Denník N

Ficizmus vo finále

Foto N - Tomáš Benedikovič
Foto N – Tomáš Benedikovič

Tridsiate výročie Novembra nám svojím nemiestnym žartovaním pripomínajú ľudia, ktorí patria do minulosti.

Autor je bývalý minister zahraničia

Agónia ficizmu vrcholí a výrazne sa prejavuje v úpornej snahe o znetvorenie Ústavného súdu. Predstava o demokracii komunistických pohrobkov v Smere je vulgárne jednoduchá. Väčšina môže všetko! Fico nedávno vyhlásil, že Ústavný súd je politická záležitosť a nemali by sme sa pretvarovať, že je to inak. Bohužiaľ, má pravdu, ale treba dodať, že tie najprízemnejšie politické podvody vniesol do tohto procesu osobne sám Fico!

Väčšina prítomných poslancov rozhodne o tom, kto sa stane ústavným sudcom. Poslušné poslanecké klapky zločineckej organizácie Smer, spolupáchatelia kapitána, podvodníka, zlodeja a klamára Tomtoma a nádejného kandidáta na všetko Otompotoma, rozhodnú o všetkom.

Je pravdou, že niektorí politici sa aj v civilizovanom svete stali ústavnými sudcami, ale znovu musím pripomenúť, že kaviárový socialista Robert Fico nie je politik, ale podvodník v politike. Záujmové zoskupenie, ktoré založil, nie je a nikdy nebude politickou stranou a v žiadnom prípade nie sociálnodemokratickou. No a podvodníci a luhári s pochybným morálnym profilom

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Robert Fico

Voľba ústavných sudcov

Komentáre

Teraz najčítanejšie