Denník N

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter: Smer nám jednou rukou dáva Šefčoviča, druhou si píše s objednávateľkou vraždy

Foto N - Tomáš Benedikovič
Foto N – Tomáš Benedikovič

Po Kočnerových nahrávkach prišli esemesky Kočnerovej volavky. Šefčovičom sa uzatvára skupina možných víťazov volieb. Poľský atentátnik a český terorista sú varovaním aj pre nás.

[Tip na knihu od Denníka N: Ľudskosť. Optimistická história človeka.]

Správy týždňa vybral a komentoval Juraj Javorský

Podcasty nájdete na: Apple – SpotifyPodbeanAmazon Alexa – RSS

1. Po Kočnerových nahrávkach prišli esemesky Kočnerovej volavky

Aj začiatok nového týždňa potvrdil, že toto bude nebezpečne pestrý rok. Kým otázka budúceho prezidenta krajiny sa ďalej vyjasňovala žiariacim úsmevom Maroša Šefčoviča, z temnoty politického zákulisia na nás opäť vyskočili hriechy také ťažké, že sa pri nich stal akýkoľvek budúci prezident druhoradou témou.

Telefónny zoznam Aleny Zsuzsovej. Len pred týždňom sme písali o novoobjavených nahrávkach Mariana Kočnera, ktoré uvrhli do ťažkého podozrenia z korupcie bývalého generálneho prokurátora Dobroslava Trnku. Po dnešku sa liga podozrivých rozrastá o mužov z telefónneho zoznamu Aleny Zsuszovej – ženy, ktorá je obvinená z objednávky vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej a práve sedí vo väzbe.

Vyšetrovatelia sa prehrabávajú v jej minulosti tak pozorne, že našli aj veci, ktoré mali podľa pôvodného plánu zrejme poznať len vyvolení a medzi nimi najmä Marian Kočner. Alena Zsuzsová nadväzovala horúcu komunikáciu s viacerými vplyvnými ľuďmi zo slovenskej politiky, a niektorí z nich jej vábeniu podľahli. Zaujímaví sú najmä

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Maroš Šefčovič

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter

Hlavný newsletter Denníka N prináša každý večer komentovaný súhrn najdôležitejšieho diania. Posielame každý večer okrem soboty do 20:00.

Vražda Jána Kuciaka

Komentáre

Teraz najčítanejšie