Denník N

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter: Fico uletel až natoľko, že šokoval aj Danka

1. Ešte niekto si tu myslí, že by Fico po ďalších voľbách nevládol aj s podporou extrémistov? 2. Kiska má dôvod na menšiu oslavu. 3. Do diania v SND sa zapojilo Za slušné Slovensko, ale jeho fanúšikovia nestoja len na jednej strane sporu.

Správy vybral a komentoval Roman Pataj

1. Ešte niekto si tu myslí, že by Fico po ďalších voľbách nevládol aj s podporou extrémistov?

Slovenská politika prekonala nový míľnik. Z fázy skutok sa nestal sa dostala na úroveň skutok sa stal, ale je to tak správne. Autorom revolučnej myšlienky je Robert Fico.

Jeho najnovší výlet za hranice prijateľného sa začal, keď v utorok prišiel kotlebovec Mazurek o poslanecký mandát, pretože ho Najvyšší súd právoplatne potrestal pokutou 10-tisíc eur za prečin hanobenia rasy, národa a presvedčenia. Dopustil sa ho verbálnymi útokmi na Rómov v rádiu Frontinus. Mazurek tam prezentoval tradičný názor kotlebovcov na Rómov ako parazitov, ktorým sa už dlho netaja. No teraz za to bol niekto z nich prvýkrát potrestaný.

Hoci sa Fica nikto nepýtal, iniciatívne zverejnil video, v ktorom nebezpečne pripomínal človeka, čo schvaľuje trestný čin. Celé vystúpenie aj bez toho odhalilo naozaj strašidelný obraz predsedu Smeru.

Mediálne mory Roberta Fica

Fico v kratučkom vystúpení posplietal toľko nehorázností, čo sa iným nepodarí za celý rok, prípadne oveľa viac.

Orgány činné v trestnom konaní podľa neho napríklad „často rozhodujú pod tlakom médií a nie na základe skutočných dôkazov“. Áno, tento pán sa tu naozaj smrteľne vážne tvári, ako keby

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter

Hlavný newsletter Denníka N prináša každý večer komentovaný súhrn najdôležitejšieho diania. Posielame každý večer okrem soboty do 20:00.

Komentáre

Teraz najčítanejšie