Denník N

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter: V jednej veci Harabin prevyšuje Fica s Kaliňákom a dosahuje veľkosť Mečiara

Harabin a Mečiar. Foto - TASR
Harabin a Mečiar. Foto – TASR

Štefan Harabin sa chce preklamať až na prezidenta. Migračný pakt schválili aj bez nás, OSN náš postoj podráždil. Doprajme Ficovi právo na odpoveď, aj na tú o Coca-Cole.

Získajte až 15m³ možností pre váš biznis. Objavte Fiat Ducato a ďalšie praktické dodávky k odberu ihneď na LeasePlan operatívny leasing. Nevlastnite. Jazdite!


Správy vybral a komentoval Juraj Javorský

Podcasty nájdete na: Apple – SpotifyPodbeanAmazon Alexa – RSS

1. Štefan Harabin sa chce preklamať až na prezidenta

Ľudia ako Štefan Harabin sa s našimi novinami nechcú veľmi baviť, ale sám Harabin je ochotný hovoriť s každým. Keď sa nám aj podarí spovedať respondenta tohto typu, veľmi rýchlo sa to zasekne a premení na agresívny útok, ale Harabin si s novinármi posedí aj hodiny a nevyhodí ich z dverí po prvej nepríjemnej otázke. Harabin to jednoducho robí inak a zdá sa, že s tým má úspech. Aktuálne je podľa stávkových kancelárií tretím najpravdepodobnejším budúcim prezidentom.

Festival lží. Harabin v rozhovore s našimi novinami klame toľkokrát, že to nemá zmysel počítať. Klame, keď musí, klame, keď môže. Klame v globálnych témach, klame v nepodstatných detailoch.

Rozhovor s ním je prekvapivý, nie však obsahom jeho klamstiev a názorov – tie reprezentujú hlavný názorový prúd kritikov establišmentu: Kiska je fašista a náčelník pozemkovej mafie, EÚ je inštitúcia pretkaná korupciou, ktorá len prikazuje a zakazuje. NATO je zbytočný útočný spolok, ktorý bez mandátu bombardoval Juhosláviu. Migranti nám zničia kultúru, náboženstvo, rodiny, hodnoty.

Bez hanby a na prvú. To, čo na rozhovore s Harabinom prekvapuje, je chladná hlava a suverenita, s akou klame. Neprekáža mu, keď jeho partner v debate odhaľuje jeho klamstvá.

Vie, že viete, že

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter

Hlavný newsletter Denníka N prináša každý večer komentovaný súhrn najdôležitejšieho diania. Posielame každý večer okrem soboty do 20:00.

Podcast Denníka N

Komentáre

Teraz najčítanejšie