Denník N

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter: Pozor, Fico už nechce bojovať programom, ale emóciami a príbehmi

Robert Fico. foto N – Vladimír Šimíček
Robert Fico. foto N – Vladimír Šimíček

1. Emócie a príbehy predsedu Fica. 2. Nečakané, povinná škôlka pre päťročné deti tak skoro nebude. 3. Nie je Kažimír ako Kažimír.

Gemerka zo slovenského krasuSponzorom podcastu je Gemerka – slovenská magnéziovo-kalciová voda s optimálnym pomerom Mg a Ca 1:3


 

Správy vybral a komentoval Filip Obradovič

1. Emócie a príbehy predsedu Fica

Robert Fico je tieto dni na šnúre po krajských radách strany. V pondelok sa stavil v Nitre a v Trnave, v utorok v Žiline a Trenčíne, v stredu bude v Bratislave, vo štvrtok to uzavrie v nespokojnej Banskej Bystrici, Prešove a v rebelujúcich Košiciach.

V utorok sa na pár minút zjavil aj pred novinármi a opäť pripomínal toho milého človeka, čo po vyhratých parlamentných voľbách v roku 2012 sníval, že sa stane prezidentom, a preto na nikoho nezúri, na novinárov sa usmieva a trpezlivo odpovedá na otázky.

Pohár medu. Napríklad vravel, že ľudia ako Smolková by mali nosiť každý týždeň pohár medu na centrálu Smeru ako vďaku za možnosti, ktoré dostali od života.

A že ju osobne ani jej kritický list neberie vážne, že

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Jasle a škôlky

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter

Hlavný newsletter Denníka N prináša každý večer komentovaný súhrn najdôležitejšieho diania. Posielame každý večer okrem soboty do 20:00.

Peter Kažimír

Robert Fico

Smer

Komentáre

Teraz najčítanejšie