Denník N

Podivuhodná kampaň Maroša Šefčoviča a sebectvo poslanca Fica

Foto - TASR
Foto – TASR

Robert Fico znefunkčnil Ústavný súd a Maroš Šefčovič kampaňuje, lebo musí. Tak to aj vyzerá.

  • Sekretár KBS Anton Ziolkovsky povedal, že poďakovanie fašistom je iba jeho súkromným názorom. Keď sa médiá na konferenciu obrátili so žiadosťou o oficiálne stanovisko, odpovedal im opäť Anton Ziolkovsky.
  • Igor Matovič nadával Andrejovi Dankovi pod videom Denníka N, lebo tam si to Andrej Danko určite prečíta.
  • Ukázalo sa, že ceny potravín, o ktorých Andrej Danko tvrdil, že nerastú, v skutočnosti rastú rekordným tempom.

Volili sa ústavní sudcovia. To bolo tak.

Smer sa chcel dohodnúť s fašistami, takže Most aj SNS chceli hlasovať verejne, aby im nemohli hovoriť, že hlasovali s fašistami. Fašisti potom povedali, že keď musia hlasovať verejne, tak sa radšej nezúčastnia. A tak nikoho nezvolili.

Robert Fico sa veľmi nahneval.

Povedal, že Andrej Kiska nemá čo a koho vymenovávať, aj keď guvernéra NBS napríklad vymenovať môže. Tiež povedal, že spĺňa všetky podmienky, čo nebola pravda, a že aj tak chcel byť predseda a nie nejaký sudca. Tým zase dokázal, že o fungovaní súdu, ktorému chce predsedať, nič nevie.

Renáta prehovorila v inotajoch.

Robert Fico okrem iného pohrozil, že ak bude Most hlasovať s opozíciou, tak vypovie koaličnú zmluvu, lebo hlasovať s opozíciou je oveľa horšie ako hlasovať s fašistami, čo sa deje bežne. A novinárom povedal, že sú horší ako tornádo na Kube. A Andrej Danko odletel do Ruska, lebo prečo nie.

Čiže sa potom o pár dní hlasovalo znova a fašisti teraz povedali, že sa teda zúčastnia, lebo treba krajinu brániť pred liberalizmom. A bola aj nejaká dohoda, ale to len kým neprišiel Robert Fico. Potom už žiadna dohoda nebola.

Zase teda nikoho nezvolili a Robert Fico zase novinárom povedal, že sú horší ako tornádo na Kube. Tak celkovo vyzeral, že je pod vplyvom alkoholu.

Ľudia sa pýtali, čo

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Komentáre

Teraz najčítanejšie