Denník N

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter: Aj biskupi pochopili, kto je tu najväčší diabol

Týždeň sa skončil pre Harabina zle. Dankove útoky na Kažimíra pokračujú. Košice nevedia, či organizovať olympiádu pre deti.

Správy vybral a komentoval Konštantín Čikovský

1. Týždeň do volieb už niektorí hrajú len o minimalizáciu hanby

V Markíze sa v piatok predstavili kandidáti lúzri Tauchmannová, Daňo, Zábojník, Zuzula, Švec, no súťaž o trapas dňa aj tak vyhral štáb Maroša Šefčoviča za vynútené sťahovanie a retušovanie videa s olympionikom Matejom Tóthom.

Ešte vo štvrtok Šefčovič zavesil na web video, ako sa na bratislavskej Kuchajde stretol so slávnym slovenským chodcom a pri tej príležitosti si pred kamerou spolu zatrénovali a vymenili komplimenty.

Nanešťastie pre Šefčoviča, internet majú aj Tóthovi dlhoroční sponzori v O2, Dôvere a Slovenskej sporiteľni. Už vo štvrtok tak bolo jasné, že buď Tóth dá zo Šefčovičovho videa okamžite vymazať ich logá, alebo môže prísť o peniaze. Video preto čoskoro z webu zmizlo, aby sa naň po čase vrátilo už vyretušované od log olympionikových nepolitických partnerov.

Piatok inak nepriniesol v prezidentskej kampani žiaden viditeľný veľký posun. Začali sa však už napĺňať predpovede, že dvojtýždňový predvolebný zákaz zverejňovania prieskumov bude prirodzene vytvárať fámy okolo toho, s akými tajnými informáciami pracujú kuloáre.

Harabin medzi nás nepatrí. Momentálne najpopulárnejšia je fáma, že v štábe kandidáta Šefčoviča vypukla panika po zistení o poslednom raste preferencií Štefana Harabina.

Nemáme o existencii takéhoto prieskumu žiadnu exaktnú vedomosť, a keby sme aj mali, zákon by nám zakazoval o tom informovať. Faktom však je, že po úvodnej časti kampane kandidáta Šefčoviča, v ktorej sa mnoho občanov len dozvedelo, že taký chlapík existuje, neprišiel žiaden ďalší impulz.

Kandidát na prezidenta Šefčovič sa snaží, no voliči zrejme cítia, že akoby mu o tú funkciu ani nešlo.

Vyzerá ako na mesačnej nedobrovoľnej zemiakovej brigáde, kam ho aj s manželkou zaviali politické dohody.

Kandidát Šefčovič voličom neponúka nádej, že

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter

Podcast Denníka N

Komentáre

Teraz najčítanejšie