Denník N

Blaha už nie je len internetový troll, ale aj Pellegriniho hanba

Poslanec Blaha na Facebooku ukázal fotografiu prokurátora Honza, aby ho mohli ľudia spoznať (Denník N jeho tvár pre účely tohto článku prekryl).
Poslanec Blaha na Facebooku ukázal fotografiu prokurátora Honza, aby ho mohli ľudia spoznať (Denník N jeho tvár pre účely tohto článku prekryl).

Nič, čo sa oficiálne nazýva sociálna demokracia, by nemalo mať za 11. najdôležitejšieho predstaviteľa extrémistu.

Poslanec Blaha dlhodobo predvádza na internete také prízemnosti, až sa ujala fráza „poslanec, ktorého meno sa nevyslovuje“. Jej používatelia ňou dotyčnému dávali najavo, že si ho nevážia, lebo sa správa pod akúkoľvek úroveň. Rozšíril sa názor, že na tohto trolla z internetovej kanalizácie to stačí a netreba ho kŕmiť zbytočnou pozornosťou.

Lenže Blahovi jeho nechutnosti vyniesli 11. miesto na kandidátke Smeru v parlamentných voľbách, čím si vyslúžil status 11. najdôležitejšej postavy zatiaľ stále najsilnejšej politickej strany na Slovensku. Ak máme „nový Smer“ hodnotiť podľa povýšenia tejto osoby, tak to znamená, že Fico už nielenže v parlamente bežne spolupracuje s fašistami, ale svojho extrémistu si vychoval aj vo vlastnej strane. Smer mu jeho neznášanlivé statusy platí a na svojej stránke uverejňuje jeho texty.

Blaha pritom už roky verejne obdivuje a obhajuje najrôznejšie diktatúry, ospravedlňuje zločiny komunistov a uráža aj ich slovenské obete, čím dáva najavo elementárnu neúctu k ľudskému životu.

Najnovšie sa dožil 40 rokov. Pri tej príležitosti nadobudol pocit, že môže urážať od seba mladších označením sopliaci. Už

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Smer

Komentáre

Teraz najčítanejšie