Denník N

Valí sa špina. Je to dôkaz toho, že Slovensko sa zmenilo

Foto - TASR
Foto – TASR

Robert Fico chcel vyhrať voľby, byť ústavným sudcom, potom predsedom Ústavného súdu. Teraz chce zase vyhrať voľby. V skutočnosti však odchádza. Odchádza s hanbou a je to hanba zaslúžená.

  • Voličov Tomia Okamuru pobúrila fotografia z údajnej stavby pražskej mešity. Potom vyšlo najavo, že je to fotografia zo stavby vily Tomia Okamuru.
  • Senátorka za štát Wyoming Lynn Hutchingsová vyhlásila, že nebyť trestu smrti, Ježiš by nebol zomrel na kríži a nebol by vykúpil naše hriechy, z čoho vyplýva, že trest smrti treba zachovať.
  • Srbská premiérka Ana Brnabičová má dcéru, ktorú porodila jej partnerka. A viete, čo sa stalo? Nič.

Poslanec, ktorého meno sa nevyslovuje, sa nedostal na kandidátku do Európskeho parlamentu, tak povedal, že chce bojovať na domácom fronte, a Asociácia zamestnávateľských zväzov a združení zorganizovala prezidentskú debatu. Zuzana Čaputová však ochorela a Robert Mistrík neprišiel, lebo aj Maroš Šefčovič povedal, že nepríde – pravdepodobne preto, že by mu v diskusii kládli otázky.

Po hnutiach OĽaNO, KDH a Sme rodina vznikli ďalšie konzervatívne strany: Kresťanská únia a Kresťanská demokracia – Život a prosperita. No a kým sa ich členovia snažili nezabudnúť, kto je v ktorej strane, my si môžeme povedať, že je toho už celkom dosť. A to ešte nerátame fašistov a Štefana Harabina.

Ministerka školstva Martina Lubyová má rovnaký škandál, za aký bol odstúpený jej predchodca, a tak ju odvolávali. Za celý čas sa jej zastal presne jeden koaličný poslanec, a to bolo dobre, lebo aspoň bolo vidieť, že už sa neoplatí ani len predstierať, že ide o nejaký zmysel alebo kvalitu. Ide len o to, že ministerku neodvolajú, lebo ju odvolať nemôžu.

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Komentáre

Teraz najčítanejšie