Denník N

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter: Pellegrini opäť ukázal, že je len imitáciou svojho predchodcu

Foto N - Tomáš Benedikovič
Foto N – Tomáš Benedikovič

1. Pellegrini tak ako Fico pred štyrmi rokmi straší migrantmi. 2. Opozícia by mohla získať 79 kresiel aj bez Kollára, ale rizík je stále veľa. 3. Stále hrozí aj málo pravdepodobný variant, že koalícia bude pokračovať, len Bugára nahradí Kotleba.

Kompot.sk najlepšie slovenské značky na jednej adrese. Vlastne na dvoch. A sú to tieto tri: Laurinská 19, Bratislava, www.kompot.sk a teraz aj Bory Mall.  (inzercia)


Správy vybral a komentoval Tomáš Gális

Podcasty nájdete na: Apple Google Spotify Podbean Amazon Alexa RSS

1. Poďme do migrantov

Peter Pellegrini sa po štyroch rokoch snaží napodobniť svojho predchodcu Roberta Fica. Dva týždne pred voľbami sa vybral s maďarským premiérom Viktorom Orbánom na maďarsko-srbskú hranicu, kde v dojemnej zhode varovali pred migrantmi. Pellegrini sľúbil Orbánovi pomoc pri zvládaní migračného tlaku, za čo sa mu dostalo úsmevov a uznania.

To sa pretavilo do pár minút spravodajstva, od ktorého si Pellegrini mohol sľubovať hocičo, ale aj pri najväčšej snahe z neho mohol vyjsť len ako nepodarená a až poľutovaniahodná imitácia svojho predchodcu.

Ten, čo všetko prepásol.

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter

Hlavný newsletter Denníka N prináša každý večer komentovaný súhrn najdôležitejšieho diania. Posielame každý večer okrem soboty do 20:00.

Komentáre

Teraz najčítanejšie