Denník N

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter: Bödör, Kotleba a Danko majú za sebou zlý deň

Foto N - Tomáš Benedikovič
Foto N – Tomáš Benedikovič

1. U Bödöra a Jankovskej bola polícia, na akú neboli zvyknutí. 2. Kotleba zistil, že naozaj môže ísť za mreže. 3. Danko zachraňoval seba aj stranu.

Leaseplan logo Pomáhame naštartovať vaše podnikanie. Nevlastnite. Jazdite! LeasePlan (inzercia)


Správy vybral a komentoval Roman Pataj

Podcasty nájdete na: Apple Google Spotify Podbean RSS

1. U Bödöra a Jankovskej bola polícia, na akú neboli zvyknutí

Toto by sa za policajného prezidenta Tibora Gašpara nestalo. V stredu skoro ráno mal nepríjemnú návštevu Smeru blízky esbéeskár a Kočnerov kumpán Norbert Bödör, štátna tajomníčka Smeru Monika Jankovská a s ňou spriaznení sudcovia. U všetkých sa neohlásene zastavili policajti, aby v ich bytoch spravili domové prehliadky.

Samozrejme, dôvodom je zaistená komunikácia z Kočnerovej Threemy. Vyplýva z nej, že pre neho získavali informácie z polície, prípadne ovplyvňovali súdy.

Polícia v stredu hľadala ďalšie dôkazy, ktoré by pomohli celú skupinu alebo aspoň niektorých jej členov usvedčiť. Či sa jej to aj podarilo, v tejto chvíli nie je známe. Nikto ani nebol zadržaný (informácie niektorých médií o zadržaní Vladimíra Sklenku neboli správne). Nateraz musí stačiť, že sa konečne niečo deje.

Prečo boli u Bödöra

Podľa našich informácií je dôvodom to, že Bödör už síce

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter

Hlavný newsletter Denníka N prináša každý večer komentovaný súhrn najdôležitejšieho diania. Posielame každý večer okrem soboty do 20:00.

Podcast Denníka N

Komentáre

Teraz najčítanejšie