Denník N

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter: My si tu Babiša vážime, aj sa mu poskladáme na lacnú elektrinu

Foto N - Tomáš Benedikovič
Foto N – Tomáš Benedikovič

Poslanec Kondrót bojuje za československý priemysel. Nekvalitnejšie výrobky pre Východoeurópanov sa nenašli. Kiska, Truban a Beblavý spolu znova niečo kujú.

Správy vybral a komentoval Konštantín Čikovský


Podcasty nájdete na: Apple Google Spotify Podbean Amazon Alexa RSS

1. SaS upozornila na ďalšiu malú domov cez Kondróta

Poslanec Smeru Maroš Kondrót po takej popularite určite netúžil, ale vďaka návrhom z posledných týždňov môže odísť na letnú parlamentnú dovolenku s prezývkou Babišov Kondrót.

V Burešových službách:

Prvý raz sa Kondrót dostal do rečí v súvislosti s Babišom, keď jeho novela pomohla Babišovmu Duslu k hladkému získaniu daňových úľav za 60 miliónov.

Druhý raz sa diskutovala linka Kondrót – Babiš posledné týždne, keď chcel meniť protischránkový zákon tak, že by to uľavilo aj Andrejovi Babišovi. Jeho právnici totiž na Slovensku dodržali zákon a napísali do schránkového registra pravdu o tom, že Babiš naďalej ovláda Agrofert. V Česku je aj preto Babišovo tvrdenie, že Agrofert nevlastní on, ale zverenecké fondy, ešte viac na smiech.

Tretí raz spomenul Kondróta v súvislosti s robotou pre Babiša špecialista SaS pre energetiku Karol Galek. Tvrdí, že Kondrót navrhol takú novelu zákona o regulácii energetiky, ktorá Babišovmu Duslu dá na zľavách 7 miliónov eur ročne.

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter

Podcast Denníka N

Komentáre

Teraz najčítanejšie