Denník N

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter: Ficovi zháňali indexy po celej krajine, on točil video o Sorosovi

Z videa Roberta Fica
Z videa Roberta Fica

Ficovi ušlo, že útočník na Farskú mal tiež plné ústa Sorosa. Veronika Remišová pracuje, ministerka Lubyová odvoláva. Hlucháň usvedčil lesníkov z kradnutia lesov.

Správy vybral a komentoval Juraj Javorský

Podcasty nájdete na: Apple – SpotifyPodbeanAmazon Alexa – RSS

1. Ficovi ušlo, že útočník na Farskú mal tiež plné ústa Sorosa

Od rozhodnutia, či Robert Fico má alebo nemá nárok kandidovať za ústavného sudcu, nás zrejme delia už len hodiny, čo však neznamená, že sa dopracujeme k rozuzleniu tejto komplikovanej situácie. Čím bližšie je totiž kľúčové hlasovanie ústavnoprávneho výboru parlamentu o Ficovej kvalifikácii, tým silnejšie znejú hlasy, že toto hlasovanie aj tak nebude dôležité, pretože o spôsobilosti Roberta Fica musí rozhodnúť celý parlament.

Fico je nad vecou. Akokoľvek dôležitý sa javí tento zápas o dôchodok bývalého premiéra, on sám sa oň navonok vôbec nezaujíma. Postupom času pribúdajú stále nové dôkazy o Ficovej praxi, ktoré však viac ako prax dokazujú húževnatú snahu Ficovho tímu o čo najlepší výsledok hlasovania.

Najnovšie sa napríklad našli fotky s indexom, v ktorých je Ficov podpis ako vyučujúceho. Sám Robert Fico je však o týchto trochu trápnych ťahaniciach ticho, čo je tiež svojho druhu stratégia.

Bol to Soros! Toto svoje sudcovské ticho v pondelok zvýraznil videom na celkom inú tému. Poslanca Fica sa dotklo, že ho opozícia spojila s menom Georgea Sorosa, keď na starých skriptách s jeho recenziou objavili logo Sorosovej nadácie.

Robert Fico to zobral ako príležitosť natočiť video a zopakovať svoje útoky na tretí sektor a na liberálnu demokraciu. Len tak mimochodom vysvetlil, že

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter

Hlavný newsletter Denníka N prináša každý večer komentovaný súhrn najdôležitejšieho diania. Posielame každý večer okrem soboty do 20:00.

Komentáre

Teraz najčítanejšie