Denník N

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter: Rostas, Daňo a Vaský neboli jediní, čo mali zlý pondelok

Vaský a Daňo sa zviditeľnili tým, keď sa političke Lucii Nicholsonovej vyhrážali roxorovými tyčami. Reprofoto - Transparency/GINN Press
Vaský a Daňo sa zviditeľnili tým, keď sa političke Lucii Nicholsonovej vyhrážali roxorovými tyčami. Reprofoto – Transparency/GINN Press

1. Daňo a Vaský budú mať sviatky bez internetu. 2. Rostasovi nepomohli Vajanský ani Harabin. 3. Marek Para by sa aj roztrhal, ale niekedy to klientom nestačí.

Správy vybral a komentoval Juraj Javorský

Podcasty nájdete na: Apple Google Spotify Podbean RSS

1. Daňo a Vaský budú mať sviatky bez internetu

Roky beztrestného zneužívania internetu na šírenie lží, nenávisti a hrozieb sa skončili v jeden deň pre Tibora Rostasa, Martina Daňa aj Rudolfa Vaského.

Kým Rostasa už súd neprávoplatne odsúdil, dvojicu Daňo – Vaský proces ešte len čaká. Bratislavský okresný súd však chce, aby naň čakali vo väzbe, pretože na slobode by mohli pokračovať v útokoch.

V cele. Keby pondelkové rozhodovanie súdov dopadlo presne opačne, nebolo by to vzhľadom na doterajšie skúsenosti ničím prekvapivé. Ľudia si zvykli, že za takéto skutky nepadajú tresty.

Z oboch od seba nezávislých prípadov je však teraz prekvapivejšie skôr rozhodnutie o 

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter

Hlavný newsletter Denníka N prináša každý večer komentovaný súhrn najdôležitejšieho diania. Posielame každý večer okrem soboty do 20:00.

Podcast Denníka N

Komentáre

Teraz najčítanejšie