Denník N

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter: Kuciakov dom pre Kočnera našlo Tóthovo komando

Peter Tóth a Marian Kočner. Foto N – Tomáš Benedikovič
Peter Tóth a Marian Kočner. Foto N – Tomáš Benedikovič

1. Ako „najvyšší“ policajt pomohol mafiánovi Kočnerovi. 2. Už aj Smerom sa šíri pokrytecký šok z Trnku. 3. Štart odídencom z SaS pokazilo zadržanie bývalého spolupracovníka jedného z nich.

Kompot.sk najlepšie slovenské značky na jednej adrese. Vlastne na dvoch. A sú to tieto tri: Laurinská 19, Bratislava, www.kompot.sk a teraz aj Bory Mall.  (inzercia)


Správy vybral a komentoval Roman Pataj

1. Ako „najvyšší“ policajt pomohol mafiánovi Kočnerovi

Kolega Miro Kern patrí medzi tri desiatky novinárov, ktorých polícia nezákonne lustrovala v prospech Mariana Kočnera. Bol medzi nimi aj zavraždený Ján Kuciak.

Keďže Miro Kern v prípade figuruje ako poškodený, mal právo nahliadnuť do spisu. Urobil to a na základe jeho obsahu napísal článok, ktorý o lustráciách prináša dôležité spresnenia a zatiaľ neznáme informácie.

Už dlho vieme, kto z novinárov bol lustrovaný, aké detaily o nich a ich rodinách polícia pre Kočnera zistila a aj to, čo kompromitujúce sa mu o nich vďaka tomu podarilo zhromaždiť (nič). Takto sa to začalo.

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter

Hlavný newsletter Denníka N prináša každý večer komentovaný súhrn najdôležitejšieho diania. Posielame každý večer okrem soboty do 20:00.

Podcast Denníka N

Komentáre

Teraz najčítanejšie