Denník N

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter: Začala sa záverečná Kočnerova hra o slobodu

Foto N - Tomáš Benedikovič
Foto N – Tomáš Benedikovič

1. Kočner a Zsuzsová zatiaľ držia spolu. 2. Fica už nestíhajú, Kiska je stále obvinený, PS/Spolu chce potrestať Pentu. 3. Je vážne podozrenie, že Jankovskej kamarátka sa stala sudkyňou nefér v zmanipulovanom výbere.

Správy vybral a komentoval Roman Pataj

Podcasty nájdete na: Apple Google Spotify Podbean Amazon Alexa RSS

1. Kočner a Zsuzsová zatiaľ držia spolu

Za vraždu Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej stíhali piatich ľudí. Sprostredkovateľ Zoltán Andruskó od začiatku spolupracoval s políciou. Vďaka tomu sa už dohodol na miernom, 15-ročnom treste.

V pondelok sa so zvyšnými štyrmi začalo za nebývalého záujmu médií a za účasti príbuzných obetí najsledovanejšie pojednávanie v dejinách samostatného Slovenska, ktoré rozhodne o tom, či Marian Kočner, Alena Zsuzsová, Tomáš Szabó a Miroslav Marček strávia zvyšok života za mrežami.

Práve posledný z nich v pondelok pred začiatkom hlavného pojednávania vyhlásil, že on osobne dvojicu zabil. Najskôr chceli Kuciaka iba uniesť, ale potom si páchatelia povedali, že je to nereálne, a zabili jeho aj Kušnírovú, ktorá sa na mieste objavila.

Marčekova výpoveď nie je

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter

Hlavný newsletter Denníka N prináša každý večer komentovaný súhrn najdôležitejšieho diania. Posielame každý večer okrem soboty do 20:00.

Komentáre

Teraz najčítanejšie