Denník N

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter: Kampaň Smeru je zúfalá, aj takto vyzerá úpadok mocnej strany

Z videa Smeru. Foto - Facebook/Robert Fico
Z videa Smeru. Foto – Facebook/Robert Fico

1. U Fica sú unavení životom, opozícia má konkurenciu inde. 2. Nerobme pre hlasovacie hárky do zahraničia zbytočnú paniku. 3. Autobusová doprava v Bystrickom kraji je ohrozená, súvisí to aj s Kotlebom.

Správy vybral a komentoval Roman Pataj

1. U Fica sú unavení životom, opozícia má konkurenciu inde

Smer chrlí na internete jedno video za druhým. Ich spoločným znakom je podpásový útok na demokratickú opozíciu (klamstvá o šesťdňovom pracovnom týždni, rasizmus atď.) a ignorovanie extrémistov. Na tých si u Fica buď netrúfajú, aby neprišli o vlastných voličov, alebo ich nepovažujú za súperov, prípadne s nimi rovno sympatizujú.

V piatok prekročila videoprodukcia Smeru ďalší míľnik. Strana do sveta vypustila klip na spôsob hip-hopu, pri ktorom už naozaj nie je jasné, koho môže presvedčiť, že práve Fico je tou správnou voľbou. Dôchodcovia to určite nebudú, a ak to majú byť mladí voliči, tak tým môže byť akurát tak na smiech.

Vo videu opäť vystupujú lídri opozičných strán, jeho autor sa ich infantilnými rýmovačkami snaží zosmiešniť, ale ak sa raz dozvieme jeho meno, tak jediným zosmiešneným bude on.

Čo to môže znamenať

Kampaň

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter

Podcast Denníka N

Komentáre

Teraz najčítanejšie