Denník N

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter: Danko sa opustil, ešte kým prišla rana od prezidentky

Foto N - Vladimír Šimíček
Foto N – Vladimír Šimíček

1. Andrej Danko konal ako frustrovaný a má na to dôvod. 2. Monika Jankovská klamala a nehanbí sa za to. 3. Správa o zabitej študentke znepokojila a rozľútostila verejnosť.

Správy vybral a komentoval Juraj Javorský

Podcasty nájdete na: Apple Google Spotify Podbean Amazon Alexa RSS

1. Andrej Danko konal ako frustrovaný a má na to dôvod

Už keď SNS pozývala novinárov na utorkové predstavovanie svojej volebnej kandidátky len pár hodín vopred, dal sa čakať dynamický priebeh. Pustí predseda na kandidátku svojich ministrov? Dá miesto aj Lukášovi Machalovi či iným exotom? Prekvapí niečím?

Prekvapenie sa konalo, netýkalo sa však kandidátky, ale samotného predsedu. Nikto totiž nečakal, že sa až tak veľmi opustí.

Kobercový nálet. Štvrť roka pred voľbami aj predseda SNS vie, že 6 percent v prieskumoch je mizerná východisková pozícia a že percentami sa problém strany nekončí. Skôr naopak – Dankovi je jasné, že len rekreačnými poukazmi sa donekonečna nedá chváliť. Na to, aby presadil niečo zaujímavé, nemá dobrých ministrov a už ani atmosféru v koalícii.

Ani taktika spájania s malými radikálnymi stranami nevyšla – do Kuffovej trúby mu už fúka Kotleba.

A tak vlastne

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter

Hlavný newsletter Denníka N prináša každý večer komentovaný súhrn najdôležitejšieho diania. Posielame každý večer okrem soboty do 20:00.

Komentáre

Teraz najčítanejšie