Denník N

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter: Danko ohováral Kisku, Žitňanskú a Mazáka, ale opäť ublížil len sebe

Andrej Kiska a Andrej Danko. Foto – TASR
Andrej Kiska a Andrej Danko. Foto – TASR

1. Predseda SNS sa bráni konšpiráciami, tak to aj dopadlo. 2. Kotlebovci majú novú posilu – šarlatánov, čo na rakovinu odporúčajú konope a cviklu. 3. Marček podľa znalcov nehovorí pravdu.

Leaseplan logo FlexiPlan – krátkodobá mobilita bez viazanosti. Nevlastnite! Jazdite. LeasePlan (inzercia)


Správy vybral a komentoval Roman Pataj

1. Predseda SNS sa bráni konšpiráciami, tak to aj dopadlo

Už mesiace je dokázané, že Andrej Danko je podvodník. V roku 2000 od slova do slova vykradol niekoľko učebníc, z ktorých vytvoril on, alebo niekto, komu za to zaplatil, rigoróznu prácu, za ktorú neoprávnene dostal titul JUDr. Univerzita Komenského jeho počínanie označila za „prípad hodný zavrhnutia“.

Aby predseda SNS rozriedil svoj škandál, podsúva, že sme k nemu nespravodliví, lebo zmizli aj práce iných ľudí, a tých si nevšímame.

Uviedol aj konkrétne mená – Andreja Kisku, Luciu Žitňanskú a Jána Mazáka. Naposledy o tom hovoril 19. januára v Markíze počas televíznej diskusie s Kiskom.

Dokonca sme ich vraj vopred informovali, a až keď svoje práce stiahli, sme naňho spustili pohon. Tvrdil to začiatkom januára v Plus 1 deň.

Kolegyňa Mária Benedikovičová Dankove podozrenia overila a výsledok je preňho tristný:

Andrej Kiska

Bývalý

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter

Hlavný newsletter Denníka N prináša každý večer komentovaný súhrn najdôležitejšieho diania. Posielame každý večer okrem soboty do 20:00.

Komentáre

Teraz najčítanejšie