Denník N

Nie je arogantná, ale má rada veľkoleposť ako z Gatsbyho (podcast o Dominike Cibulkovej)

Dominika Cibulková na krste svojej autobiografie. Foto - TASR
Dominika Cibulková na krste svojej autobiografie. Foto – TASR

V špeciálnom vydaní podcastu Športového newsfiltra sa venujeme hlavne tenisu.

Hosťom v štúdiu Denníka N je Štefan Bugan, redaktor denníka Šport, ktorý poslednú dekádu strávil písaním práve o tenise.

Rozprávame sa o témach posledného Športového newsfiltra – koniec kariéry Dominiky Cibulkovej, Turnaj majstrov v Londýne aj o futbalovej kvalifikácii.

Pripomíname, že kompletný textový newsfilter nájdete tak ako každý pondelok dopoludnia na webe Denníka N. Ak nechcete prísť ani o jedno jeho vydanie, na dennikn.sk/sport si aktivujte newsletter a Športový newsfilter vám dorazí do mailovej schránky. Ak máte nejaké otázky či podnety, ozvite sa nám na sport@dennikn.sk.

POZOR!

Dnes si budete môcť aj zasúťažiť, hráme o autobiografiu Mateja Tótha Odchýlka. Stačí odpovedať na otázku: O ktorom filozofovi Stefanos Tsitsipas tvrdí, že je zrejme jeho rodina? V odpovedi treba uviesť aj čas, keď o tom v podcaste hovoríme. Odpovede posielajte na sport@dennikn.sk. V predmete uveďte „súťaž“. Uzávierka súťaže je v stredu 20. novembra o 23:59.

Ak nechcete prísť o ďalšie naše podcasty, začnite sledovať profil Šport Denník N vo vašej podcastovej aplikácii. Ak nám chcete pomôcť, nenahneváme sa, ak nám v aplikácii dáte vysoké hodnotenie.

Podcast Denníka N

Športové podcasty Denníka N

Šport a pohyb

Teraz najčítanejšie