Denník N

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter: Obvinený Fico zahrá martýra alebo hrdinu, prípadne oboje

Robert Fico. Foto N - Tomáš Benedikovič
Robert Fico. Foto N – Tomáš Benedikovič

1. Fico sa zastal Mazureka a môže skončiť ako on. 2. Poslanci nepochopiteľne odmietli povinné očkovanie. 3. Ústavný súd sa vracia do normálu.

Bodlo by vám Doblo?  Práve ste ho našli! So širokou ponukou skladových úžitkových vozidiel na operatívny leasing rozhýbete váš biznis. Nevlastnite. Jazdite!


Správy vybral a komentoval Tomáš Gális

Podcasty nájdete na: AppleGoogleSpotifyPodbeanAmazon AlexaRSS

1. Robino v Miňových stopách 

Roberta Fica obvinili z trestných činov hanobenia národa, rasy a presvedčenia, podnecovania k národnostnej, rasovej a etnickej nenávisti v súbehu s trestným činom schvaľovania trestného činu. V prípade dokázania viny mu hrozí trest jeden až päť rokov.

Predstavte si ten bilbord: na jednej strane zachmúrená tvár bývalého predsedu vlády a pri ňom nápis „Robert Fico obvinený za vyslovenie názoru!“ Iste, nie je to nič originálne, len kópia Mazureka, ale to by expremiérovi zjavne neprekážalo. Keď sa na „martýrstve“ rasistického exposlanca mohol zviezť v lete, prečo by to neurobil aj teraz?

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter

Hlavný newsletter Denníka N prináša každý večer komentovaný súhrn najdôležitejšieho diania. Posielame každý večer okrem soboty do 20:00.

Komentáre

Teraz najčítanejšie