Denník N

Voľby 2023

Smer
22,94 %
PS
17,96 %
Hlas
14,70 %
OĽaNO, ZĽ, KÚ
8,89 %
KDH
6,82 %
SaS
6,32 %
SNS
5,62 %
Republika
4,75 %
Aliancia
4,38 %
Demokrati
2,93 %
Sme rodina
2,21 %
ĽSNS
0,84 %
KSS
0,33 %
Piráti
0,31 %
Modrí
0,26 %
Maďarské fórum
0,11 %
My Slovensko
0,09 %
SOS
0,08 %
Karma
0,08 %
Srdce
0,07 %
Princíp
0,06 %
Vlastenecký blok
0,04 %
Spravodlivosť
0,04 %
SHO
0,04 %
SDKÚ
0,02 %
Aktualizované 8:50
99,98 % spočítaných okrskov
Prejsť na výsledky

Ako apuško založil dynastiu a zachraňoval bielu rasu. Sprievodca druhou knihou Harabina

Fašistický stegosaurus Kiska. Ficov idiotizmus. Som brilantný sudca a mám zdravú dušu.

Autor je právnik

Na sudcu a prezidentského kandidáta JUDr. Štefana Harabina útočia sorosovský mafiánsko-fašisticko-židovský mediálny mainstream, skorumpované mimovládky a treťosektorové prostitútky. Aj vydanie tohto textu sponzoruje sesternica sultána Madagaskaru, ktorá s členom sorosovského klanu počala dieťa, ktoré je zároveň Maďarom, Židom a černochom.

Druhá kniha

Volá sa Srdcom a svedomím. Životopisy svätých, mihne vám hlavou. Obal katapultuje do reality. Nie sultánsko-lincolnovský portrét autora na tróne á la Saparmurat Nijazov ako na jeho prvej knihe Súdnosť. Z obálky hľadí hlava – akoby do slovenskej budúcnosti, pery niečo hovoria, iste nejaké proroctvá. Človek má dojem dekapitácie. Stránkami knihy akoby zavše blúdilo telo bez hlavy. Bez srdca? Bez svedomia?

Podnadpis: Rozhovor o problémoch, o ktorých nám zakazujú hovoriť. Nie je známy nikto alebo nič, čo by Štefanovi Harabinovi niekedy zapchalo ústa. Hádam len s výnimkou éry, keď bol kvôli rýchlej kariére členom totalitnej a ateistickej strany. Vtedy si dával väčší pozor na ústa ako teraz, v prehnitej demokracii, keď je Slovensko členom skorumpovanej Európskej únie.

Je to interview o 254 stranách s novinárkou Ivou Vranskou Rojkovou. Asi aj preto sa tam nevyskytujú školácke prechmaty voči slovenčine ako v prvej knihe, ktorú Štefan Harabin napísal sám.

Podľa pracovníkov kníhkupectva sa nepredáva tak dobre ako Súdnosť – zbierka pikantérií z autorovho života a perál typu fašistická minulosť pápeža, budúci pápež pri Goebbelsovi, pedofili vo Vatikáne, Fico mediálny pajác a rôzne diplomatické extempore. To tu nie je. Ide o úvahy na rôzne politické, sociálne a právne témy. Ale nebol by to Štefan Harabin, keby sa nedalo vybrať niečo zaujímavé.

Minilekcia etymológie a histórie: heslo „demagóg“

Demagóg: ten kto

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Štefan Harabin

Komentáre

Teraz najčítanejšie