Denník N

VAM systém dokonale ochráni vaše auto pred krádežou a vás pred bezsennými nocami

Myslíte si, že ak máte vo svojom aute zabudované GPS, krádeže sa báť nemusíte? Ak sa domnievate, že jeho vyhľadanie predsa nebude zložité, mýlite sa tak, ako už veľa sklamaných majiteľov ukradnutých áut pred vami. Zlodeji totiž ako prvé po krádeži auta rušičkami deaktivujú práve vyhľadávacie zariadenie. Nájdených ukradnutých vozidiel je tak naozaj žalostne málo.

Krádeže áut sú stále výhodným biznisom

Kde vaše auto skončí, závisí najmä od toho, aké auto vlastníte. Ak luxusné, to sa pár hodín po krádeži bude nachádzať pravdepodobne už na východe Európy – napríklad v Poľsku či na Ukrajine. Vozidlá nižšej strednej triedy končia zasa zväčša rozobrané na kusy. Len v minulom roku sa na Slovensku ukradlo viac ako 1500 áut, čo sú približne 4 autá denne. Ešte stále si myslíte, že spoľahlivé zabezpečenie svojho vozidla nepotrebujete?

Dokonalé zabezpečenie vášho auta VAM systémom

Ako si teda naozaj spoľahlivo zabezpečiť svoje auto? Čisto elektronické ani čisto mechanické zabezpečovacie systémy dostatočné nie sú – zlodeji ich vedia prekonať veľmi ľahko. Na jeden systém sa však viete spoľahnúť: elektromechanický zabezpečovací systém VAM, ktorý ochráni vaše auto pred všetkými technikami zlodejov:

  • použitím rušičiek GPS/GSM/GPRS signálu,
  • použitím čítačky kódov či diaľkových ovládaní,
  • výmenou spínacej skrinky,
  • výmenou riadiacej jednotky motora,
  • výmenou palubnej dosky,
  • použitím duplikátu kľúča.

Ako je to možné?

VAM systém využíva princípy kombinatoriky a unikátnosti: v každom aute sú tak zabezpečené iné časti a na iných miestach. To ho robí pre zlodejov neprekonateľným.

Pre každý typ vozidla a po celom Slovensku

VAM systém je možné nainštalovať do každého modelu vozidla. Ochráni teda vašu Škodovku, ale aj BMW či najnovší Mercedes. Navštíviť môžete jednu z 5 pobočiek v Bratislave, Nitre, Trnave, Kalnej nad Hronom a Lemešanoch na východe Slovenska.

Doprajte si kvalitný dlhý spánok každú noc – ak si do vášho auta dáte namontovať VAM systém, za záclonou už striehnuť nebudete musieť! Všetky dôvody, pre ktoré sa oplatí zabezpečiť si vaše auto VAM systémom, nájdete aj na webe www.autoalarm-vamos.sk .

Teraz najčítanejšie