Denník N

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter: Ficovi zostalo už len klamstvo a retro

Foto – TASR
Foto – TASR

1. Ficovi sa zachcelo diskutovať s Kiskom. 2. Prezidentka vysvetľovala nápad s Kotlebom v paláci. 3. RTVS vyháňa ďalších redaktorov.

Leaseplan logo Pomáhame naštartovať vaše podnikanie. Nevlastnite. Jazdite! LeasePlan (inzercia)


Správy vybral a komentoval Tomáš Gális

Podcasty nájdete na: Apple Google Spotify Podbean Amazon Alexa RSS

1. Poď na férovku

Robert Fico zverejnil nové video. Ako obyčajne, aj tentoraz v ňom klame. Účelovo v ňom totiž použil päť rokov staré vyjadrenie vtedajšieho prezidenta Andreja Kisku o utečencoch a vydáva ho za jeho aktuálny výrok. A to všetko má slúžiť ako výzva na televízny duel. Áno, duel, aký Fico neabsolvoval už roky, počas ktorých sa zmohol už len na samodiskusie so servilnými novinármi.

Klamstvo ako pracovná metóda. Nie že by bola lož v predvolebnej kampani Smeru nejakou novinkou, ale v tejto sezóne sa jej neuveriteľne darí. Detinské videá a akože odhalenia nie sú len bežným útokom na opozíciu, ale sú plné nepravdivých tvrdení o šesťdňovom pracovnom týždni, o spolupráci s podsvetím či o drogách.

To už je ďaleko za flašíkovským preháňaním z prvej smeráckej kampane a v istom zmysle aj za maďaričovským strašením imigrantmi z rokov 2015 a 2016.

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter

Hlavný newsletter Denníka N prináša každý večer komentovaný súhrn najdôležitejšieho diania. Posielame každý večer okrem soboty do 20:00.

Podcast Denníka N

Komentáre

Teraz najčítanejšie