Denník N

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter: Kiska prijal Ficovu hru, že voľby budú o nich dvoch

Foto – TASR
Foto – TASR

1. Kiska si verí na Fica aj druhýkrát. 2. Opozícia svoje kandidátky predvádza, koalícia ich skrýva. 3. Kočner a Rusko vniesli do procesu svoje staré spôsoby.

Aj vy môžete pomôcť prírode so Zelenou elektrinou od ZSE


Správy vybral a komentoval Juraj Javorský

1. Kiska si verí na Fica aj druhýkrát

Presne pred týždňom si predseda Smeru zavolal novinárov len preto, aby tretíkrát v mesiaci november naživo hromžil na Andreja Kisku. Nie že by úplne ignoroval zvyšok opozície, no z nejakého dôvodu sa Robert Fico zakaždým najviac sústredí na svojho úspešnejšieho súpera z prezidentských volieb.

Keď sa teraz Kiska po dlhšom čase rozrečnil pre Denník N, dal jasne najavo, že – ako sa hovorí – dvíha hodenú rukavicu.

Dane, Žemba, pozemky. Obsah Ficových útokov býva už dlho ustálený, keď o Kiskovi opakuje, že je daňový podvodník, čo ukradol zubárovi pozemok, a vôbec, že by okradol aj mŕtveho. Naposledy rozšíril svoj arzenál o mafiánske meno Žemba a vyzval Kisku, aby povedal, čo s ním má spoločné.

Kiska sa stavia v rozhovore s Dušanom Mikušovičom k obvineniam suverénne, pripomína útoky scientológiou a úžerníctvom počas prezidentského súboja a vyhlasuje, že sa so Žembom nikdy v živote nestretol.

Idem ho poraziť znova. Zábavnejšie však je, že Kiska zobral Ficovu pozornosť ako

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter

Hlavný newsletter Denníka N prináša každý večer komentovaný súhrn najdôležitejšieho diania. Posielame každý večer okrem soboty do 20:00.

Podcast Denníka N

Komentáre

Teraz najčítanejšie