Denník N

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter: Bödör, Kotleba a Danko majú za sebou zlý deň

Foto N - Tomáš Benedikovič
Foto N – Tomáš Benedikovič

1. U Bödöra a Jankovskej bola polícia, na akú neboli zvyknutí. 2. Kotleba zistil, že naozaj môže ísť za mreže. 3. Danko zachraňoval seba aj stranu.

Nástroj, ktorý pomáha, je Živnostenský účetTB za 0 €


Správy vybral a komentoval Roman Pataj

Podcasty nájdete na: Apple Google Spotify Podbean RSS

1. U Bödöra a Jankovskej bola polícia, na akú neboli zvyknutí

Toto by sa za policajného prezidenta Tibora Gašpara nestalo. V stredu skoro ráno mal nepríjemnú návštevu Smeru blízky esbéeskár a Kočnerov kumpán Norbert Bödör, štátna tajomníčka Smeru Monika Jankovská a s ňou spriaznení sudcovia. U všetkých sa neohlásene zastavili policajti, aby v ich bytoch spravili domové prehliadky.

Samozrejme, dôvodom je zaistená komunikácia z Kočnerovej Threemy. Vyplýva z nej, že pre neho získavali informácie z polície, prípadne ovplyvňovali súdy.

Polícia v stredu hľadala ďalšie dôkazy, ktoré by pomohli celú skupinu alebo aspoň niektorých jej členov usvedčiť. Či sa jej to aj podarilo, v tejto chvíli nie je známe. Nikto ani nebol zadržaný (informácie niektorých médií o zadržaní Vladimíra Sklenku neboli správne). Nateraz musí stačiť, že sa konečne niečo deje.

Prečo boli u Bödöra

Podľa našich informácií je dôvodom to, že Bödör už síce

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter

Hlavný newsletter Denníka N prináša každý večer komentovaný súhrn najdôležitejšieho diania. Posielame každý večer okrem soboty do 20:00.

Podcast Denníka N

Komentáre

Teraz najčítanejšie