Denník N

Aké zastupiteľstvá budú mať mestské časti v Bratislave (zoznam)

Foto N - Tomáš Benedikovič
Foto N – Tomáš Benedikovič

Zloženie zastupiteľstiev v bratislavských mestských častiach zverejňujú zatiaľ len mestské časti. Do tohto momentu ich zverejnila väčšina, chýbajú však zoznamy Devína, Jaroviec a Čunova. 

Staré Mesto

Anna Dojčánová, Mgr. – PS, Spolu – OD

Tomáš Ziegler, Ing. – SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola

Vladimír Palko, Mgr. – SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola

Peter Osuský, MUDr., CSc. – SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola

Petr Skalník, Ing. – PS, Spolu – OD

Boris Ažaltovič, Mgr. – SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola

Matej Vagač, Ing. – PS, Spolu – OD

Halka Ležovičová, MUDr. – SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola

Ľubomír Boháč, Ing. arch. – SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola

Ivan Bútora, Bc. – PS, Spolu – OD

Jana Španková, Ing. – nezávislá kandidátka

Miroslav Vrábel, Mgr. arch. – SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola

Barbora Oráčová, PaedDr., PhD. – nezávislá kandidátka

Dana Kleinert, Mgr. art. – PS, Spolu – OD

Martina Uličná, Mgr. – SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola

Adam Berka, Mgr. art. – PS, Spolu – OD

Ondrej Dostál, Mgr. – SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola

Damas Gruska, doc., RNDr., PhD. – PS, Spolu – OD

Tomáš Dentico, Mgr. – PS, Spolu – OD

Petra Hitková, Mgr., PhD. – PS, Spolu – OD

Martin Gajdoš, Ing. arch. – nezávislý kandidát

Juraj Mikulášck, Mgr. – PS, Spolu – OD

Viera Satinská, MUDr. – SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola

Lucia Ďuriš Nicholsonová – SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola

Milan Remiš, RNDr. – SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina, OKS, Nova, Zmena zdola

Nové Mesto

Tomáš Korček, JUDr. – nezávislý kandidát

Libor Gašpierik, Ing. – nezávislý kandidát

Andrej Balga, MBA – nezávislý kandidát

Branislav Filipovič, Bc. – nezávislý kandidát

Pavol Dubček, MUDr. – Strana zelených Slovenska

Vladimir Mikuš, Mgr. – nezávislý kandidát

Katarína Augustnič, Ing. – nezávislá kandidátka

Marianna Mašátová Haliaková, Mgr. – SaS, OĽaNO, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola

Pavol Troiak, Ing. – Spolu – SD, PS

Peter Vaškovič, Ing. arch. – nezávislý kandidát

Pavol Galamboš, Ing. – SaS, OĽaNO, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola

Roman Štamberský – nezávislý kandidát

Richard Mikulec, JUDr. – nezávislý kandidát

Silvia Švecová, Ing., PhD. – nezávislá kandidátka

Katarína Šebejová, Ing., PhD. – nezávislá kandidátka

Stanislav Winkler, Ing. – nezávislý kandidát

Andrej Árva, Ing. – SaS, OĽaNO, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola

Peter Weiss, Mgr. – nezávislý kandidát

Martin Lovich – nezávislý kandidát

Jakub Mrva, Ing. – Spolu – SD, PS

Martin Vlačiky, Mgr., Ph.D. – nezávislý kandidát

Edita Pfundtner, Mgr. – nezávislá kandidátka

Darina Timková, Mgr. – nezávislá kandidátka

Vladimír Volf – nezávislý kandidát

Juraj Petrovič, Mgr. – SaS, OĽaNO, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola

 

Devínska Nová Ves

Rastislav Tešovič – nezávislý kandidát

Veronika Veslárová, Mgr. – nezávislá kandidátka

Lenka Hlaváčová, Mgr. – nezávislá kandidátka

Adrián Jankovič – PS, Spolu – obč. demokracia

Ján Žatko, Ing. – KDH, OĽaNO

Beata Janatová, Mgr. – SaS, Sme rodina, Nova

Andrej Kovarik, Mgr. – Zmena zdola, DÚ Slovenska

Zoroslav Smolinský – nezávislý kandidát

Bronislava Kraváriková – SaS, Sme rodina, Nova

Miroslav Antal, Mgr. – nezávislý kandidát

Peter Kolega – nezávislý kandidát

Jozef Tittel, Bc. – SaS, Sme rodina, Nova

Záhorská Bystrica

Martin Besedič  – nezávislý kandidát

Jozef Masarik – nezávislý kandidát

Dagmar Cingelová – nezávislá kandidátka

Ivan Bošňák  – nezávislý kandidát

Mária Šebíková – nezávislá kandidátka

Roman Weinštuk – nezávislý kandidát

Daniel Liďák – nezávislý kandidát

Bohuslav Blecha – nezávislý kandidát

Vladimír Kristl  – nezávislý kandidát

Lamač

Stanislav Babic, Mgr., PhDr. – Iniciatíva Lepší Lamač, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu – občianska demokracia

Pavol Čech, MVDr. – Nezávislé fórum

Veronika Hagovská, Ing. – Iniciatíva Lepší Lamač, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu – občianska demokracia

Matúš Harmaňoš, Ing. – Iniciatíva Lepší Lamač, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu – občianska demokracia

Petronela Klačanská, Mgr. – Iniciatíva Lepší Lamač, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu – občianska demokracia

Radoslav Olekšák, Mgr., Ing. – Nezávislé fórum

Martina Ondrišová, MSc. – Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO), Kresťanskodemokratické hnutie, Sme rodina – Boris Kollár, Občianska konzervatívna strana, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

Karlova Ves

Branislav Záhradník, JUDr., PhDr. – nezávislý kandidát

Peter Lenč, Ing. – nezávislý kandidát

Anna Zemanová, Ing., Mgr. – nezávislá kandidátka

Peter Magát, Ing. – nezávislý kandidát

Martin Ganz, Ing. – Progresívne Slovensko, SPOLU – občianska demokracia

Milan Ďurica, Ing. – nezávislý kandidát

Daniela Záhradníková, Ing. – nezávislá kandidátka

Ján Horecký, Mgr. – nezávislý kandidát

Martina Magátová, MUDr. – nezávislá kandidátka

Petra Hudáková, JUDr. – Progresívne Slovensko, SPOLU – občianska demokracia

Michal Kovács, Ing., PhD. – Progresívne Slovensko, SPOLU – občianska demokracia

Matej Kotal, Mgr. – nezávislý kandidát

Dana Čahojová, MUDr. – nezávislá kandidátka

Zuzana Melušová Kutarňová, RNDr. – nezávislá kandidátka

Jaromír Šíbl, RNDr., PhD. – nezávislý kandidát

Rudolf Rosina, Ing. – nezávislý kandidát

Filip Petrinec, JUDr., PhD. – nezávislý kandidát

Stanislav Hrda, Mgr. – Progresívne Slovensko, SPOLU – občianska demokracia

Anton Šmotlák, Mgr. – Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO), Kresťanskodemokratické hnutie, Sme rodina – Boris Kollár, Občianska konzervatívna strana, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

Zuzana Volková, Ing. – nezávislá kandidátka

Lívia Poláchová, Mgr. – nezávislá kandidátka

Martin Vician, Ing. – Progresívne Slovensko, SPOLU – občianska demokracia

Pavol Martinický, Ing. – nezávislý kandidát

Juraj Kmeťko, Ing. – nezávislý kandidát

Peter Buzáš, Mgr. – nezávislý kandidát

Vajnory

Marián Zeman – NEKA

Soňa Molnárová, Ing. – NEKA

Katarína Pokrivčáková, Ing. – NEKA

Marek Grebeči –NEKA

Václav Fekete, Ing. – NEKA

Monika Debnárová, Ing. – NEKA

Stanislav Uhlár, Ing. – NEKA

Matej Zeman, Mag. iur – NEKA

Róbert Vajda – NEKA

Podunajské Biskupice

Zoltán Pék – SaS, OľaNO, KDH, Sme rodina, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

Izabella Jégh – Strana maďarskej komunity

Ildikó Virágová – SaS, OľaNO, KDH, Sme rodina, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

Barbora Lukáčová – SaS, OľaNO, KDH, Sme rodina, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

Zuzana Čermanová – SaS, OľaNO, KDH, Sme rodina, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

Mikuláš Krippel – SaS, OľaNO, KDH, Sme rodina, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

Peter Tóth – SaS, OľaNO, KDH, Sme rodina, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

Pavol Hanzel – nezávislý

Stanislav Koiš – nezávislý

Michal Drábik – Progresívne Slovensko, Spolu – občianska demokracia

Iveta Daňková – Progresívne Slovensko, Spolu – občianska demokracia

Roman Lamoš – Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu – občianska demokracia

Pavol Kubiš – SaS, OľaNO, KDH, Sme rodina, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

Boris Boleček – SaS, OľaNO, KDH, Sme rodina, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

Boris Vereš – SaS, OľaNO, KDH, Sme rodina, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

1. náhradník Olívia Falanga Wurster – Strana maďarskej komunity

 

Petržalka

Peter Cmorej – SaS, NOVA, KDH, OKS, Sme rodina

Vladimír Dolinay – SaS, NOVA, KDH, OKS, Sme rodina

Lýdia Ovečková – SaS, NOVA, KDH, OKS, Sme rodina

Milan Vetrák – nezávislý kandidát

Natália Podhorná – SaS, NOVA, KDH, OKS, Sme rodina

Jana Hrehorová – nezávislá kandidátka

Ján Bučan – nezávislý kandidát

Jozef Vydra – SaS, NOVA, KDH, OKS, Sme rodina

Miroslava Makovníková Mosná – SaS, NOVA, KDH, OKS, Sme rodina

Ivan Uhlár – SaS, NOVA, KDH, OKS, Sme rodina

Branislav Kleinert – SaS, NOVA, KDH, OKS, Sme rodina

Ľuboš Kačírek – Progresívne Slovensko, SPOLU

Branislav Sepši – Progresívne Slovensko, SPOLU

Tatiana Kratochvílová – Progresívne Slovensko, SPOLU

Drahan Petrovič – Progresívne Slovensko, SPOLU

Elena Pätoprstá – Zmena zdola, DÚ, OĽaNO

Iveta Plšeková – Mladá Petržalka – lokálna strana

Oliver Kríž – Mladá Petržalka – lokálna strana

Jozef Fischer – Progresívne Slovensko, SPOLU

Gabriela Fulová – SaS, NOVA, KDH, OKS, Sme rodina

Iveta Jančoková – SaS, NOVA, KDH, OKS, Sme rodina

Matúš Repka – Progresívne Slovensko, SPOLU

Lena Bočkayová – nezávislá kandidátka

Tomáš Palkovič – Progresívne Slovensko, SPOLU

Pavol Škápik – Progresívne Slovensko, SPOLU

Juraj Kríž –Mladá Petržalka – lokálna strana

Peter Hochschorner – Zmena zdola, DÚ, OĽaNO

Ján Karman – SaS, NOVA, KDH, OKS, Sme rodina

Michala Kozáková – Progresívne Slovensko, SPOLU

Ľudmila Farkašovská – nezávislá kandidátka

Miroslav Dragun – nezávislý kandidát

Miroslav Behúl – SaS, NOVA, KDH, OKS, Sme rodina

Ivan Halmo – Progresívne Slovensko, SPOLU

Daniela Palúchová – Mladá Petržalka – lokálna strana

Pavel Šesták – nezávislý kandidát

Ružinov

Katarína Šimončičová – Progresívne Slovensko, SPOLU

Eva Bacigalová – NEKA

Michal Gašaj – SaS, OĽANO, Sme rodina – Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ

Boris Čechvala – Progresívne Slovensko, SPOLU

Jozef Matúšek – NEKA

Michal Vicáň – SaS, OĽANO, Sme rodina –Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ

Ivan Kraszkó – Progresívne Slovensko, SPOLU

Martin Ferák – Progresívne Slovensko, SPOLU

Petra Kurhajcová – SaS, OĽaNO, Sme rodina – Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ

Michaela Biháryová – NEKA

Lucia Štasselová – Progresívne Slovensko, SPOLU

Peter Herceg – Progresívne Slovensko, SPOLU

Matúš Méheš – SaS, OĽaNO, Sme rodina – Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ

Monika Ďurajková – Progresívne Slovensko, SPOLU

Nikolaj Gečevský – SaS, OĽaNO, Sme rodina – Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ

Mária Barancová – NEKA

František Bolgáč – Progresívne Slovensko, SPOLU

Marcela Kulifajová – NEKA

Kamil Bodnár – SaS, OĽaNO, Sme rodina – Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ

Martin Patoprstý – NEKA

 Vladimír Sirotka – NEKA

Maroš Mačuha – NEKA

Silvia Pilková – Progresívne Slovensko, SPOLU

Peter Strapák – Progresívne Slovensko, SPOLU

Marek Machata – SaS, OĽaNO, Sme rodina – Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ

Dúbravka

Ľuboš Krajčír – SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina – Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ

Mária Belicová – SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina – Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ

Marian Podrazil – SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina – Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ

Martin Lupták – SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina – Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ

Pavel Vladovič – SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina – Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ

Juraj Horan – SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina – Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ

Juraj Štekláč – SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina – Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ

Marcel Burkert – SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina – Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ

Dávid Béreš – SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina – Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ

Branko Semančík – SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina – Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ

Alexej Dobroľubov – SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina – Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ

Viera Psotková – Progresívne Slovensko, SPOLU

Libor Gula – Progresívne Slovensko, SPOLU

Dušan Mikuláš – SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina – Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ

Matej Nagy – SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina – Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ

Tomáš Husár – SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina – Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ

Marián Bohunský – SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina – Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ

Magdaléna Škrovanová – SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina – Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ

Ján Palárik – SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina – Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ

Juraj Káčer – SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina – Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ

Igor Mravec – SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina – Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ

Marián Takács – SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina –Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ

Mário Borza – SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina – Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ

Maroš Repík – SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina – Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ

Štefan Gubrica – SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina – Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ

Rača

Monika Luknárová – SaS, OĽaNO, Sme rodina – Boris Kollár, KDH, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ

Miloš Máťuš – Starostovia a nezávislí kandidáti

Ján Polakovič – NEKA

Róbert Pajdlhauser – SaS, OĽaNO, Sme rodina – Boris Kollár, KDH, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ

Ján Lipiansky – Starostovia a nezávislí kandidáti

Milada Dobrotková – NEKA

Juraj Madzin – NEKA

Filip Rybanič – SaS, OĽaNO, Sme rodina – Boris Kollár, KDH, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ

Miloslav Jošt – SaS, OĽaNO, Sme rodina – Boris Kollár, KDH, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ

Marián Vulgan – NEKA

Lenka Antalová Plavuchová – Progresívne Slovensko, SPOLU

Robert Hammer – NEKA

Milan Andraš – NF

Dagmar Gelingerová – SaS, OĽaNO, Sme rodina – Boris Kollár, KDH, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ

Radko Tiňo – NEKA

Vrakuňa

Tomáš Galo – SaS, OĽaNO, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ, SMK-MKP, Sme rodina – Boris Kollár

Robert Greizinger – Progresívne Slovensko, SPOLU

Eva Samolejová – SaS, OĽaNO, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ, SMK-MKP, Sme rodina – Boris Kollár

Zuzana Schwartzová – SaS, OĽaNO, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ, SMK-MKP, Sme rodina – Boris Kollár

Stanislav Bruna – SaS, OĽaNO, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ, SMK-MKP, Sme rodina – Boris Kollár

Zuzana Magálová – Progresívne Slovensko, SPOLU

Ladislav Kugler – SaS, OĽaNO, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ, SMK-MKP, Sme rodina – Boris Kollár

Marcel Boris – SaS, OĽaNO, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ, SMK-MKP, Sme rodina – Boris Kollár

Jana Némethová – SaS, OĽaNO, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ, SMK-MKP, Sme rodina – Boris Kollár

Miroslav Macko – Progresívne Slovensko, SPOLU

Soňa Svoreňová – NEKA

Andrej Ravasz – SaS, OĽaNO, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ, SMK-MKP, Sme rodina – Boris Kollár

Ondrej Hrivňák – Progresívne Slovensko, SPOLU

Marek Zajíček – SaS, OĽaNO, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ, SMK-MKP, Sme rodina – Boris Kollár

Lívia Benedeková – SaS, OĽaNO, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ, SMK-MKP, Sme rodina – Boris Kollár

Máte pripomienku alebo ste našli chybu? Prosíme, napíšte na pripomienky@dennikn.sk.

Bratislava

Komunálne voľby 2018

Slovensko

Teraz najčítanejšie