Denník N

Po nálepkách budú v novinách vložené pohľadnice

V pondelkovom vydaní Denníka N nájdete vloženú Shootyho pohľadnicu. Budeme radi, keď ju pošlete niekomu, kto sa chystá voliť nenávisť.

Po úspechu Shootyho volebných nálepiek ponúkneme našim čitateľom ďalšiu možnosť, ako urobiť niečo pre to, aby sme sa 1. marca nezobudili do škaredého rána. V žiadnej volebnej kampani v novodobej histórii Slovenska sa neprejavili tak vypuklo tie najhoršie ľudské vlastnosti.

Nenávisť sa z volebných tribún preniesla aj do ulíc a zo slovných útokov sa stali útoky fyzické. Strany, ktoré za to môžu, majú podľa prieskumov takú vysokú podporu, že ich voličov majú v okruhu svojich blízkych určite aj ľudia z úplne opačného názorového brehu.

A práve pre nich Shooty pripravil pohľadnice, ktoré nájdete v pondelkovom vydaní našich novín. Ak teda máte vo svojom okolí niekoho, kto plánuje dať svoj hlas nenávisti a násiliu, pošlite mu Shootyho pohľadnicu.

Nie, nie sme natoľko naivní, aby sme si mysleli,  že sa dá pohľadnicami zmeniť výsledok volieb. Ale ak by čo i len jeden z adresátov na chvíľu zapochyboval o svojom rozhodnutí, malo to zmysel.

Foto N – Tomáš Benedikovič

Slovensko

Teraz najčítanejšie