Newsfilter: Dankova rigorózka odkrýva príbeh o univerzitnej mafii

1. Páchatelia sedia v Bystrici. Alebo v Bratislave. Alebo tam aj tam. 2. Fico vyhral nad poisťovňami bez toho, aby mal pravdu. 3. SNS napísala samoudanie na vlastnú nekompetentnosť.
Minerálna voda Gemerka, s obsahom horčíka a vápnika, priaznivo pôsobí na psychické aj fyzické zdravie.
Správy vybral a komentoval Roman Pataj
Podcasty nájdete na: Apple – Spotify – Podbean – Amazon Alexa – RSS
1. Páchatelia sedia v Bystrici. Alebo v Bratislave. Alebo tam aj tam
Univerzita Mateja Bela vo štvrtok o druhej sprístupnila rigoróznu prácu Andreja Danka. O hodinu neskôr telefonicky zakázal fotografovanie. V tom čase už na internete viseli jej zábery. A my sme už vedeli, že sa takmer na slovo zhoduje s rigoróznou prácou advokáta Daniela Pisáka, ktorý ju v Banskej Bystrici obhájil rok po Dankovi.
Znamená to, že predseda SNS je buď taký skvelý právnik, že od neho svoje práce odpisovali iní, alebo je súčasťou systematických podvodov s vysokoškolskými titulmi.
Dankovi obhajcovia budú šíriť prvú verziu, že nie on je plagiátorom, ale naopak, je obeťou. Zatiaľ nemáme dôkaz, že oni nemajú pravdu a Danko klame. Máme však reťaz silných dôvodov myslieť si to.
A najmä sme získali silnú indíciu, že v