Denník N

Mobil banking VÚB útočí na pozíciu najlepšej bankovej aplikácie

V súčasnej hektickej dobe je čas vzácnou komoditou, ktorej nemáme nazvyš. Najmä teraz v predvianočnom období, kedy je toho veľa nielen v práci, ale aj doma. Deň má však stále 24 hodín a vtesnať do neho všetky aktivity je niekedy fyzicky nemožné. Mobilný telefón sa považuje za jeden z najväčších „požieračov“ nášho voľného času. Denne s ním trávime množstvo hodín nielen pri práci, ale predovšetkým pri zábave. Máme v ňom rôzne aplikácie od sociálnych médií, cez hry, počasie, aplikácie, ktoré nám pomáhajú so stravovaním, či cvičením. V prípade praktických aplikácií je však výborným pomocníkom, ktorý nám vie čas naopak veľmi ušetriť. Ozaj, a prečo v smartfóne ešte stále nemáte aj banku?

Jednoduchá aktivácia a personalizácia

Aplikácia VÚB Mobil Banking je dostupná pre majiteľov telefónov s operačným systémom Android aj iOS. Pri používaní sami zistíte, že VÚB Mobil Banking je veľmi jednoduchý a intuitívny, keďže jeho pravidelné aktualizácie sú pripravované predovšetkým na základe pripomienok jej užívateľov. VÚB neponúka jediný správny postup, ale poskytuje značnú slobodu nastavenia aplikácie. Funkcie si upravíte pre pohodlie a svoje vlastné potreby tak, ako vám to najlepšie vyhovuje, pretože na domovskú stránku si môžete „vytiahnuť“ až 5 funkcií, ktoré chcete používať najčastejšie. Majitelia absolútnej väčšiny novších mobilov so systémom Android aj iPhonov sa môžu prihlasovať do aplikácie pomocou odtlačku prsta. Je to bezpečný a preverený spôsob, pri ktorom už nemusíte používať 4-miestny PIN.

Vaše peniaze máte pod kontrolou

Účet máte stále pod kontrolou vďaka funkcii Rýchly zostatok. Jediným pohybom po displeji telefónu si preveríte disponibilný zostatok na účte. A môžete si nastaviť zobrazenie buď presnej sumy alebo zostatku v percentách. Displej vás navyše farebne upozorní, ak suma na účte klesne pod určitú hraničnú hodnotu.

Zmeňte si aplikáciu podľa vlastných potrieb

V mobilnej aplikácii je navyše možné pridať si fotografiu do osobného profilu, ktorú si môžete rovnako ako na sociálnych sieťach podľa potreby meniť. Priamo v aplikácii si môžete zmeniť aj svoje kontaktné údaje ako je telefónne číslo alebo emailová adresa.

Klienti Magnifica s vlastným dizajnom

Mobilná aplikácia myslí aj na klientov Magnifica. Tí majú aplikáciu VÚB Mobil Banking v elegantnej modrej farbe a s nápisom Magnifica. V sekcii majú k dispozícii informácie o osobnom bankárovi aj s jeho fotografiou, pričom si s ním môžu naplánovať osobnú schôdzku, či v prípade potreby, ako je napríklad zmena bydliska, požiadať o zmenu osobného bankára.

Teraz najčítanejšie