestovnej kancelárie a vysokoškolský pedagóg, nezávislý kandidát
- Michal Gašaj (36 r.), projektový manažér, OĽaNO, SaS, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Martin Chren (37 r.), ekonóm, nezávislý kandidát
- Pavol Jusko (54 r.), vysokoškolský pedagóg, nezávislý kandidát
- Rastislav Kalafut (52 r.), ekonóm, Smer – sociálna demokracia, SNS
- Branislav Kaliský (50 r.), architekt a urbanista, OĽaNO, SaS, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Martin Kostelničák (34 r.), doktorand UK, Smer – sociálna demokracia, SNS
- Monika Kozelová (57 r.),občianska aktivistka, nezávislá kandidátka
- Ivan Kraszkó (52 r.),riaditeľ firmy, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
- Marcela Kulifajová (43 r.), manažérka strednej školy, nezávislá kandidátka
- Kristína Laššáková (32 r.), asistentka poslanca NR SR, ĽSNS
- Ľubomír Lenár (62 r.), riaditeľ Ružinovského športového klubu, p.o., Slovenská konzervatívna strana
- Marek Machata (35 r.), projektový manažér, OĽaNO, SaS, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Jozef Matúšek (71 r.), občiansky aktivista, pedagog, predseda Združenia občanov,poslanec, nezávislý kandidát
- Ivo Nemčič (53 r.), projektant – manažér elektroniky, OĽaNO, SaS, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Petra Palenčárová (37 r.), manažérka komunikácie – poverená riadením oddelenia komunikácie, Slovenská konzervatívna strana
- Martin Patoprstý (33 r.), ružinovský poslanec a aktivista, nezávislý kandidát
- Dušan Pekár (54 r.), starosta, OĽaNO, SaS, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Jana Poláčiková (51 r.), vysokoškolská pedagogička, projektová manažérka pre vedu a výskum, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
- Michal Rečičár (27 r.), oblastný riaditeľ IKON partner s.r.o., Národ a Spravodlivosť – naša strana
- Anna Reinerová (60 r.), ekonómka, nezávislá kandidátka
- Vladimír Sloboda (39 r.), manažér kvality, OĽaNO, SaS, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Maroš Smolec (44 r.), správca Matice Slovenskej, Smer, SNS
- Peter Strapák (42 r.), architekt, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
- Martina Šimkovičová (47 r.), poslankyňa, Starostovia a nezávislí kandidáti
- Katarína Šimončičová (70 r.), ochranárka Bratislava otvorene Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
- Lucia Štasselová (60 r.), poslankyňa, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
- Ivor Švihran (29 r.), sprievodca cestovného ruchu, nezávislý kandidát
- Tatiana Tomášková (51 r.), pracovníčka vo verejnej správe, Slovenská konzervatívna strana
- Jakub Vallo (34 r.), lekár – anesteziológ, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
- Martin Vojtašovič (34 r.), projektový manažér a zástupca riaditeľa projektového riadenia ŽSR, Slovenská konzervatívna strana
- Lukáš Zajac (34 r.), vysokoškolský pedagóg, Starostovia a nezávislí kandidáti
Miestne zastupiteľstvo – volebné obvody rozdelené podľa ulíc nájdete tu.
Volebný obvod č. 1 Nivy (volia sa traja poslanci)
- Eva Bacigálová (56), Mgr., novinárka, nezávislá kandidátka
- Patrik Baláž (24), Bc., študent, Národná koalícia
- Slavomír Čičmanec (65), Ing., ekonóm, KDH
- Michal Gašaj (36), Ing., PhD., projektový manažér, SaS, OĽaNO, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Monika Kozelová (57), Mgr., občianska aktivistka, nezávislá kandidátka
- Peter Kuklica (55), Ing., SZČO – strojný inžinier, KDH
- Ondrej Matuška (23), študent, Smer – SD, SNS, Strana zelených Slovenska
- Filip Mroček (23), Bc., ochranár a fotograf prírody, SaS, OĽaNO, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Ľuba Nagyová (45), Ing., riaditeľka pobočky banky, SaS, OĽaNO, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Anna Reinerová (60), Ing., ekonómka, nezávislá kandidátka
- Anton Savitsky (68), dôchodca, ĽSNS
- Katarína Šimončičová (70), Ing., ochranárka, Bratislava otvorene, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
- Lukáš Zajac (34), Mgr., PhD., MSc., vysokoškolský pedagóg, Starostovia a nezávislí kandidáti
Volebný obvod č. 2 Starý Ružinov (volia sa dvaja poslanci)
- Tomáš Alscher (34), Ing., MPH, generálny riaditeľ NOÚ, Smer – SD, SNS, Strana zelených Slovenska
- Jozef Andrekó (24), živnostník – personalista, KDH
- Boris Čechvala (63), Mgr., verejná správa, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
- Martin Klementis (54), Ing., správca pohľadávok, SaS, OĽaNO, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Roman Kyselica (35), Mgr., hotelový manažér, nezávislý kandidát
- Jozef Matúšek (71), Mgr., občiansky aktivista, pedagóg, predseda Združenia občanov, poslanec, nezávislý kandidát
- Michal Tóth (37), senior manažér, stavebníctvo, SaS, OĽaNO, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
Volebný obvod č. 3 Ružová dolina (volia sa dvaja poslanci)
- Igor Adamec (54), Mgr., riaditeľ TVRaRE, s.r.o., Slovenská konzervatívna strana
- Jozef Bonko (57), technik, KDH
- Martina Fondrková (44), Mgr., štátna zamestnankyňa, nezávislá kandidátka
- Pavol Komlóssy (55), Ing., stredoškolský učiteľ, Smer, SNS, Strana zelených Slovenska
- Ivan Kraszkó (52), Mgr., riaditeľ firmy Team Vallo, Progresívne Slovensko , Spolu
- Kristína Laššáková (32), asistent poslanca NR SR, ĽSNS
- Natália Nadzamová (34), JUDr., DiS art., štátny radca, Smer, SNS, Strana zelených Slovenska
- Jakub Nedoba (30), Mgr., publicista, SaS, OĽaNO, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Michal Vicáň (34), Mgr., SaS, OĽaNO, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
Volebný obvod č. 4 Trávniky (volia sa traja poslanci)
- Michaela Biharyová (33), JUDr., štátna zamestnankyňa, nezávislá kandidátka
- Miroslav Černák (24), Bauenergo s.r.o., manager, Národná koalícia
- Miloš Danihel (56), riaditeľ spoločnosti, SaS, OĽaNO, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Slavomír Drozd (53), Ing., dizajnér, Smer – SD, SNS, Strana zelených Slovenska
- Tomáš Egry (36), Ing., finančný kontrolór, Progresívne Slovensko, Spolu
- Martin Ferák (46), Mgr., riaditeľ spoločnosti Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
- Martin Gála (26), Mgr., vysokoškolský pedagóg, KDH
- Martin Horínek (41), podnikateľ, nezávislý kandidát
- Pavol Jusko (54), PhDr., vysokoškolský pedagóg, nezávislý kandidát
- Slavomír Kovár (38), manažér, SaS, OĽaNO, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Petra Kurhajcová (38), ekonóm, SaS, OĽaNO, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Daniela Nemcová (55), Ing., PhD., pracovníčka verejnej správy, Smer, SNS, Strana zelených Slovenska
- Juraj Polčič (35), Mgr., sociálny pracovník, nezávislý kandidát
- Patrik Riszdorfer (51), Mgr., podnikateľ, Strana moderného Slovenska
- Štefan Šutý (53), doc., Ing., PhD., docent na FCHPT STU, KDH
- Katarína Tomandlová (46), Mgr., administratívna pracovníčka, nezávislá kandidátka
- Erik Vároši (41), Mgr., koordinátor ochrany detí pred násilím, Smer, SNS, Strana zelených Slovenska
Volebný obvod č. 5 Pošeň (volia sa traja poslanci)
- Peter Frasch (43), Ing., systémový inžinier – informatik, SaS, OĽaNO, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Peter Herceg (45), Mgr., projektový manažér a koordinátor dobrovoľníkov, Progresívne Slovensko, Spolu
- Dario Kočíšek (52), živnostník, nezávislý kandidát
- Daniel Kučera (44), Bc., technický manažér – zriaďovateľ školy, Smer, SNS, Strana zelených Slovenska
- Matej Kučera (30), Mgr., zamestnanec Sociálnej poisťovne, nezávislý kandidát
- Matúš Meheš (38), JUDr., advokát, SaS, OĽaNO, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Rudolf Orlický (68), mechanik, Smer, SNS, Strana zelených Slovenska
- Peter Šmotlák (59), Ing., SZČO – stavebný technik, SaS, OĽaNO, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Lucia Štasselová (60), Ing. Arch., poslankyňa Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
- Daniela Šurinová (41), JUDr., KDH
- Dušan Žák (55), Ing., informatik, KDH
- Marián Žerjava (52), Ing., Mgr., inšpektorát práce, Smer, SNS, Strana zelených Slovenska
Volebný obvod č. 6 Prievoz (volia sa traja poslanci)
- Mária Barancová (57), PaeDr., pedagogička, nezávislá kandidátka
- Marcel Černý (25), vonkajší operátor, ĽSNS
- Monika Ďurajková (31), Ing., dobrovoľný inšpektor životného prostredia, Team Vallo, Progresívne Slovensko, SPOLU – občianska demokracia
- Nikolaj Gečevský (41), hasič a koordinátor záchranných zložiek, SaS, OĽaNO, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Rudolf Hauzer (52), Mgr., MBA., riaditeľ spoločnosti, SaS, OĽaNO, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Martin Kostelničák (34), PhDr., doktorand UK, Smer,, SNS, Strana zelených Slovenska
- Viktor Kucej (26), Ing., stavebný inžinier, KDH
- Katarína Nemešová (39), Mgr., manažér obchodu, nezávislá kandidátka
- Petra Palenčárová (37), Mgr., manažér komunikácie – poverená riadením oddelenia komunikácie, Slovenská konzervatívna strana
- Martin Pener (40), Mgr., zástupca starostu, KDH
- Michal Rečičár (27), oblastný riaditeľ IKON partner s.r.o., Národ a spravodlivosť – naša strana
- Martin Vojtašovič (34), JUDr., projektový manažér a zástupca riaditeľa projektového riadenia ŽSR, Slovenská konzervatívna strana
- Pavel Vráblik (39), Ing., SaS, OĽaNO, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
Volebný obvod č. 7 Štrkovec (volia sa traja poslanci)
- Kamil Bodnár (38), Mgr., IT analytik, ,SaS, OĽaNO, Sme rodina OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- František Bolgáč (42), Ing., Hlavný radca, team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
- František Fabián (42), Ing., MBA, riaditeľ cestovnej agentúry a vysokoškolský pedagóg, nezávislý kandidát
- Soňa Hanzlovičová (52), PhDr., Mgr., poradca MV SR, Smer, SNS, Strana zelených Slovenska
- Martin Izso (48), manažér, Doma dobre
- Marcela Kulifajová (43), Ing., manažérka strednej školy, nezávislá kandidátka
- Babetta Laborde (52), referentka, KDH
- Jana Matejíčková (57), Ing., publicistka v oblasti vedy a techniky, KDH
- Robert Müller (61), dôchodca, Most – Híd
- Jakub Mydla (29), Ing., stavebný inžinier, nezávislý kandidát
- Maroš Smolec (44), Mgr., správca Matice slovenskej, Smer, SNS, Strana zelených Slovenských
- Janka Šípošová (69), PhDr., CSc., psychologička, expertka pre obete trestných činov, SaS, OĽaNO, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Viliam Šlahor (54), Ing., SZČO, SaS, OĽaNO, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
Volebný obvod č. 8 Ostredky (volia sa traja poslanci)
- Sylvia Beňová (41), Ing., generálna riaditeľka služ. úradu Ministerstva spravodlivosti SR, Most – Híd
- Daniel Dőmény (47), podnikateľ, Smer, SNS, Strana zelených Slovenska
- Miloslav Hrádek (44), JUDr., Mgr., kontrolór, SaS, OĽaNO, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Juraj Kerekeš (66), Ing., dôchodca, Smer, SNS, Strana zelených Slovenska
- Maroš Mačuha (45), Mgr., PhD., kultúrny manažér a aktivista, nezávislý kandidát
- Lukáš Matejčík (27), pracovník pošty, KDH
- Robert Molnár (47), Ing., Mgr., riaditeľ podniku EKO – VPS, SaS, OĽaNO, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Ladislav Nagy (35), manažér nákupu, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
- Zuzana Ondrušová (40), Ing., živnostník – personalista, KDH
- Martin Patoprstý (33), Ing., ružinovský poslanec a aktivista, nezávislý kandidát
- Pavol Petrovič (54), Ing., podnikateľ, Šanca
- Alena Piatrová (55), PhDr., PhD., historik umenia, KDH
- Vladimír Sirotka (42), Ing., PhD., SZČO, nezávislý kandidát
- Jozef Šumichrast (37), Ing., PhD., riaditeľ, vysokoškolský pedagóg, SaS, OĽaNO, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
Volebný obvod č. 9 Trnávka (volia sa traja poslanci)
- Vladimír Barčák (49), marketingový manažér, Smer, SNS, Strana zelených Slovenska
- Marián Gajdoš (59), MVDr., súkr. veterinárny lekár, KDH
- Rastislav Kalafut (52), Ing., ekonóm, Smer, SNS, Strana zelených Slovenska
- Marek Machata (35), Mgr. et. Mgr., projektový manažér, SaS, OĽaNO, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Silvia Pilková (44), vydavateľka, spisovateľka, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
- Vladimír Sloboda (39), Ing., manažér kvality, SaS, OĽaNO, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Peter Strapák (42), Ing., IT architekt, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
- Ivor Švihran (29), sprievodca cestovného ruchu, nezávislý kandidát
- Juraj Zelenay (50), Ing., informatik, KDH
Staré Mesto
kandidáti na starostu
Ospravedlnenie: v tomto zozname sme pôvodne namiesto Svena Šovčíka chybne uviedli, že odstúpil Radoslav Števčík. Za chybu sa ospravedlňujeme.
- Zuzana Aufrichtová (43 r.), architektka, urbanistka, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únie Slovenska
- Martin Borguľa (41 r.), komunálny aktivista, nezávislý kandidát
- Vladimír Hudec (64 r.), podnikateľ, Národná koalícia
Dana Kleinert (44), Mgr. art, riaditeľka Slovak Fashion Council, občiansky aktivista, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu – občianska demokracia(odstúpila)- Barbora Oráčová (46 r.), poslankyňa Starého mesta, podpredsedníčka Staromestského okrášľovacieho spolku, nezávislá kandidátka
Sven Šovčík (48 r.), riaditeľ domova sociálnych služieb, Starostovia a nezávislí kandidáti(odstúpil)- Radoslav Števčík (48 r.), starosta Starého Mesta, nezávislý kandidát
- Michal Šulek (37 r.), senior konzultant zákazníckych riešení, Strana moderného Slovenska
- Štefan Wimmer (65 r.), producent, nezávislý kandidát
Mestské zastupiteľstvo
Volebný obvod 1 (celé Staré Mesto – volia sa štyria poslanci)
- Zuzana Aufrichtová (43 r.), architektka, urbanistka, OĽaNO, SaS, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Dagmar Bednáriková (56 r), daňová poradkyňa, Smer, SNS
- Adam Berka (36 r.), architekt, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
- Martin Borguľa (41 r.), komunálny aktivista, nezávislý kandidát
- Jaroslav Brada (36 r.), advokát, Strana moderného Slovenska
- Michal Bucek (63 r.), lekár, Demokratická strana
- Peter Cesnak (62 r.), ekonóm, Národná koalícia
- Viliam Denko (68 r.), aktivista, Most – Híd
- Miloš Domorák (48 r.), živnostník, OĽaNO, SaS, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Ján Drinovský (27 r.), živnostník, Smer, SNS
- Marián Fabuľa (42 r.), súkromný podnikateľ, mediátor, Európska demokratická strana
- Martin Gajdoš (40 r.), architekt, nezávislý kandidát
- Gábor Grendel (38 r.), poslanec NR SR, OĽaNO, SaS, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Róbert Grožaj (42 r.), architekt, Demokratická strana
- Štefan Holčík (74 r.), historik, dôchodca, Nezávislé fórum
- Michaela Hornáčková (28 r.), odborná zamestnankyňa, Národná koalícia
- Samuel Janec (66 r.), lekár, Smer, SNS
- Dana Kleinert (44 r.), riaditeľka Slovak Fashion Council, občianska aktivistka, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
- Gabriel Kollár (66 r.), dôchodca, Strana moderného Slovenska
- Martin Kormúth (25 r.), právnik – protikorupčný aktivista, Strana zelených Slovenska
- Milan Lopašovský (55 r.), diplomat, Strana moderného Slovenska
- Martin Manina (30 r.), advokátsky koncipient, nezávislý kandidát
- Peter Marček (42 r.), manager cestovného ruchu, Slovenská národná jednota – strana vlastencov
- Andrej Martinka (29 r.), mestský cyklokoordinátor, nezávislý kandidát
- Barbora Oráčová (46 r.), poslankyňa Starého Mesta, podpredsedníčka Staromestkého okrášovacieho spolku, nezávislá kandidátka
- Marek Para (39 r.), advokát, Národná koalícia
- Luboš David Sirota (57 r.), podnikateľ, nezávislý kandidát
- Eva Sisková (68 r.), novinárka, Doma dobre
- Robert Slezak (24), manager, Národná koalícia
- Janka Šípošová (69 r.), psychologička, expertka pre obete trestných činov, OĽaNO, SaS, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Sven Šovčík (48 r.), riaditeľ domova sociálnych služieb, Starostovia a nezávislí kandidáti
- Radoslav Števčík (48 r.), starosta Starého Mesta, nezávislý kandidát
- Ladislav Štibrányi (72 r.), vysokoškolský pedagóg, SDKÚ
- Juraj Štofko (65 r.), lekár, Smer, SNS
- Michal Šulek (37 r.), senior konzultant zákazníckych riešení, Strana moderného Slovenska
- Matej Vagač (50 r.), ochranár Bratislava otvorene, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
- Matúš Vallo (41 r.), architekt, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
- Miroslav Vetrík (43 r.), organizátor korunovačných slávností, nezávislý kandidát
Miestne zastupiteľstvo – volebné obvody rozdelené podľa ulíc nájdete tu.
Volebný obvod č. 1 (volia sa traja poslanci)
- Peter Cesnak ,(62 r.), ekonóm, Národná koalícia
- Anna Dojčánová (56 r.), žurnalistka, podnikateľka, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
- Katarína Hanzelová (60 r.), hudobníčka, Smer
- Selim Hikmet (41 r.), podnikateľ, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Štefan Holčík (74 r.), historik dôchodca, Nezávislé fórum
- Samuel Janec (66 r.), lekár, Smer
- Alexander Kurtanský (70 r.), lekár – vysokoškolský učiteľ, Smer
- Vladimír Palko (37 r.), historik, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Marián Procházka (61 r.), ekonóm – investičný poradca, Demokrati Slovenska, Strana zelených Slovenska
- Tomáš Ziegler (39 r.), ekonóm, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
Volebný obvod č. 2 (volia sa traja poslanci)
- Boris Ažaltovič (40 r.), podnikateľ SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Emil Bartko (73 r.), pedagóg VŠMU/dôchodca, Demokrati Slovenska, Strana zelených Slovenska
- Jozef Bihary (59 r.), správca majetku, Smer
- Angelika Herucová (30 r.), historička, nezávislá kandidátka
- Peter Marček (42 r.), manager cestovného ruchu, Slovenská národná jednota – strana vlastencov
- Peter Osuský (65 r.), lekár, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Tadeus Patlevič (46 r.), SZČO, ekonóm, občiansky aktivista, nezávislý kandidát
- Vlasta Pinterová (69 r.), dôchodkyňa, Smer
- Petr Skalník (48 r.), podnikateľ, špecialista na oblasť komunikácie, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
- Kristián Straka (72 r.), poslanec miestneho zastupiteľstva, občiansky aktivista, nezávislý kandidát
- Sven Šovčík (48 r.), riaditeľ domova sociálnych služieb, Starostovia a nezávislí kandidáti
- Ladislav Štibrányi (72 r.), CSc., vysokoškolský pedagóg, SDKÚ
- Peter Šutlák (46 r.), podnikateľ SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Mikuláš Weber (56), manager, Starostovia a nezávislí kandidáti
Volebný obvod č. 3 (volia sa traja poslanci)
- Ľubica Blašková (63 r.), vysokoškolská učiteľka, Smer
- Ľubomír Boháč (61 r.), Ing. arch., architekt, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Viliam Denko (68 r.), aktivista, Most – Híd
- Július Chovanec (50 r.), ekonóm, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Juraj Jariabka (40 r.), manažér, Demokrati Slovenska, Strana zelených Slovenska
- Gabriel Kollár (66 r.), dôchodca, Strana moderného Slovenska
- Martina Králiková (41 r.), predagogička FJ, Smer
- Karol Kulašik (74 r.), dôchodca, Národná koalícia
- Halka Ležovičová (64 r.), lekárka – primárka FRO, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Jozef Sivák (73 r.), vedecký pracovník, VŠ – učiteľ, Smer
- Matej Vagač (50 r.), ochranár Bratislava otvorene, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
- Peter Weisman (50 r.), kuchár, ĽSNS
Volebný obvod č. 4 (volia sa traja poslanci)
- Ivan Bútora (36 r.), odborný referent v oblasti dopravy, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
- Pavel Hatala (77 r.), technik, Smer
- Ján Kopas (56 r.), výtvarník, KSS
- Margita Koseková (71 r.), dôchodkyňa, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
- Martin Manina (30 r.), advokátsky koncipient, nezávislý kandidát
- Marián Rovný(60 r.), ekonóm, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Ľubomír Ščasný (58 r.), ekonóm SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Jana Španková (54 r.), zástupkyňa starostu, nezávislá kandidátka
- Miroslav Vrábel (52 r.), architekt a občiansky aktivista Zelená Bratislava, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
Volebný obvod č. 5 (volia sa traja poslanci)
- Michal Bucek (63 r.) lekár, DS
- Štefan Bučko (61 r.), vysokoškolský pedagóg, herec, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Ján Drinovský (27 r.), živnostník, Smer
- Róbert Grožaj (42 r.), architekt, DS
- Michaela Hornáčková (28 r.), odborná zamestnankyňa, Národná koalícia
- Dana Kleinert(44 r.), riaditeľka Slovak Fashion Council, občianska aktivistka, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
- Miriam Múdra (50 r.), projektová manažérka, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
- Barbora Oráčová (46 r.),poslankyňa Starého Mesta, podpredsedníčka Staromestského okrášľovacieho spolku, nezávislá kandidátka
- Luboš David Sirota (57 r.), podnikateľ, nezávislý kandidát
- Martina Uličná (44 r.), učiteľka SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Denisa Valentová (30 r.), prekladateľka SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
Volebný obvod č. 6 (volia sa traja poslanci)
- Michal Babčan (45 r.), grafik, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Adam Berka (36 r.), architekt, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
- Marta Černá (82 r.), predsedníčka Fóra spotrebiteľov, Nezávislé fórum
- Ondrej Dostál (47 r.), sociológ, právnik SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Damask Gruska (56 r.), vysokoškolský učiteľ, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
- Monika Klobušická (40 r.), hovorkyňa SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Martin Kormúth (25 r.), právnik, protikorupčný aktivista, Demokrati Slovenska, Strana zelených Slovenska
- Milan Lopašovský (55 r.), diplomat, Strana moderného Slovenska
- Tomáš Murgaš (33 r.) manažér v oblasti slovensko-čínskych obchodných vzťahov, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
- Július Sivý (62 r.), vysokoškolský učiteľ, Smer
- Róbert Slezák (24 r.), manager, Národná koalícia
- Albín Štofila (69 r.), strojný inžinier, Smer
Volebný obvod č. 7 (volia sa štyria poslanci)
- Tomáš Dentico (41 r.), advokát, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
- Miloš Domorák (48 r.), živnostník, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Martin Gajdoš (40 r.), architekt, nezávislý kandidát
- Tomáš Gál (40 r.), vysokoškolský učiteľ, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Petra Hitková (43 r.), vysokoškolská pedagogička, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
- Lívia Hrašková (55 r.), historička, Demokrati Slovenska, Strana zelených Slovenska
- Boris Kábele (53 r.), živnostník, ĽSNS
- Miroslav Kollár (69 r.), vysokoškolský učiteľ, občiansky aktivista, nezávislý kandidát
- Juraj Mikulášek (39 r.), poisťovací maklér, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
- Marek Para (39 r.), advokát, Národná koalícia
- Soňa Párnická (72 r.), ochranárka, Bratislava otvorene, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Michal Pintek (39 r.), ekonóm, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Fedor Šrobár (52 r.), ekonóm, Strana moderného Slovenska
- Juraj Štofko (65 r.), lekár, Smer
- Michal Šulek (37 r.), senior konzultant zákazníckych riešení, Strana moderného Slovenska
- Branislav Világi (41 r.), manažér, Smer
Volebný obvod č. 8 (volia sa traja poslanci)
- Lucia Ďuriš Nicholsonová (41 r.), podpredsedníčka NR SR, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Matej Gomolčák (42 r.), obchodník, Demokrati Slovenska, Strana zelených Slovenska
- Ján Hraško (55 r.), podnikateľ, Strana moderného Slovenska (sms)
- Dušan Kozovský (45 r.), vysokoškolský pedagóg, Smer
- Milan Remiš (42 r.), projektový manažér SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Viera Satinská (62 r.), lekárka, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Pavol Seko (61 r.), ekonóm, Smer
- Milan Štefanec (63 r.), finančný manažér, Smer
Podunajské Biskupice
Kandidáti na starostu
- Andrej Bojczún (44 r.), koordinátor v oblasti životného rostredia, nezávislý kandidát
- Milan Černý (41 r.), viceprimátor hl. mesta SR Bratislava, nezávislý kandidát
- Ján Duranský (52 r.), manažér, nezávislý kandidát
- Martin Halás (46 r.), ekonóm, nezávislý kandidát
- Kristián Kevický (47 r.), štátny zamestnanec vo výslužbe, nezávislý kandidát
- Ján Kšiňan (42 r.), vedúci oddelenia hospodárskej správy Kancelárie Najvyššieho súdu SR, nezávislý kandidát
- Zoran Kupkovič (32 r.), dopravný expert, Smer – sociálna demokracia, SNS
- Roman Lamoš (35 r.), projektant, stavebný inžinier, Team Vallo, Progresívne Slovensko a Spolu
- Zoltán Pék (62 r.), novinár – publicista, Most-Híd, SaS, Sme rodina, OKS, Nova
- Ján Španko (49 r.), expert of ISS, nezávislý kandidát
Mestské zastupiteľstvo
Volebný obvod 2 (celé Podunajské Biskupice – volia sa dvaja mestskí poslanci)
- Peter Adamec (65 r.), stavebný inžinier, Doma dobre
- Milan Černý (41 r.), viceprimátor hlavného mesta SR Bratislavy, nezávislý kandidát
- Jana Grossmanová (42 r.), riaditeľka jaslí, Smer, SNS
- Martin Halás (46 r.), ekonóm, nezávislý kandidát
- Vladimír Holásek (50 r.), inžinier životného prostredia, Demokrati Slovenska
- Izabella Jégh (68 r.), kultúrna pracovníčka, SMK-MKP
- Sofia Karasová (21 r.), administratívna pracovníčka, Národná koalícia
- Kristián Kevický (47 r.), štátny zamestnanec vo výslužbe, Nezávislé fórum
- Pavol Kubiš (54 r.), zástupca riaditeľa Úradu BSK, OĽaNO, SaS, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Zoran Kupkovič (32 r.), dopravný expert, Smer – sociálna demokracia, SNS
- Roman Lamoš (35 r.), projektant, podnikateľ, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
- Oto Nevický (55 r.), generálny sekretár AZZZ SR, Starostovia a nezávislí kandidáti
- Alžbeta Ožvaldová (57 r.), starostka, OĽaNO, SaS, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Tomáš Pindúr (37 r.), vedúci oddelenia cenotvorby, nezávislý kandidát
Miestne zastupiteľstvo – volebné obvody rozdelené podľa ulíc nájdete tu.
Volebný obvod č. 1 (volia sa traja poslanci)
- Andrej Barinka (28 r.), architekt, manažér, Doma dobre
- Andrej Bojczún (44 r.), koordinátor v oblasti životného prostredia, nezávislý kandidát
- Peter Csóka (28 r.), supervisor, nezávislý kandidát
- Zuzana Čermanová (31 r.), stavebná inžinierka, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Olívia Falanga Wurster (46 r.), ekonómka, SMK – MKP
- Jakub Ferko (24 r.), inštruktor plávania, Progresívne Slovensko a Spolu
- Attila Foglszinger (51 r.), vodič, SMK – MKP
- Alžbeta Hašková (34 r.), administratívna pracovníčka – rozvoj siete, SMK – MKP
- Izabella Jégh (68 r.), kultúrna pracovníčka, SMK – MKP
- Eduard Kršák (28 r.), realitný maklér, Progresívne Slovensko a Spolu – občianska demokracia
- Barbora Lukáčová (38 r.), odborníčka na regionálny rozvoj, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Katarína Matuszná (37 r.), chemická inžinierka, SMK – MKP
- Patricia Mónosiová (37 r.), hlavná štátna radkyňa, nezávislá kandidátka
- Jozef Papp (35 r.), podnikateľ, Doma dobre
- Zoltán Pék (62 r.), novinár – publicista, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Viliam Posch (31 r.), právnik, nezávislý kandidát
- Ladislav Rosival (50 r.), konateľ spoločnosti, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Iveta Sekerová (48 r.), pedagogička, Smer, SNS, Strana zelených Slovenska
- Zuzana Špaleková (56 r.), štátna zamestnankyňa, Smer, SNS, Strana zelených Slovenska
- Juraj Štvrtecký (65 r.), plavebný inštruktor, Smer, SNS, Strana zelených Slovenska
- Juraj Vaľko (31 r.), hlavný inšpektor nad trhom cenných papierov a dôchodkovým sporením, nezávislý kandidát
- Ildikó Virágová (51 r.), podnikateľka, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
Volebný obvod č. 2 (volí sa šesť poslancov)
- Peter Adamec (64 r.), stavebný inžinier, Doma dobre
- Róbert Bukvay (43 r.), manažér, Smer, SNS, Strana zelených Slovenska
- Robert Csölle (55 r.), bezpečnostný pracovník, Národná koalícia
- Anna Čierna (73 r.), učiteľka v materskej škole, Smer, SNS, Strana zelených Slovenska
- Iveta Daňková (53 r.), vodička MHD, Progresívne Slovensko a Spolu
- Michal Drábik (36 r.), podnikateľ, projektant, Progresívne Slovensko a Spolu
- Petr Faktor (55 r.), podnikateľ, Doma dobre
- Andrej Fandak (39 r.), programátor – IT konzultant, SMK – MKP
- Jana Grossmanová (42 r.), riaditeľka jaslí, Smer, SNS, Strana zelených Slovenska
- Ľudovít Hajduk (47 r.), riaditeľ a prorektor, Smer, SNS, Strana zelených Slovenska
- Pavol Hanzel (33 r.), občiansky aktivista, nezávislý kandidát
- Vladimír Holásek (50 r.), inžinier životného prostredia, demokrati Slovenska
- Radovan Kazda (46 r.), vydavateľ, OKS
- Stanislav Koiš (31 r.), občiansky aktivista, nezávislý kandidát
- Mikuláš Krippel (32 r.), právnik a univerzitný učiteľ, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Roman Kupka (43 r.), živnostník, nezávislý kandidát
- Zoran Kupkovič (32 r.), dopravný expert, Smer, SNS, Strana zelených Slovenska
- Dana Lešková (69 r.), dôchodkyňa, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Jakub Lipták (26 r.), analytik médií, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Jana Malá (37 r.), retailová pracovníčka, nezávislá kandidátka
- Stanislav Opravil (43 r.), manažér, Doma dobre
- Tomáš Pindúr (37 r.), vedúci oddelenia cenotvorby, nezávislý kandidát
- Erik Sojka (32 r.), manažér, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Mária Štvrtecká (38 r.), spracovateľka úverov, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Peter Tham (70 r.), dôchodca, Smer,SNS, Strana zelených Slovenska
- Peter Tóth (34 r.), ekonóm, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
Volebný obvod č. 3 (volia sa štyria poslanci)
- Miroslav Adamec (37 r.), IT- špecialista, Doma dobre
- Valér Barinka (59 r.), stavebný inžinier, Doma dobre
- Boris Boleček (39 r.), technik špecialista, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Anna Brániková (65 r.), učiteľka, Smer, SNS, Strana zelených Slovenska
- František Chmelíček (67 r.), revízny technik, Smer, SNS, Strana zelených Slovenska
- Sofia Karasová (21 r.), študentka, Národná koalícia
- Viera Komiňáková (47 r.), manažérka, Smer, SNS, Strana zelených Slovenska
- Jana Kováčiková (35 r.), projektová manažérka, Demokrati Slovenska
- Pavol Kubiš (54 r.), zástupca riaditeľa úradu BSK, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Roman Lamoš (35 r.), projektant, stavebný inžinier, Team Vallo, Progresívne Slovensko a Spolu
- Matúš Mendl (29 r.), podnikateľ, Nezávislé fórum
- Rozália Múčková (63 r.), učiteľka v materskej škole, Smer, SNS, Strana zelených Slovenska
- Martin Šuňal (40 r.), mechanik MaR, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Boris Vereš (39 r.), bezpečnostný pracovník, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Ľubica Žiaková (41 r.), učiteľka, nezávislá kandidátka
Vrakuňa
Kandidáti na starostu
- Martin Kuruc (44), JUDr. Ing., starosta mestskej časti, nezávislý kandidát
- Marián Nagy (38), PhDr. Mgr., sociálny pracovník, Národná koalícia
Mestské zastupiteľstvo
Volebný obvod 4 (celá Vrakuňa – volia sa dvaja poslanci)
- Tomáš Galo, Ing., 43 r., obchodný manažér v oblasti automatizácie, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO), Sloboda a Solidarita, Sme rodina – Boris Kollár, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Jozef Gosť, Ing., 46 r., zástupca vedúceho prevádzky, Smer – sociálna demokracia,
Slovenská národná strana - Juraj Kaliský, MUDr., 65 r., dentista, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko
- Ferdinand Klimsch, PhDr., 55 r., riaditeľ, Doma dobre
- Oľga Kubaliková, Ing., 56 r., ekonómka, Most – Híd
- Martin Kuruc, JUDr., Ing., 44 r., starosta mestskej časti, nezávislý kandidát
- Marián Nagy, PhDr., Mgr., 38 r., sociálny pracovník, Národná koalícia
- Martin Podrimavský, 23 r., bezpečnostný koordinátor, Smer – sociálna demokracia,
Slovenská národná strana - Soňa Svoreňová, Ing., 34 r., manažérka cestovnej agentúry, nezávislá kandidátka
- Milan Šindler, Ing., 59 r., podnikateľ, OĽaNO, SaS, Sme rodina – Boris Kollár, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Michaela Žilková, 36 r., občianska aktivistka, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko
Miestne zastupiteľstvo – volebné obvody rozdelené podľa ulíc nájdete tu.
Volebný obvod č. 1 (volia sa traja poslanci)
- Tamara Čižmárová (38), Ing., živnostníčka, nezávislá kandidátka
- Pavel Drozd (33), podnikateľ, Nezávislé fórum
- Tomáš Galo (43), Ing., obchodný manažér v oblasti automatizácie, SaS, OĽaNO, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja, Sme rodina – Boris Kollár
- Jozef Gosť (46), Ing., zástupca vedúceho prevádzky, Smer – SD, SNS, Strana zelených Slovenska
- Robert Greizinger (39), Mgr., zástupca riaditeľa a obchodu, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu – občianska demokracia
- Juraj Jakubec (53), Ing., stavebný inžinier, Doma dobre
- Lukáš Královič (19), študent, nezávislý kandidát
- Ivo Nemčič (53), Ing., projektant – manažér elektroniky, SaS, OĽaNO, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja, Sme rodina – Boris Kollár
- Dušan Nemec (71), Ing. arch., dôchodca, KDH
- Eva Samolejová (50), PhDr., MPH, riaditeľka domova dôchodcov, SaS, OĽaNO, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja, Sme rodina – Boris Kollár
- Milan Šindler (59), Ing., podnikateľ, KDH
- Tibor Zajíc (45), Ing., technológ, KDH
Volebný obvod č. 2 (volí sa šesť poslancov)
- Eva Antalíková (61), PaedDr. Mgr., riaditeľka MŠ, KDH
- Milan Antolík (58), Ing., projektant, Smer, SNS, Strana zelených Slovenska
- Marcel Boris (39), JUDr., advokát, SaS, OĽaNO, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja, Sme rodina
- Stanislav Bruna (40), PhDr., zástupca starostu, odborník na eurofondy, SaS, OĽaNO, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska, SMK, Sme rodina
- Anton Daniel (51), Ing., štátny zamestnanec, Smer, SNS, Strana zelených Slovenska
- Monika Jucková (56), Mgr., výkonná riaditeľka, KDH
- Božena Krajcsovicsová (48), kaderníčka, SaS, OĽaNO, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska, SMK, Sme rodina
- Oľga Kubalíková (56), Ing., ekonómka, Most – Híd
- Ladislav Kugler (55), Ing., projektový manažér, SaS, OĽaNO, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska, SMK, Sme rodina – Boris Kollár
- Tomáš Kuna (40), Mgr., zástupca vedúceho predajne, Progresívne Slovensko, Spolu
- Zuzana Magálová (42), Mgr., občianska aktivistka, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
- Jakub Morávek (33), obchodný a technický manažér, KDH
- Erik Morgenstein (30), sanitár, KDH
- Anna Murcinová (58), Ing., učiteľka, nezávislá kandidátka
- Marian Nagy (38), PhDr. Mgr., sociálny pracovník, Národná koalícia
- Jana Némethová (42), Mgr. art., riaditeľka školy, SaS, OĽaNO, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska,SMK, Sme rodina
- Pavel Neština (29), Mgr., podnikateľ, Smer – SD, SNS, Strana zelených Slovenska
- Zuzana Schwartzová (52) Ing., manažérka, SaS, OĽaNO, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska, SMK, Sme rodina
- Eva Sisková (68), PhDr., novinárka, Doma dobre
- Pavol Stano (61), PhDr., vydavateľ, KDH
- Juraj Štubniak (59), Ing., mediátor, Demokratická strana
- Jarmila Tvrdá (55), Ing., manažérka procesov, KDH
- Michaela Žilková (36), občianska aktivistka, ĽSNS
Volebný obvod č. 3 (volí sa jeden poslanec)
- Michal Behúň (33), Bc., riaditeľ pobočky VÚB, KDH
- Miroslav Macko (42), Mgr., Key Account Manager, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
- Lenka Poláková (49), domovníčka, SaS, OĽaNO, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska, SMK, Sme rodina
- Marek Vakula (23), skladník, Smer, SNS, Strana zelených Slovenska
Volebný obvod č. 4 (volí sa päť poslancov)
- Marian Babiak (44), Mgr., konateľ, Smer , SNS, Strana zelených Slovenska
- Lívia Benedeková (41), prevádzkarka, SaS, OĽaNO, OKS, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska, SMK, Sme rodina
- Ľubomír Czaja (47), Ing., energetický audítor, KDH
- Peter Ďubek (73), dôchodca, Smer, SNS, Strana zelených Slovenska
- Dana Gabrielová (44), zdravotná sestra, Doma dobre
- Michal Hrapko (41), Ing., manažér, obstarávanie, SaS, OĽaNO, OKS, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska, SMK, Sme rodina – Boris Kollár
- Ondrej Hrivňák (42), Mgr., štátny zamestnanec, Team Vallo, Progresívne Slovensko a Spolu
- Juraj Kaliský (65), MUDr., dentista, ĽSNS
- Michal Kečkéš (26), vzťahový manager v oblasti telekomunikácií, SaS, OĽaNO, OKS, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska, SMK, Sme rodina
- Ferdinand Klimsch (55), PhDr., riaditeľ, Doma dobre
- František Kováč (66), dôchodca, KDH
- Martina Miklušová (42), Mgr., stredoškolská učiteľka, KDH
- Pavol Prikryl (56), Mgr., publicista, novinár, KDH
- Andrej Ravasz (36), živnostník, SaS, OĽaNO, OKS, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska, SMK, Sme rodina
- Peter Rea (44), Mgr., advokát, KDH
- Soňa Svoreňová (34), Ing., manažérka cestovnej agentúry, nezávislá kandidátka
- Jozef Vaškeba (90) r., Smer, SNS, Strana zelených Slovenska
- Marek Zajíček (41), JUDr. Ing., obchodný riaditeľ, SaS, OĽaNO, OKS, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska, SMK, Sme rodina
Nové Mesto
Kandidáti na starostu
- Matúš Čupka (31), Mgr., projektový manažér, nezávislý kandidát
- Miroslav Kolesár (35), Ing. ,obchodný riaditeľ, Strana moderného Slovenska
- Rudolf Kusý (42), Mgr., starosta, nezávislý kandidát
Mestské zastupiteľstvo
Volebný obvod 5 (celé Nové Mesto – volia sa štyria poslanci)
- Katarína Augustinič (36), Ing., dopravná inžinierka, nezávislá kandidátka
- Andrej Árva (36), Ing., ekonóm, OĽaNO, SaS, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Mário Barna (37), Mgr., súkromný podnikateľ, mediátor, Európska demokratická strana
- Richard Barna (39), Ing., riaditeľ pre ekonomicko-právny úsek v školstve, nezávislý kandidát
- Marián Bauman (49), SZČO, ĽSNS
- Ján Čičmič (74), odborný referent, Doma dobre
- Dušan Galis (68), Mgr., poslanec NR SR, Smer, SNS
- Miroslav Goldschmied (44), Bc., riaditeľ školy korčuľovania, Most – Híd
- Ondrej Halás (30), podnikateľ, Smer, SNS
- Miroslav Kolesár (35), Ing., obchodný riaditeľ, Strana moderného Slovenska
- Tomáš Korček (42), JUDr., právnik, nezávislý kandidát
- Caroline Líšková (47), Ing., PhD., manažérka, OĽaNO, SaS, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Juraj Maxim (32), informátor, Naj – nezávislosť a jednota, Strana mladých ľudí
- Richard Mikulec (42), JUDr., právnik, aktivista, nezávislý kandidát
- Vladimír Mikuš (32), Mgr.,projektový konzultant, občiansky aktivista, nezávislý kandidát
- Jakub Mrva (34), Ing., manažér, občiansky aktivista za reguláciu developerov a ochranu lesov, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
- Ľubomír Petrík (71), JUDr., právnik , ĽSNS
- Juraj Petrovič (47), Mgr., projektový manažér, OĽaNO, SaS, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Róbert Puk (52), bloger, nezávislý kandidát
- Dagmar Pupalová (45), interior designer, OĽaNO, SaS, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Peter Vaškovič (55), Ing. arch., architekt-urbanista, vedúci oddelenia miestneho úradu, nezávislý kandidát
- Martin Vlačiky (36), Mgr., PhD., geológ-paleontológ, občiansky aktivista, nezávislý kandidát
- Stanislav Winkler (61), Ing., manažér, zástupca starostu, nezávislý kandidát
Miestne zastupiteľstvo Nového Mesta – konkrétne volebné okrsky nájdete tu. (Rozdelenie podľa ulíc nie je momentálne k dispozícii.)
Volebný obvod č. 1 (volia sa piati poslanci)
- Andrej Balga (39), MBA, projektový konzultant o. z. pre ROZVOJ BRATISLAVSKÉHO NOVÉHO MESTA, nezávislý kandidát
- Pavol Dubček (70), MUDr., lekár, Strana zelených Slovenska
- Branislav Filipovič (40), Bc., manažér, aktivista, dobrovoľník, nezávislý kandidát
- Libor Gašpierik (45), Ing., ekonóm, občiansky aktivista Zachráňme mestské vinohrady a Novomestský okrášľovací spolok, nezávislý kandidát
- Miroslav Goldschmied (44), Bc., riaditeľ školy korčuľovania, Most – Híd
- Michal Hanker (32), podnikateľ, nezávislý kandidát
- Tomáš Korček (42), JUDr., právnik, nezávislý kandidát
- Ľubomír Kuzma (36), Mgr., IT administrátor, SaS, OĽaNO, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska
- Rostislav Polách (56), technik, nezávislý kandidát
- Štefan Polák (63) ,prof., MUDr., CSc., lekár, pedagóg, SNS
Volebný obvod č. 2 (volia sa siedmi poslanci)
- Katarína Augustinič (36), Ing., dopravná inžinierka, nezávislá kandidátka
- Jozef Bielik (56), Ing., nezávislý novinár, nezávislý kandidát
- Jozef Dubravický (46), MUDr., lekár, Strana zelených Slovenska
- Pavol Galamboš (54), Ing., ekonóm, SaS, OĽaNO, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska
- Ján Havránek (39), manažér, SNS
- Martin Hoza (52), Ing., arch., SZČO – architekt, Starostovia a nezávislí kandidáti
- Michal Hrčka (42), referent marketingovej propagácie, nezávislý kandidát
- Ivan Ištvánffy (45), EUR Ing., riaditeľ ASM MO SR, SNS
- Jaroslav Málek (60), JUDr., advokát, SaS, OĽaNO, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska
- Marianna Mašátová Haliaková (39), Mgr., novinárka, zakladateľka RC Kominárka, SaS, OĽaNO, Sme rodina – Boris Kollár, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska
- Vladimír Mikuš (32), Mgr., projektový konzultant, občiansky aktivista, nezávislý kandidát
- Ľuboš Mikuška (37) ,Mgr., právnik SaS, OĽaNO, Sme rodina – Boris Kollár, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska
- Dagmar Pupalová (45), interior designer, SaS, OĽaNO, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska
- Peter Szusčík (50), ekonóm, SaS, OĽaNO, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska
- Roman Štamberský (36), odborný konzultant o. z. pre ROZVOJ BRATISLAVSKÉHO NOVÉHO MESTA, nezávislý kandidát
- Pavol Troiak (32), Ing., procesný analytik, Team Vallo,Spolu – občianska demokracia, Progresívne Slovensko
- Peter Vaškovič (55), Ing., arch., architekt-urbanista, vedúci oddelenie MÚ, nezávislý kandidát
- Monika Vinczeová (52), živnostníčka, nezávislá kandidátka
Volebný obvod č. 3 (volia sa šiesti poslanci)
- Marián Bauman (49), SZČO, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko
- Karol Bujaček (33), Ing., programátor, nezávislý kandidát
- Ján Čičmič (74), odborný referent, Doma dobre
- Viktor Holečko (27), Bc., sociálny pedagóg a vychovávateľ, nezávislý kandidát
- Róbert Lamprecht (57), podnikateľ, Strana zelených Slovenska
- Alan Lano (32), Bc., telefonický operátor, KSS
- Jakub Mrva (34), Ing., manažér, občiansky aktivista za reguláciu developerov a ochranu lesov, Team Vallo, Spolu – občianska demokracia, Progresívne Slovensko
- Karol Németh (67), Ing., aktivista, SaS, OĽaNO, Sme rodina – Boris Kollár, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska
- Otto Novitzký (61), Ing., arch., architekt, SaS, OĽaNO, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska
- Martin Ondruš (50), MUDr., lekár – stomatológ, SaS, OĽaNO, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska
- Ľubomír Petrík (71), JUDr., právnik, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko
- Juraj Petrovič (47), Mgr., projektový manažér, SaS, OĽaNO, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska
- Edita Pfundtner (45), Mgr., advokátka, nezávislá kandidátka
- Anna Piskáčková (38), Bc., klasická filologička, SaS, OĽaNO, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska
- Róbert Puk (52), bloger, nezávislý kandidát
- Simona Rudinská (54), podnikateľka, nezávislá kandidátka
- Róbert Šetina (39), IT projektový manažér, SaS, OĽaNO, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska
- Darina Timková (49), Mgr., občianska aktivistka, manažérka, nezávislá kandidátka
- Martin Vlačiky (36), Mgr., Ph.D., geológ-paleontológ, občiansky aktivista, nezávislý kandidát
- Vladimír Volf (28), manažér, ochranár, nezávislý kandidát
Volebný obvod č. 4 (volí sa sedem poslancov)
- Andrej Árva (36), Ing., ekonóm, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, DúS
- Dagmar Arvayová (50), poštová doručovateľka, nezávislá kandidátka
- Juraj Haydu (67), dôchodca (projektant), nezávislý kandidát
- Michal Jakubišin (60), Mgr., operátor DTP, SNS
- Miroslav Kolesár (35), Ing., obchodný riaditeľ, Strana moderného Slovenska
- Andrej Krabáč (49), Ing., dopravný inžinier, SaS, OĽaNO, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska
- Martin Lovich (42), systémový inžinier pre hlasové systémy, nezávislý kandidát
- Richard Mikulec (42), JUDr., právnik, nezávislý kandidát
- Martina Stachová (28), podnikateľka, SNS
- Katarína Šebejová (53), Ing., PhD., ekonomický analytik, nezávislá kandidátka
- Silvia Švecová (43), Ing., PhD., vysokoškolská učiteľka, nezávislá kandidátka
- Andrea Vítková (51), Ing., účtovníčka, nezávislá kandidátka
- Peter Weiss (37),Mgr., manažér v oblasti výskumu, inovácií a vzdelávania, nezávislý kandidát
- Stanislav Winkler (61), Ing., manažér, zástupca starostu, nezávislý kandidát
Dúbravka
Kandidáti na starostu
- Iveta Petrušková (57), projektová manažérka, Smer, SNS
- Martin Zaťovič (47), RNDr., starosta, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
Mestské zastupiteľstvo
Volebný obvod 10 (Dúbravka – volia sa traja poslanci)
- Libor Gula (44), Ing., M.A.,ekonóm, miestny poslanec, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
- Tomáš Hanulík (38), Ing., vedúci kultúry a športu, Strana zelených Slovenska
- Juraj Káčer (33), Ing., ekonóm, OĽaNO, SaS, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Ľuboš Krajčír (32), PhDr., zástupca starostu, OĽaNO, SaS, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Lilia Lohnická (54), Ing., , referentka stavebného úradu, Smer – sociálna demokracia, SNS
- Daniela Olenočinová (46), Mgr., Bc., štátna zamestnankyňa, dobrovoľná hasička, Smer, SNS
- Iveta Petrušková (57), Ing., projektová manažérka, Smer, SNS
- Viera Psotková (47), Mgr., IT analytička, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
- Marek Rapant (27), Mgr., LL.M, právnik, občiansky aktivista, Strana zelených Slovenska
- Tomáš Vašek (54), Ing., IT konzultant, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
- Michal Vavro (46), Mgr., tréner, Strana zelených Slovenska
- Zdenka Zaťovičová (41), Mgr., projektová manažérka, OĽaNO, SaS, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
Miestne zastupiteľstvo – konkrétne volebné obvody rozdelené podľa ulíc nájdete na stránke mestskej časti Dúbravka
Volebný obvod č. 1 (volí sa šesť poslancov)
- Mária Belicová (36), Mgr., obchodná manažérka, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Tomáš Buzinger (37), JUDr., právnik predseda spoločenstva vlastníkov bytov, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
- Ján Dobšovič (37), Mgr., podnikateľ, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
- Peter Gašparovič (51), strážna služba, Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko
- Martin Grázel (43), invalidných dôchodca, Slovenská národná jednota – strana vlastencov
- Juraj Horan (54), Ing., ekonóm, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Ľuboš Krajčír (32), PhDr., zástupca starostu, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Martin Lupták (24), Ing., inžinier, ekonóm, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Zuzana Nerušilová (54), Mgr., pracovníčka finančnej správy, Smer, SNS
- Marian Podrazil (36), Mgr., projektový manažér, , SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Izabela Rosíková (63), JUDr., právnička, sociálna pracovníčka, Smer, SNS
- Lukáš Šoltés (31), Ing., PhD., zástupca riaditeľa odboru verejného obstarávania a riadenia projektov, vedecko výskumný pracovník, nezávislý kandidát
- Pavel Vladovič (57), Ing., ekonóm, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
Volebný obvod č. 2 (volí sa sedem poslancov)
- Dávid Béreš (26), JUDr., právnik, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Marcel Burkert (50), učiteľ, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Alexej Dobroľubov (29), Mgr. ekonomický analytik, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Libor Gula (44), ing., M.A., ekonóm, miestny poslanec, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
- Tomáš Hanulík (38), Ing., vedúci kultúry a športu, Strana zelených Slovenska
- Boris Hradecký (74), Ing., strojný inžinier, Smer, SNS
- Daniela Olenočinová (46), Mgr., Bc., štátna zamestnankyňa, dobrovoľná hasička, Smer, SNS
- Viera Psotková (47), Mgr., IT analytička, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu – občianska demokracia
- Marek Rapant (27), Mgr., LL.M., právnik, občiansky aktivista, Strana zelených Slovenska
- Ján Ružovič (51), technický pracovník, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Branko Semančík (47), športový riaditeľ, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Vladimír Straka (49), invalidný dôchodca, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Juraj Štekláč (47), MUDr., PhD., MPH., lekár, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
Volebný obvod č. 3 (volí sa šesť poslancov)
- Marián Blaško (43), manažér prevádzky, Smer, SNS
- Marián Bohunský (53), Ing., ekonóm, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Tomáš Husár (27), majiteľ internetového obchodu, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Andrei Daniel Kiszel (42), konateľ spoločnosti, Smer
- Lilia Lohnická (54), Ing., referentka stavebného úradu, Smer, SNS
- Dušan Mikuláš (39), JUDr., SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Matej Nagy (34), Mgr. terénny pracovník, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Ján Palárik (63), Ing., referent verejného obstarávania, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Pavel Srnák (52), Ing., manažér, Team Vallo, Progresívne Slovensko
- Magdaléna Škrovanová (31), Mgr.art., grafická dizajnérka, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Michal Vavro (46), Mgr., tréner, Strana zelených Slovenska
Volebný obvod č. 4 (volí sa šesť poslancov)
- Roman Bodinger (49), zástupca riaditeľa, Smer, SNS
- Mário Borza (31), Ing., referent, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Igor Čajka (44), Mgr., sociálny pedagóg, Smer, SNS
- Štefan Gubrica (55), športový manažér, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Juraj Káčer (33), Ing., ekonóm, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Igor Mravec (42), Ing., ekonóm, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina,, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Miroslav Pástor (58), JUDr., právnik, Strana zelených Slovenska
- Iveta Petrušková (57), Ing., projektová manažérka, Smer, SNS
- Maroš Repík (46), manažér – hudobník, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Marián Takács (39), technik požiarnej ochrany, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
Karlova Ves
Kandidáti na starostu
- Dana Čahojová (56), MUDr., starostka, nezávislá kandidátka
- Anton Šmotlák (35), Mgr., projektový manažér, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska
Mestské zastupiteľstvo
Volebný obvod 11 (Karlova Ves – volia sa traja poslanci)
- Tibor Balga (31), Mgr., PhD., vysokoškolský pedagóg, Smer – sociálna demokracia, SNS
- Igor Bendík (42), Ing., elektrotechnický inžinier, OĽaNO, SaS, Sme rodina – Boris Kollár, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Pavol Bulla (42), Ing., ekonóm , nezávislý kandidát
- Dana Čahojová (56), MUDr., starostka, aktivistka iniciatívy Naša Bratislava, nezávislá kandidátka
- Janka Ďurčová (66), Ing., dôchodkyňa, Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko
- Milena Fejérová (57), MgA., živnostníčka, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu – občianska demokracia
- Iveta Hanulíková (54), Ing., riaditeľka Inštitútu pre verejnú správu, Smer – sociálna demokracia, SNS
- Michal Kovács (32), Ing., PhD., ekonóm, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu – občianska demokracia
- Peter Lenč (54), Ing., aktivista iniciatívy Naša Bratislava, statik, nezávislý kandidát
- Karol Ondriáš (66), RNDr., DrSc., vedecký pracovník, KSS
- Ľuboš Orlický (31), Bc., riaditeľ spoločnosti, Smer – sociálna demokracia, SNS
- Peter Palásti (26), Ing., podnikateľ, Most – Híd
- Denis Svoboda (60), živnostník, OĽaNO, SaS, Sme rodina – Boris Kollár, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Anton Šmotlák (35), Mgr., projektový manažér, OĽaNO, SaS, Sme rodina – Boris Kollár, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Martin Vician (38), Ing., ekonóm, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu – občianska demokracia
- Branislav Záhradník (45), JUDr., PhDr., zástupca starostky, právnik, nezávislý kandidát
Miestne zastupiteľstvo – konkrétne volebné obvody rozdelené podľa ulíc nájdete na stránke mestskej časti Karlova Ves
Volebný obvod č. 1 (volí sa päť poslancov)
- Samuel Barát (26), Bc., 26 r., referent, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Jozef Dravecký (71), RNDr., SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Martin Ganz (40), Ing., ekonóm, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
- Roman Havelka (50), štátny zamestnanec, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Mária Horňáková (56), bankový poradca, ĽSNS
- Peter Lenč (54), Ing., aktivista iniciatívy Naša Bratislava, statik, nezávislý kandidát
- Peter Magát (52), Ing., aktivista iniciatívy Naša Bratislava, ekonóm, manažér, nezávislý kandidát
- Branislav Mráz (31), Mgr., právnik, správca nadácie, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Monika Studeničová (28), Ing., Mgr., dopravná inžinierka, Smer, SNS
- Branislav Záhradník (45), JUDr., PhDr., zástupca starostky, právnik, nezávislý kandidát
- Marcel Zajac (49), Mgr., programový koordinátor, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Anna Zemanová, Ing., Mgr., 57 r., aktivistka iniciatívy Naša Bratislava, manažérka, nezávislý kandidát
Volebný obvod č. 2 (volí sa sedem poslancov)
- Tibor Balga (31), Mgr., PhD., vysokoškolský pedagóg, SMER – sociálna demokracia, SNS
- Vladimír Balogh (72), prednosta ústavu LF SZU, SMS
- Martin Berta (58), Ing., CSc.,nezamestnaný, SaS, OĽaNO, KDH, SME RODINA – Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Milan Ďurica (38), Ing., aktivista iniciatívy Naša Bratislava, ekológ, ochranár, nezávislý kandidát 5.
- Milena Fejerová (57) , MgA., živnostníčka, Team Vallo, Progresívne Slovensko, SPOLU – občianska demokracia
- Ľuboslava Garajová (52), RNDr.,vedecko-výskumná pracovníčka, SaS, OĽaNO, KDH, SME RODINA – Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska 7.
- Andrej Gunar (44), Mgr., advokát, SaS, OĽaNO, KDH, SME RODINA – Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska 8.
- Iveta Hanulíková (54), Ing., riaditeľka inštitútu pre verejnú správu, SMER – sociálna demokracia, SNS
- Ján Horecký (50), Mgr., aktivista iniciatívy Naša Bratislava, riaditeľ školy, nezávislý kandidát
- Peter Hrčka (31), Ing., finančný manažér, SMER – sociálna demokracia, SNS
- Petra Hudáková (36), JUDr., podnikové poradenstvo, Team Vallo, Progresívne Slovensko, SPOLU – občianska demokracia
- Ľubica Hulajová (54), Mgr., PhD., vysokoškolská pedagogička, SMER – sociálna demokracia, SNS,
- Eduard Hulík (56), JUDr., Ing., advokát, SMER – sociálna demokracia, SNS
- Miroslav Kadnár, 54 r., podnikateľ, nezávislý kandidát
- Matej Kotál (33), Mgr., aktivista iniciatívy Naša Bratislava, pamiatkar, etnológ, nezávislý kandidát
- Michal Kovács (32), Ing., PhD., ekonóm, Team Vallo, Progresívne Slovensko, SPOLU – občianska demokracia
- Robert Krampl (44), IT špecialista, SaS, OĽaNO, KDH, SME RODINA – Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Vladimír Kubička (42), Bc, dopravný analytik, SMER – sociálna demokracia, SNS
- Martina Magátová (47), MUDr., aktivistka iniciatívy Naša Bratislava, lekárka, nezávislý kandidát
- Ľuboš Orlický (31), Bc., riaditeľ spoločnosti, SMER – sociálna demokracia, SNS
- Peter Palásti (26), Ing., podnikateľ, MOST – HÍD
- Dagmar Petrová (57), Ing., aktivistka iniciatívy Naša Bratislava, učiteľka, prekladateľka, nezávislý kandidát
- Viliam Slezák (58), MUDr., CSc., MPH, lekár, SaS, OĽaNO, KDH, SME RODINA – Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Daniela Záhradníková (37), Ing., aktivistka iniciatívy Naša Bratislava, redaktorka, nezávislý kandidát
Volebný obvod č. 3 (volí sa sedem poslancov)
- Helena Bandžáková (59), Ing., odborná referentka, SaS, OĽaNO, KDH, SME RODINA – Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Igor Bendík (42), Ing., elektrotechnický inžinier, SaS, OĽaNO, KDH, SME RODINA – Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Zdeněk Borovička (62), zástupca vlastníkov SBD BA IV, SaS, OĽaNO, KDH, SME RODINA – Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Jozef Griač, Mgr., 29 r., aktivista iniciatívy Naša Bratislava, invalidný dôchodca,
člen správnej rady OZ Imobilio, nezávislý kandidát - Jozef Griač (29), Mgr., aktivista iniciatívy Naša Bratislava, invalidný dôchodca, člen správnej rady OZ Imobilio, nezávislý kandidát
- Stanislav Hrda (46), Mgr., 46 r., informatik, Team Vallo, Progresívne Slovensko, SPOLU – občianska demokracia
- Ľuboslav Kašuba (50), JUDr.,advokát, SaS, OĽaNO, KDH, SME RODINA – Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Zuzana Melušová Kutarňová (38), RNDr., obchodná zástupkyňa, štatutárka RC Dlháčik, nezávislý kandidát
- Filip Petrinec (30), JUDr,. PhD.,aktivista iniciatívy Naša Bratislava, právnik, nezávislý kandidát
- Rudolf Rosina (57), Ing., aktivista iniciatívy Naša Bratislava, technik, nezávislý kandidát
- Richard Savčinský (48), Mgr., aktivista iniciatívy Naša Bratislava, riaditeľ školy, nezávislý kandidát
- Denis Svoboda (60), stavebný technik a ochranár, SaS, OĽaNO, KDH, SME RODINA – Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Balász Szamaranszký (31), biznis analytik, SaS, OĽaNO, KDH, SME RODINA – Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Jaromír Šíbl (56), RNDr., PhD. aktivista iniciatívy Naša Bratislava, ochranár, nezávislý kandidát
- Anton Šmotlák (35), Mgr., projektový manažér, SaS, OĽaNO, KDH, SME RODINA – Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
Volebný obvod č. 4 (volí sa šesť poslancov)
- Matej Baxa (27), Ing., 27 r., SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Peter Buzáš (57), Mgr., aktivista iniciatívy Naša Bratislava, vedúci správy budov, nezávislý kandidát
- Ladislav Čerňanský (57), nezamestnaný, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, NOVA, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Janka Ďurčová (66), Ing., dôchodkyňa, ĽSNS
- Juraj Kmeťko (56), Ing., aktivista iniciatívy Naša Bratislava, živnostník, nezávislý kandidát
- Jozef Marek (41), IT technik, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Pavol Martinický (63), Ing., aktivista iniciatívy Naša Bratislava, projektant, publicista, nezávislý kandidát
- Karol Ondriáš (66), RNDr., DrSc., vedecký pracovník, KSS
- Lívia Poláchová (48), Mgr., aktivistka iniciatívy Naša Bratislava, učiteľka, nezávislý kandidát
- Mária Tiňová (50), ClinPsyD, 50 r., aktivistka iniciatívy Naša Bratislava, psychologička, nezávislý kandidát
- Martin Vician (38), Ing., ekonóm, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
- Zuzana Volková (52), Ing., aktivistka iniciatívy Naša Bratislava, rehabilitačná asistentka, nezávislý kandidát
Lamač
Kandidáti na starostu
- Lukáš Baňacký (39), Ing., ekonóm, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Katarína Boskovičová (62), podnikateľka, nezávislá kandidátka
- Marian Bukoven (54), Ing., konateľ spoločnosti, Slovenská národná jednota – strana vlastencov
- Radoslav Olekšák (40), Mgr. Ing., politológ, ekonóm, Nezávislé fórum
- Richard Sporina (59), Mg., právnik-kontrolór, nezávislý kandidát
Mestské zastupiteľstvo
Volebný obvod 12 (Lamač – volí sa jeden poslanec)
- Radoslav Olekšák, Mgr., Ing., 40 r., politológ, ekonóm, Nezávislé fórum
- Stanislav Pánis, 68 r., hudobný skladateľ, Slovenská národná jednota – strana vlastencov
- Igor Polakovič, 42 r., sociálny inovátor, Iniciatíva lepší Lamač, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
- Peter Šramko, Ing., 63 r., starosta, OĽaNO, Sloboda a Solidarita, Sme rodina, KDH, Občianska konzervatívna strana, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
Miestne zastupiteľstvo (volí sa sedem poslancov)
- Lídia Alföldyová (55), Mgr., riaditeľ soc. zariadenia, Nezávislé fórum
- Stanislav Babic (32), Mgr., PhDr., prírodovedec, Iniciatíva Lepší Lamač, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu – občianska demokracia
- Peter Belica (64) Ing., CSc., riad. odb. kvality vôd VÚVH, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Branislav Borovský (54), Mgr., manažér, , SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Katarína Boskovičová (62), podnikateľka, nezávislá kandidátka
- Marian Bukoven (54), Ing., konatel‘ spoločnosti, Slovenská národná jednota – strana vlastencov
- Pavol Čech (53), MVDr., veterinárny lekár, Nezávislé fórum
- Rastislav Daniš (46), Mgr., IT konzultant, , SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- František Fabianek (30), vedúci technický pracovník, Nezávislé fórum
- Veronika Hagovská (35), Ing., manažér, lniciatíva Lepší Lamač, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
- Matúš Harmaňoš (38), Ing., podnikatel‘, Iniciatíva Lepší Lamač, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
- Marta Janyšková (69), Mgr., pedagóg, Nezávislé fórum
- Eva Jíchová (40), Ing., PhD., ekonóm, , SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Petronela Klačanská (35), Mgr., vysokoškolská pedagogička, Iniciatíva Lepší Lamač, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu – občianska demokracia
- Andrej Kovačič, JUDr., 34 r., právnik, , SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Peter Krajči (31), Mg., ekonóm, Nezávislé fórum
- Ján Mihálik (30), Ing., IT pracovník, nezávislý kandidát
- Radoslav Olekšák (40), Mgr., Ing., politológ, ekonóm, Nezávislé fórum
- Martina Ondrišová (24), MSc., analytik, , SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Stanislav Pánis (68), dôchodca, Slovenská národná jednota – strana vlastencov
- Gabriela Šedová (57), prom. mat., projektový manažér, Sloboda a solidarita, , SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Martin Šimonič (45), SZČO, nezávislý kandidát
Rača
Kandidáti na starostu
- Michal Drotován (37), Mgr., prednosta miestneho úradu, nezávislý kandidát
- Monika Luknárová (48), Mgr., manažérka, SaS, OĽaNO, Sme rodina, KDH, OKS, NOVA, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Peter Pilinský (46), Mgr., starosta, nezávislý kandidát
Mestské zastupiteľstvo
Volebný obvod 6 (celá Rača – volia sa dvaja poslanci)
- Lenka Antalová Plavuchová (40), Mgr., projektová manažérka, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu – občianska demokracia
- Iveta Bačićová (50), osobná asistentka, Most – Híd
- Miloš Eliaš (64), Ing.,poradca v medzinárodnom obchode, Naj – nezávislosť a jednota, Strana mladých ľudí
- Nadežda Fuksová (35), Ing., PhD., lektorka, Naj – nezávislosť a jednota, Strana mladých ľudí
- Adam Hochel (47), MUDr., PhD., MPH, lekár, Demokratická strana
- Ľubomír Krampl (62), živnostník, občiansky aktivista, Smer, SNS
- Róbert Pajdlhauser (51), Ing., manažér logistiky, OĽaNO, SaS, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Peter Pilinský (46), Mgr., starosta, nezávislý kandidát
- Ján Polakovič (29), Mgr., manažér, nezávislý kandidát
- Lucia Polakovičová (55), Ing., podnikateľka, ĽSNS
- Roman Ruhig (47), Mgr., právnik, Slovenská národná jednota – strana vlastencov
- Filip Rybanič (26), asistent poslanca NR SR, OĽaNO, SaS, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Ingrid Vanerková (54), Ing., stavebná inžinierka, nezávislá kandidátka
- Miroslava Vermeiren (34), Mgr.,finančná analytička IBM, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
Miestne zastupiteľstvo Rače – volebné obvody rozdelené podľa ulíc nájdete tu.
Volebný obvod č. 1 (volí sa desať kandidátov)
- Milan Abel (57), živnostník, nezávislý kandidát
- Martin Babík (49), Ing., energetik, SaS, OĽaNO, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Viktor Bielko (39), Ing., manažér, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
- Marián Borbély (59), podnikateľ, SaS, OĽaNO, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- František Čmelko (70), dôchodca, Smer, SNS
- Milada Dobrotková (62), Ing., MPH, riaditeľka zariadenia sociálnych služieb, nezávislá kandidátka
- Juraj Dobšovič (30), Mgr., živnostník, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
- Štefan Engi (32), technický manažér nových médií, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
- Mária Fatulová (68), ekonómka, Smer, SNS
- Nadežda Fuksová (35), Ing., PhD., lektorka, NAJ – Nezávislosť a jednota, Strana mladých ľudí
- Ondrej Halás (30), podnikateľ, Smer, SNS
- Jozef Hlucháň (36), Ing., energetik, Smer, SNS
- Adam Hochel (47), MUDr., PhD., MPH, Demokratická strana
- Soňa Holiková (43), PhDr., Únia materských centier, Team Vallo, Progresívne Slovensko, SPOLU – občianska demokarcia
- Rudolf Ivičič (63), Mgr., lesník, nezávislý kandidát
- Miloslav Jošt (36), Ing., ekonóm, SaS, OĽaNO, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Rudolf Kazmer (40), Mgr., štátna správa, nezávislý kandidát
- Mário Khandl (41), Mgr., obchodný manažér, SaS, OĽaNO, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Branko Kovačič (49), podnikateľ, SaS, OĽaNO, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Ivan Krampl (51), Mgr., technik, nezávislý kandidát
- Ľubomír Krampl (62), živnostník, občiansky aktivista, Smer, SNS
- Ján Lipiansky (44), Ing., hokejový tréner reprezentácie mládeže, Starostovia a nezávislí kandidáti
- Monika Luknárová (48), Mgr., manažérka, SaS, OĽaNO, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Juraj Madzin (64), JUDr., právnik, nezávislý kandidát
- Alexander Marčan (67), chemik, nezávislý kandidát
- Stanislava Mattová (31), Bc., tlačová hovorkyňa, NAJ, Strana mladých ľudí
- Miloš Maťuš (48), vinár a vinohradník, Starostovia a nezávislí kandidáti
- Peter Mazúr (64), stavebný technik, nezávislý kandidát
- Daniela Mýtna (61), Ing., redaktorka, SaS, OĽaNO, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Róbert Pajdlhauser (51), Ing., manažér logistiky, SaS, OĽaNO, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Ján Polakovič (29), Mgr., manažér, nezávislý kandidát
- Peter Potocký (65), Ing., živnostník – informatik, Smer, SNS
- Filip Rybanič (26), asistent poslanca NR SR, SaS, OĽaNO, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Pavel Schwarz (36), IWT, dopravný manažér, SaS, OĽaNO, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Viliam Srdoš (49), MUDr., lekár, Smer, SNS
- Ingrid Vanerková (54), Ing., stavebná inžinierka, nezávislý kandidát
- Miroslava Vermeiren (34), Mgr., finančná analytička IBM, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
- Ivan Vrana (50), vinár, Starostovia a nezávislí kandidáti
- Marián Vulgan (34), JUDr., advokát, nezávislý kandidát
Volebný obvod č. 2 (volia sa traja kandidáti)
- Milan Andraš (65), doc. Ing. Arch. PhD, vysokoškolský pedagóg, Nezávislé fórum
- Lenka Antalová Plavuchová (40), Mgr., projektová manažérka, Team Vallo, Progresívne Slovensko, SPOLU – občianska demokracia
- Matúš Burian (37), Mgr., hostinský, Starostovia a nezávislí kandidáti
- Miloš Eliaš (64), Ing., poradca v medzinárodnom obchode, NAJ, Strana mladých ľudí
- Martin Fadin (40), Mgr., knihovník, SaS, OĽaNO, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Martin Hajdúch (29), Mgr., ekonóm, SaS, OĽaNO, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Robert Hammer (39), farmár, nezávislý kandidát
- Ivan Janečka (52), podnikateľ, Nezávislé fórum
- Jozef Kadlečík (64), RNDr., vysokoškolský učiteľ, Starostovia a nezávislí kandidáti
- Miroslav Marejka (58), skladník – vodič, nezávislý kandidát
- Charilaos Papageorgiou (38), finančný riaditeľ, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu Roman Ruhig (47), Mgr., právnik, Slovenská národná jednota – strana vlastencov
- Roman Ruhig, Mgr., 47 r., právnik, SLOVENSKÁ NÁRODNÁ JEDNOTA – strana vlastencov
- Peter Šinály (60), Ing., kontrolór hlavného mesta SR, SaS, OĽaNO, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
Volebný obvod č. 3 (volia sa dvaja kandidáti)
- Dagmar Gelingerová (54), obchodná manažérka, SaS, OĽaNO, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Patrik Líška (26), Mgr., podnikateľ – živnostník, SaS, OĽaNO, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Dušan Seifert (43), Ing., administratívny pracovník, Smer, SNS
- Dušan Štancel (60), Mgr., učiteľ, tréner atletiky, Smer, SNS
- Radko Tiňo (44), doc. Ing. PhD., vysokoškolský pedagóg, nezávislý kandidát
- Dominik Vrba (19), študent, Strana zelených Slovenska
Vajnory
Kandidáti na starostu
- Juraj Ondruška (36), Ing., PhD., poslanec MČ, vedecký pracovník, pedagóg, nezávislý kandidát
- Marian Pružina (60), Ing. elektrotechnický inžinier, nezávislý kandidát
- Michal Vlček (38), Ing., ekonóm, nezávislý kandidát
Mestské zastupiteľstvo
Volebný obvod 7 (celé Vajnory – volí sa jeden poslanec)
- Monika Debnárová (42), Ing., projektová manažérka, nezávislá kandidátka
- Justín Horvatovič (35), Mgr., výrobný riaditeľ, Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko
- Ján Panák (65), živnostník, nezávislý kandidát
- Juraj Zeman (36), JUDr., právnik, OĽaNO, SaS, Sme rodina – Boris Kollár, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
Miestne zastupiteľstvo Vajnor (volí sa deväť poslancov)
- Jana Besedová (37), Mgr., marketingová manažérka, nezávislá kandidátka
- Monika Debnárová (42), Ing., projektová manažérka, nezávislá kandidátka
- Martin Demo (54), Ing., riaditeľ spoločnosti, nezávislý kandidát
- Matúš Fekete (35), Bc., živnostník, web – developer, SaS, KDH, Sme rodina, OKS, NOVA, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Václav Fekete (65), Ing., stavebný inžinier – vodohospodár, nezávislý kandidát
- Dominika Feketeová (23), predajca športových potrieb, nezávislá kandidátka
- Marek Grebeči (44), vedúci odbytu, nezávislý kandidát
- Justín Horvatovič (35), Mgr., výrobný riaditeľ, ĽSNS
- Peter Jaslovský (57), Ing., konštruktér, nezávislý kandidát
- Milín Kaňuščák (47), Ing., manažér, SaS, KDH, Sme rodina, OKS, NOVA, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Mária Knausová (54), predsedníčka SVB, účtovníčka, nezávislá kandidátka
- Peter Koprla (62), invalidný dôchodca, SaS, KDH, Sme rodina, OKS, NOVA, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Soňa Molnárová (68), Ing., krízová manažérka, nezávislá kandidátka
- Martin Oťapka (41), Ing., projektový manažér, nezávislý kandidát
- Katarína Pokrivčáková (40), Ing., manažérka, nezávislá kandidátka
- Jozef Šimonovič (69), herec, nezávislý kandidát
- Stanislav Uhlár, (41), Ing., technický riaditeľ, nezávislý kandidát
- Róbert Vajda (51), technik, nezávislý kandidát
- Juraj Zeman (36), JUDr., právnik, SaS, KDH, Sme rodina, OKS, NOVA, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Marián Zeman (44), športový manažér, nezávislý kandidát
- Matej Zeman (38), Mag. iur., právnik, nezávislý kandidát
Devín
Kandidáti na starostu
- Andrea Denková (43), Ing. ekonómka, nezávislá
- Ľubica Kolková (58), Ing. starostka, nezávislá
Mestské zastupiteľstvo
Volebný obvod 8 (celý Devín – volí sa jeden poslanec)
- Rastislav Kunst (46), Mgr., riaditeľ ZŠ s MŠ, OĽaNO, SaS, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Barbora Ružičková (40), Mgr., office manager, Smer, SNS
- Zuzana Šubová (49), Ing., manažérka, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
Miestne zastupiteľstvo Devína (volí sa sedem poslancov)
- Gabriel Drobniak (58), Ing. arch, architekt, nezávislý
- Jana Jakubkovič (33), JUDr., právnička, nezávislá
- Rastislav Kunst (46), Mgr., riaditeľ ZŠ a MŠ, SaS, OĽaNO, Sme rodina, KDH, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska
- Pavol Murín (48), manažér správy nehnuteľností Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
- Michal Němec (50), riaditeľ ŠIOV, nezávislý
- Igor Prieložný (35), Bc., remeselník a filmár, SaS, OĽaNO, Sme rodina, KDH, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska
- Barbora Ružičková (40), Mgr., Office manager, Smer, SNS
- Zuzana Šubová (49), Ing., manažérka Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
- Katarína Šulovská (35), Ing., odborná referentka finančnej správy, nezávislá
Devínska Nová Ves
Kandidáti na starostu
- Martin Bavolár (46), Mgr., protikorupčný a protimafiánsky novinár, Slovenská ľudová strana Andreja Hlinku
- Peter Hanulík (58), Ing., projektant – životné prostredie, nezávislý kandidát
- Dárius Krajčír (31 ), zamestnanec verejnej správy, SaS, Sme rodina, Nova
- Denis Ružovič (41), IT špecialista, nezávislý kandidát
- Rastislav Tešovič (40), Mgr., predseda združenia Devínska Inak, nezávislý kandidát
Mestské zastupiteľstvo
Volebný obvod 9 (celá Devínska Nová Ves – volí sa jeden poslanec)
- Martin Bavolár (46), Mgr., protikorupčný a protimafiánsky novinár, Slovenská ľudová strana Andreja Hlinku
- Matej Dostál (24), Mgr., advokátsky koncipient, Národná koalícia
- Peter Hanulík (58), Ing., projektant-životné prostredie, nezávislý kandidát
- Adrian Jankovič (23), študent, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
- Andrej Kovarík (35), Mgr., ekológ a protikorupčný aktivista, OĽaNO, SaS, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Zoroslav Smolinský (49), predseda odborov, Nezávislé fórum
- Rastislav Tešovič (40), Mgr., predseda združenia Devínska inak, nezávislý kandidát
Miestne zastupiteľstvo (volí sa dvanásť poslancov)
- Miroslav Antal (45), Mgr., zástupca riaditeľa úradu, nezávislý kandidát
- Róbert Bardač (34), Mgr. PhD., advokát, SaS, Sme rodina – Boris Kollár, NOVA
- Martin Bavolár (46), Mgr., protikorupčný a protimafiánsky novinár, Slovenská ľudová strana Andreja Hlinku
- Rudolf Brídzik (48), Mgr., plánovač technológií,SaS, Sme rodina – Boris Kollár, NOVA
- Viera Čeplíková (64), RNDr., projektová manažérka, KDH, OĽaNO
- Michal Čurda (29), Bc., študent, nezávislý kandidát
- Vladimír Dobrík (60), Mgr., moderátor, SaS, Sme rodina – Boris Kollár, NOVA
- Matej Dostál (24), Mgr., advokátsky koncipient, Národná koalícia
- Mikuláš Duraj (41), Mgr., zástupca riaditeľa, nezávislý kandidát
- Lubomír Frolek (52), Ing., vedecko – výskumný pracovník, KDH, OĽaNO
- Michal Gašparík (31), webdeveloper, nezávislý kandidát
- Jozef Griger (36), JUDr., právnik, nezávislý kandidát
- Lenka Hlaváčová (41), Mgr., aktivistka združenia Devínska Inak, nezávislá kandidátka
- Dana Hlaváčová Vanková (36), Mgr., právnička, nezávislá kandidátka
- Andrej Horný (29), tréner boxu, nezávislý kandidát
- Juraj Hrdlovič (33), PhDr., štátny zamestnanec ministerstva, nezávislý kandidát
- Beata Janatová (48), Mgr., špecialistka požiarnej ochrany, SaS, Sme rodina, Nova
- Ľubomír Jančovič (45), Mgr., bezpečnostný manažér, nezávislý kandidát
- Adrián Jankovič (23 rokov), študent, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu,
- Ivan Jankovič (54), Ing., stavebný inžinier, KDH, OĽaNO
- Jaroslava Kaňuchová Pátková (44), Ing. PhD., výskumná pracovníčka, SaS, Sme rodina, Nova
- Vladimír Kočvara (41), RNDr., enviromentalista, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska
- Peter Kolega (36), aktivista združenia Devínska Inak, nezávislý kandidát
- Andrej Kovarik (35), Mgr., ekológ a protikorupčný aktivista, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska
- Marek Kralovič (31), medzinárodný hokejbalový rozhodca, SaS, Sme rodina, Nova
- Bronislava Kraváriková (35), zdravotná sestra, SaS, Sme rodina, Nova
- Peter Krug (72), Mgr., vydavateľ miestnych novín, SaS, Sme rodina, Nova
- Marek Madaj (44), špecialista IT, nezávislý kandidát
- Alojz Moravec (63), kameraman FK Lokomotíva DNV, KDH, OĽaNO
- Milan Mošať (31), podnikateľ, SaS, Sme rodina, Nova
- Katarína Mózsiová (34), ekonómka, SaS, Sme rodina, Nova
- Milan Náhlik (42), Mgr., zamestnanec štátnej správy, nezávislý kandidát
- Lukáš Ondrej (27), Bc., profesionálny športový tréner, SaS, Sme rodina, Nova
- Ján Osvald (45), zamestnanec verejnej správy, Smer, SNS
- Peter Rajkovič (58), Ing., technický manažér, KDH, OĽaNO
- Ľuba Rehánková (50), JUDr., zamestnankyňa MV SR, nezávislá kandidátka
- Martin Sabo (40), Mgr., učiteľ, nezávislý kandidát
- Zoroslav Smolinský (49), predseda odborov, nezávislý kandidát
- Matej Švec (24), Mgr., informačný technik, Národná koalícia
- Rastislav Tešovič (40), Mgr., predseda združenia Devínska Inak, nezávislý kandidát
- Jozef Tittel (28), Bc., ekonóm, SaS, Sme rodina, Nova
- Veronika Veslárová (30), Mgr., aktivistka združenia Devínska Inak, nezávislá kandidátka
- Ján Žatko (60), Ing., hlavný štátny radca, KDH, OĽaNO
Záhorská Bystrica
Kandidáti na starostu
- Ivan Bošňák (49), Ing., finančný manažér, nezávislý kandidát
- Jozef Krúpa (55), Ing., starosta, nezávislý kandidát
Mestské zastupiteľstvo
Volebný obvod 13 (Záhorská Bystrica – volí sa jeden poslanec)
- Branislav Borovský (54), Mgr., manažér, OĽaNO, SaS, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Jozef Krúpa (55), Ing., starosta, nezávislý kandidát
- Pavol Mikulič (59), štátny zamestnanec, Smer, SNS
- Roman Weinštuk (50), ekonóm, nezávislý kandidát
Miestne zastupiteľstvo (volí sa deväť poslancov)
- Jozefína Ľudmila Antalová (48), invalidná dôchodkyňa, nezávislá kandidátka
- Dušan Antoš (62), Ing., personálny manažér, nezávislý kandidát
- Martin Besedič (39), Mgr., PhD., historik, nezávislý kandidát
- Bohuslav Blecha (44), živnostník, nezávislý kandidát
- Ivan Bošňák (49), Ing., finančný manažér, nezávislý kandidát
- Dagmar Cingelová (55), MUDr., PhD., lekárka, nezávislá kandidátka
- Boris Hurbanič (27), Mgr., ekonóm, nezávislý kandidát
- Vladimír Kristl (50), živnostník, nezávislý kandidát
- Daniel Liďák (55), živnostník, nezávislý kandidát
- Jozef Masarik (59) Prof., RNDr., DrSc., univerzitný profesor, dekan FMFI UK, nezávislý kandidát
- Pavol Miklík (34), Ing., IT špecialista, nezávislý kandidát
- Pavol Mikulič (59), štátny zamestnanec, Smer, SNS
- Martin Pavlík (40), Mgr., obchodný riaditeľ, nezávislý kandidát
- Jozef Prokop (37), stolár, nezávislý kandidát
- Miloslav Sajan (60), živnostník, nezávislý kandidát
- Mária Šebíková (51), Mgr., zástupkyňa riaditeľky školy, nezávislá kandidátka
- Rastislav Šesták (43), Mgr. art., producent, nezávislý kandidát
- Ivana Tunegová (45), Ing., stavebná inžinierka, nezávislá kandidátka
- Roman Weinštuk (50), Ing., ekonóm, nezávislý kandidát
- Katarína Weissová (43), marketingová manažérka, nezávislá kandidátka
Čunovo
Kandidáti na starostu
- Gabriela Ferenčáková (64), starostka, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska
- Marián Krist (41), podnikateľ, nezávislý
Mestské zastupiteľstvo
Volebný obvod 14 (Čunovo – volí sa jeden poslanec)
- Gabriela Ferenčáková (64), starostka, OĽaNO, SaS, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Marián Krist (41), podnikateľ, Demokrati Slovenska
- Lenka Maschkanová (30), Ing., event manažérka, nezávislá kandidátka
- Martin Puhovich (38), PaedDr., PhD, manažér, Nezávislé fórum
- Ján Vavrovič (27), Ing., krízový manažér, Strana zelených Slovenska
Miestne zastupiteľstvo (volí sa sedem poslancov)
- Richard Bán (24), hasič – záchranár, nezávislý kandidát
- Ján Bodics (39), vodič ADR, nezávislý kandidát
- Mária Broszová (50), ekonómka, SaS, OĽaNO, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Renáta Čaplová (54), Ing., rozpočtárka – prípravárka, SaS, OĽaNO, Sme rodina, OKS, KDH, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska
- Marian Gieci (47), súkromný podnikateľ, nezávislý kandidát
- Ján Hátas (42), súkromný podnikateľ, nezávislý kandidát
- Angelika Kodhajová (34), Ing., kontrolórka, , SaS, OĽaNO, Sme rodina, OKS, KDH, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska
- Marián Krist (41), podnikateľ, nezávislý kandidát
- Otokár Labaš (64), podnikateľ, nezávislý kandidát
- Lenka Maschkanová (30), Ing. event manažérka, nezávislá kandidátka
- Martin Nýdr (39), Bc., zdravotnícky záchranár, nezávislý kandidát
- Ema Orlická (57), Ing. ekonomická a účtovná poradkyňa, nezávislá kandidátka
- Ján Puhovich (41), živnostník, nezávislý kandidát
- Martin Puhovich (38), PaedDR., PhD., manažér, Nezávislé fórum
- Ján Vavrovič (27) Ing., krízový manažér, Strana zelených Slovenska
- Róbert Werdenich (45), mechanik, Nezávislé fórum
Jarovce
Kandidáti na starostu
- Pavel Škodler (66), Ing., starosta, nezávislý
- Jozef Uhler (42), JUDr., Mgr., IT špecialista, nezávislý
- Albín Valovič (34), Ing., elektrotechnický inžinier, NAJ – nezávislosť a jednota
Mestské zastupiteľstvo
Volebný obvod 15 (Jarovce – volí sa jeden poslanec)
- Viktor Béreš (41), Ing., predseda mimoparlamentnej strany Naj, ekonóm, Naj – nezávislosť a jednota, Strana mladých ľudí
- Elena Fatulová (70), RNDr., hydrogeologička a aktivistka za ochranu vôd, OĽaNO, SaS, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Pavel Škodler (66), Ing., starosta, Nezávislé fórum
- Jozef Uhler (42), JUDr., Mgr., IT špecialista, nezávislý kandidát
Miestne zastupiteľstvo (volí sa sedem poslancov)
- Michal Czafík (33), Ing. arch., PhD., architekt, vysokoškolský pedagóg, nezávislý
- Milan Husár (53), technik, nezávislý
- Jana Keszeliová (48), úradníčka, Nezávislé fórum
- Andrej Klapka (38), Mgr., konzultant, nezávislý
- Zuzana Kotvasová (49), banková expertka, nezávislá
- Denis Németh (26), špecialista marketingovaj komunikácie, nezávislý
- Richard Szabó (42), Ing., geodet, nezávislý
- Marcela Škodlerová, (39), Ing., expertka metodickej podpory, nezávislá
- Albín Valovič (34), Ing., elektrotechnický inžinier, NAJ – nezávislosť a jednota
- Štefan Židek (64), dôchodca, Nezávislé fórum
Rusovce
Kandidáti na starostu
- Dušan Antoš (59), starosta, nezávislý kandidát
- Lucia Tuleková Henčelová (38), PhDr., PhD., Vysokoškolská pedagogička, Pre Rusovce, nezávislá kandidátka
Mestské zastupiteľstvo
Volebný obvod 17 (Rusovce – volí sa jeden poslanec)
- Radovan Jenčík (40), OZ Rusovčan, mestský poslanec, nezávislý kandidát
- Róbert Kalmár (38) Ing., ekonóm, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
Miestne zastupiteľstvo (volí sa deväť poslancov)
- Barbora Dubovská (38), Mgr., špecialistka pre vzdelávanie a rozvoj, Pre Rusovce, nezávislá kandidátka
- Peter Filaga (30), Mgr., OZ Rusovčan, hasič, nezávislý kandidát
- Juraj Glazer – Opitz (39), manažér maloobchodu a logistiky, nezávislý kandidát
- Peter Horváth (38), OZ Rusovčan – stavbár, nezávislý kandidát
- Radovan Jenčík (40), OZ Rusovčan, mestský poslanec, nezávislý kandidát
- Róbert Kalmár (38), Ing., ekonóm, Pre Rusovce, nezávislý kandidát
- Jozef Karácsony (61), OZ Rusovčan, robotník, nezávislý kandidát
- Martin Kubánka (60), Ing., OZ Rusovčan – elektrotechnik, nezávislý kandidát
- František Lošonský (41), OZ Rusovčan – predseda, nezávislý kandidát
- Vanda Lovíšková (57), Ing., prevádzková technička a občianska aktivistka, SaS, OĽaNO, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
- Vladimír Michniewicz (54), Ing., OZ Rusovčan, ekonóm, nezávislý kandidát
- Vladimír Mokráň (46), Mgr., IT špecialista, Pre Rusovce, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu
- Karol Petržílka (63), konateľ s.r.o., Smer, SNS
- Roman Porubec (41), Ing. arch., architekt, Pre Rusovce, nezávislý kandidát
- Miroslav Repka (38), JUDr., advokát/mediátor, nezávislý kandidát
- Daniel Šarišský (42), konzultant, Pre Rusovce, nezávislý kandidát
- Lucia Tuleková Henčelová (38), PhDr., PhD., vysokoškolská pedagogička, Pre Rusovce, nezávislá kandidátka
- Veronika Vandrášeková (32), Mgr., OZ Rusovčan, novinárka, nezávislá kandidátka
- Katarína Zjavková (40), Mgr., sociálna pedagogička, Pre Rusovce, nezávislá kandidátka
Nezávislosť médií na Slovensku nebola od roku 1989 nikdy vo väčšom ohrození, ako je teraz. Ak nás chcete podporiť nad rámec predplatného, môžete to urobiť aj darom. Vopred ďakujeme🤞
Máte pripomienku alebo ste našli chybu? Prosíme, napíšte na [email protected].