Denník N

Newsfilter: Sedempercentný Danko je len kúsok od ovládnutia bezpečnosti štátu a už ide aj po našich deťoch

1. Keby bol Danko veľmi úspešný Putinov poskok, dosiahol by presne to, čo má na dosah. 2. Deti sa chcú zabaviť? Predseda parlamentu im to rázne zatrhne. 3. Penta a štát súťažia o najsebavedomejšie vyhlásenie.

K ČSOB Smart účtu bez poplatku za vedenie môžete okrem SmartSlužieb+ teraz získať aj bonus až do výšky 150€. Založte si účet,splňte jednoduché podmienky a bonus môže byť váš.

Správy vybral a komentoval Roman Pataj

Podcasty nájdete na: Apple Google Spotify Podbean Amazon Alexa RSS

V stredu sa mala uskutočniť koaličná rada o plánoch vlády a špeciálne SNS na rozhadzovanie peňazí. Na poslednú chvíľu ju však Smer zrušil a my ani dnes nevieme, či je za tým nejaká hádka medzi Ficom a Pellegrinim alebo skrytá snaha naťahovať čas, aby Danko svoje experimenty nedotiahol do konca, prípadne niečo iné.

Predseda SNS sa však nenechal vyrušovať a opäť ovládol tento deň kombináciou mocibažnosti a nekompetentnosti aj napriek tomu, že jeho preferencie ho čoraz viac posúvajú do kategórie outsider.

1. Keby bol Danko veľmi úspešný Putinov poskok, dosiahol by presne to, čo má na dosah

V SNS nenápadne a potichu pracujú na tom, aby pre seba získali ďalší mimoriadne dôležitý post.

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Iné podcasty Denníka N

Newsfilter

  • Newsfilter Denníka N vyberá každý večer 10 udalostí dňa. Tri najdôležitejšie vysvetľuje v dlhších bodoch, zvyšné jednou vetou. Pridáva odkazy na zaujímavé články, citát dňa, najnovšieho Shootyho a na záver Posledné slovo Braňa Bezáka
  • Píšu ho editori a editorky Denníka N Roman Pataj, Juraj Javorský, Tomáš Gális, Filip Obradovič, Jana Shemesh a Monika Tódová
  • Nové vydania zverejňujeme na webe každý pracovný deň do 20:00, v nedeľu navyše vychádza súhrnný Týždenný newsfilter. Súčasne so zverejnením na webe posielame Newsfilter aj ako newsletter (aktivujte si odber tu)
  • Vždy nasledujúce ráno do 6:00 garantujeme zverejnenie audioverzie v predplatiteľskej aplikácii Denník N a kdekoľvek počúvate podcasty

Komentáre

Teraz najčítanejšie