Denník N

Voľby 2023

Smer
23,64 %
PS
16,05 %
Hlas
15,33 %
OĽaNO, ZĽ, KÚ
9,24 %
KDH
7,08 %
SaS
5,80 %
SNS
5,78 %
Republika
4,92 %
Aliancia
4,48 %
Demokrati
2,83 %
Sme rodina
2,29 %
ĽSNS
0,87 %
KSS
0,34 %
Piráti
0,32 %
Modrí
0,25 %
Maďarské fórum
0,11 %
My Slovensko
0,09 %
SOS
0,08 %
Karma
0,08 %
Srdce
0,07 %
Princíp
0,06 %
Vlastenecký blok
0,04 %
Spravodlivosť
0,04 %
SHO
0,04 %
SDKÚ
0,02 %
Aktualizované 3:50
93,44 % spočítaných okrskov
Prejsť na výsledky

Newsfilter: Dankova rigorózka odkrýva príbeh o univerzitnej mafii

Podpis pod rigoróznou prácou a v indexe. Foto – N, FB Andreja Danka
Podpis pod rigoróznou prácou a v indexe. Foto – N, FB Andreja Danka

1. Páchatelia sedia v Bystrici. Alebo v Bratislave. Alebo tam aj tam. 2. Fico vyhral nad poisťovňami bez toho, aby mal pravdu. 3. SNS napísala samoudanie na vlastnú nekompetentnosť.

Gemerka zo slovenského krasuMinerálna voda Gemerka, s obsahom horčíka a vápnika, priaznivo pôsobí na psychické aj fyzické zdravie.


Správy vybral a komentoval Roman Pataj

Podcasty nájdete na: Apple – SpotifyPodbeanAmazon Alexa – RSS

1. Páchatelia sedia v Bystrici. Alebo v Bratislave. Alebo tam aj tam

Univerzita Mateja Bela vo štvrtok o druhej sprístupnila rigoróznu prácu Andreja Danka. O hodinu neskôr telefonicky zakázal fotografovanie. V tom čase už na internete viseli jej zábery. A my sme už vedeli, že sa takmer na slovo zhoduje s rigoróznou prácou advokáta Daniela Pisáka, ktorý ju v Banskej Bystrici obhájil rok po Dankovi.

Znamená to, že predseda SNS je buď taký skvelý právnik, že od neho svoje práce odpisovali iní, alebo je súčasťou systematických podvodov s vysokoškolskými titulmi.

Dankovi obhajcovia budú šíriť prvú verziu, že nie on je plagiátorom, ale naopak, je obeťou. Zatiaľ nemáme dôkaz, že oni nemajú pravdu a Danko klame. Máme však reťaz silných dôvodov myslieť si to.

A najmä sme získali silnú indíciu, že v

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Andrej Danko

Newsfilter

  • Newsfilter Denníka N vyberá každý večer 10 udalostí dňa. Tri najdôležitejšie vysvetľuje v dlhších bodoch, zvyšné jednou vetou. Pridáva odkazy na zaujímavé články, citát dňa, najnovšieho Shootyho a na záver Posledné slovo Braňa Bezáka
  • Píšu ho editori a editorky Denníka N Roman Pataj, Juraj Javorský, Tomáš Gális, Filip Obradovič, Jana Shemesh a Monika Tódová
  • Nové vydania zverejňujeme na webe každý pracovný deň do 20:00, v nedeľu navyše vychádza súhrnný Týždenný newsfilter. Súčasne so zverejnením na webe posielame Newsfilter aj ako newsletter (aktivujte si odber tu)
  • Vždy nasledujúce ráno do 6:00 garantujeme zverejnenie audioverzie v predplatiteľskej aplikácii, ale aj na všetkých podcastových platformách

Komentáre

Teraz najčítanejšie