Denník N

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter: Danko straší, že chce kampaňovať ako Zeman

Danko označuje Zemana za svoj vzor v politike i v humore. Takúto fotku si s ním i s predsedom českej dolnej komory Vondráčkom urobil na oslavách vzniku ČSR v Praha. Foto - Facebook A. Danka
Danko označuje Zemana za svoj vzor v politike i v humore. Takúto fotku si s ním i s predsedom českej dolnej komory Vondráčkom urobil na oslavách vzniku ČSR v Praha. Foto – Facebook A. Danka

Andrej Danko kandiduje a Lajčák asi tiež. Penta nedodržuje slovo a ide po ďalších peniazoch štátu. Keď majú Rusi lepšiu ponuku, tak Američanom nepomáha ani lobing.

Správy vybral a komentoval Konštantín Čikovský

Podcasty nájdete na: Apple – SpotifyPodbeanAmazon Alexa – RSS

1. Danko to natruc Ficovi skúsi

Andrej Danko v piatok viac-menej oznámil svoju kandidatúru na prezidenta, formálne si ešte počká, kým ho o to predsedníctvo SNS požiada.

Tvári sa pri tom, akoby bola kandidatúra pre neho nepríjemnou povinnosťou, ktorú si musí pre potreby strany a krajiny odmakať, hoci má plno inej štátnickej práce.

Preto keď prehrá, povie, že on vlastne ani nesúťažil.

Danko aj jasne hovorí, že sa počas kampane nebude zúčastňovať politických diskusií, čo mu umožňuje si napokon vybrať, čo mu práve vyhovuje viac. Ak sa bude lepšie cítiť v úlohe štátnika – šachistu – predsedu parlamentu, do diskusií nepôjde, ak mu v RTVS namiešajú nejakú podľa jeho gusta, zúčastní sa.

Bude to z jeho strany očividne neférové a zbabelé, ale keďže sa to dá, Danko to urobí.

Navyše, presne tak

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Andrej Danko

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter

Prezidentské voľby 2019

Komentáre

Teraz najčítanejšie