Denník N

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter: Jankovskej hrozí prokurátor, expresne ju skryli na súde

1. Sudkyňa Jankovská je práceneschopná. 2. Pohľad do sveta mafie, v ktorom je Kuciakova a Kušnírovej vražda na smiech. 3. Ak hľadáte nového personalistu, určite nerozmýšľajte o Sulíkovi.

Správy vybral a komentoval Roman Pataj

1. Sudkyňa Jankovská je práceneschopná

V podstate všetko, čo sa z tohto Newsfiltra o Monike Jankovskej dozviete, je podľa nej blud a podvrh. Lenže nominantke Smeru Monike Jankovskej sa už po dnešku nedá veriť vôbec nič, čo sa prejavuje aj tým, že politici (a nielen opoziční) masovo volajú po jej trestnom stíhaní.

Preto pokojne čítajte ďalej správu o tom, ako v Kočnerovej Threeme svoju funkciu zneužívala na pomoc mafiánovi a osobné obohatenie. Je to zatiaľ najsilnejšie svedectvo, že politici pomáhali Kočnerovi ovládnuť tento štát.

Stále má ľudí, ktorým na nej záleží

Kým sa dostaneme k obsahu šiestich tisícov (!) správ, ktoré si Jankovská a Kočner vymenili, treba si všimnúť mimoriadne rýchly a podozrivý postup, akým kolegovia posilnili Jankovskej ochranu

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Monika Jankovská

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter

Hlavný newsletter Denníka N prináša každý večer komentovaný súhrn najdôležitejšieho diania. Posielame každý večer okrem soboty do 20:00.

Podcast Denníka N

Komentáre

Teraz najčítanejšie