Denník N

Danko, Glváč, Fico: ako to vyzerá, keď neplatia pravidlá

Danko a Glváč. Foto N - Tomáš Benedikovič
Danko a Glváč. Foto N – Tomáš Benedikovič

Andrej Danko je naďalej vo funkcii, Martina Lubyová je naďalej vo funkcii a aj Martin Glváč je naďalej vo funkcii. Presne ako minulý týždeň.

  • Výrobca kanónov získal dotáciu na výskum srdcových chorôb a premiér Peter Pellegrini povedal, že to treba nejako lepšie vysvetliť.
  • Vzniká nová konzervatívna strana pre tých, ktorým nestačí KDH, OĽaNO, prípadne Sme rodina.
  • Poslanec, ktorého meno sa nevyslovuje, v Rade Európy povedal, že z vraždy je podozrivý mafián napojený na liberálnu opozičnú stranu. Lenže Smer predsa nie je liberálna opozičná strana.

Minister práce Ján Richter povedal, že Martin Glváč má jeho dôveru, a premiér Pellegrini povedal, že Glváč vystúpi a všetko vysvetlí, lenže Glváč nevystúpil a nevysvetlil. Namiesto toho dal pár rozhovorov, v ktorých klamal, a ešte to ani nedávalo zmysel, čiže Pellegrini povedal, že má jeho dôveru, a že Lipšic.

Alenu Zsuzsovú medzitým obvinili z ďalšej vraždy, Peter Tóth priznal, že sledoval aj ďalších novinárov a Richarda Sulíka, a šéf Spravodajskej jednotky finančnej polície mesiac pred vraždou lustroval Jána Kuciaka. Stalo sa to vraj na príkaz vtedajšieho policajného prezidenta, lenže ten povedal, že to na jeho príkaz nebolo.

No a Martin Glváč povedal, že takto sa s ľuďmi baví bežne, a bolo to skoro také dobré, ako keď Boris Kollár 15-ročnému dievčaťu liečiacemu sa z drogovej závislosti písal o sexe. Ale len skoro.

Skrátka, bordel.

Čiže ministerka vnútra išla do TA3 a porozprávala o snehu.

Prezident Andrej Kiska povedal, že na Ústavný súd nepustí poslanca Roberta Fica, ale potom povedal, že to nepovedal, aj keď vlastne povedal, ale len medzi riadkami.

Prebiehalo vypočúvanie a kandidát fašistov Radovan Hrádek povedal, že nie je historik, a teda nevie zaujať stanovisko k porušovaniu ľudských práv počas Slovenského štátu. Veci by podľa neho prospelo, keby sa stretli odborníci a dohodli sa, ako to vlastne bolo. Lenže odborníci sa stretli už dávno a už sa aj dohodli, to len Hrádek kandiduje za fašistov.

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Komentáre

Teraz najčítanejšie