Denník N

Logo Newsfilter Denníka NTýždňový newsfilter: Pellegrini s Dankom sa bijú o Smer, ktorého predseda sa vrátil v dobrej forme

Predĺženie moratória na zverejňovanie prieskumov verejnej mienky presadzujú najmä SNS a Smer. Foto N – Tomáš Benedikovič
Predĺženie moratória na zverejňovanie prieskumov verejnej mienky presadzujú najmä SNS a Smer. Foto N – Tomáš Benedikovič

1. Danko sa zúfalo snaží podobať na mladého Fica. 2. Kiskovi vyšiel koniec týždňa. 3. Politici roky nezlepšujú život ľuďom a firmám na Slovensku a už nás to ani nerozčuľuje.

Leaseplan logo Pomáhame naštartovať vaše podnikanie. Nevlastnite. Jazdite! LeasePlan (inzercia)


Správy vybral a komentoval Filip Obradovič

Podcasty nájdete na: AppleGoogleSpotifyPodbeanAmazon AlexaRSS

Tento týždeň sa diali také veci v zahranično-domácej politike, že sme sa aj na inak rezervovanom Slovensku k veciam mimo nášho ihriska dokázali hádať niekoľko dní – o tom, kto kam išiel namiesto toho, aby išiel niekam inam, kto zasa šiel tam, kde to vôbec nebolo patričné, a kto zároveň nešiel vôbec nikam, lebo on už bol všade, kde chcel byť.

1. Danko sa zúfalo snaží podobať na mladého Fica

Pre niekoho to možno vyzerá ako veľká zábava, ale v skutočnosti za jednotlivými rozhodnutiami Pellegriniho a Danka vybrať sa do Ruska a Bieloruska treba hľadať najmä domáce politické ciele.

Pellegrini v Rusku. Povedal to ako prvý šéf našej diplomacie Miroslav Lajčák a cez víkend to inými slovami opakoval aj premiér – keď dostanete z Kremľa (či Bieleho domu) pozvánku na konkrétny termín, tá sa neodmieta.

Pellegrini sa s nastavením malého politika malého štátu

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Andrej Danko

Andrej Kiska

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter

Hlavný newsletter Denníka N prináša každý večer komentovaný súhrn najdôležitejšieho diania. Posielame každý večer okrem soboty do 20:00.

Podcast Denníka N

Robert Fico

Smer

Komentáre

Teraz najčítanejšie