Denník N

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter: Slovensko utrpelo hanebné Ficovo víťazstvo

Foto N - Tomáš Benedikovič
Foto N – Tomáš Benedikovič

1. Koalícia 88 bude robiť zle aj po voľbách, Smer už vie, čo má po nich robiť. 2. Už aj prokuratúra chce, aby Matovič vyhral voľby. 3. Matovičove podpásovky.

Správy vybral a komentoval Roman Pataj

1. Koalícia 88 bude robiť zle aj po voľbách, Smer už vie, čo má po nich robiť

Sú dni, keď to s naším štátom vyzerá naozaj veľmi zle. Toto bol jeden z nich.

Zaslúžila sa o to široko rozkročená koalícia extrémistov, nacionalistov, prospechárov a pravicových i ľavicových populistov, ktorá 88 hlasmi schválila zavedenie 13. dôchodku. Koncom roka ho dostanú všetci dôchodcovia. Štát naň musí nájsť necelých 400 miliónov eur.

Najdrahšia volebná kampaň v dejinách tak vrcholí. Zodpovednými sú Smer, SNS, ĽSNS, Sme rodina a druckerovci Peter Kresák (!!), Katarína Cséfalvayová a Martin Fedor.

Našťastie, ešte je tu prezidentka Zuzana Čaputová, ktorá by mala túto zhovadilosť vetovať, pretože zmena bola prijatá v skrátenom konaní vo flagrantnom rozpore so zákonom. Síce by sa tým vystavila útokom a prišla by aj o časť voličov, ale opak by bol veľkým sklamaním. Prezidentka zatiaľ robí jedinú rozumnú vec a oznámila, že sa rozhodne až po voľbách, aby nevstupovala do kampane.

Smutné je, že špinavú prácu bude musieť urobiť aj za opozíciu, ktorá sa tri dni pred voľbami bojí povedať, že by 13. dôchodok v novej podobe zrušila, a určite by to ani neurobila.

Fico si znova pomáha rasizmom

Nespútané orgie

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter

Komentáre

Teraz najčítanejšie