Denník N

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter: Nechajte sa namiesto korony vystrašiť svetom Roberta Fica

1. Ficovi sa zažiadalo škandálu, NAKA navštívila jeho kamaráta. 2. Racionálny Matovič – facebookový Matovič 1 : 0. 3. Ak zostane zachovaný aktuálny trend, o dva týždne bude ešte lepšie.

Správy vybral a komentoval Roman Pataj

1. Ficovi sa zažiadalo škandálu, NAKA navštívila jeho kamaráta

Robert Fico by mal opatrnejšie vážiť slová. Zjavne postihnutý akútnou amnéziou o sebe a svojej strane v pondelok povedal: „Ukážte mi za posledné roky jediný škandál.“ V utorok NAKA ako odpoveď (pozor, nemýliť si s politickým prenasledovaním) vytiahla jeho osobného priateľa Kajetána Kičuru v župane z postele, aby sa s ním dôverne porozprávala o jeho kariére nominanta Smeru.

Dôvodom sú podozrenia z machinácií pri verejnom obstarávaní a z korupcie v období, keď riadil správu štátnych hmotných rezerv. Podľa informácií Aktualít na účet jeho otca dorazilo minimálne 200-tisíc práve v dňoch, keď rezervy nakupovali predražené rúška a iný ochranný materiál.

Znie to tak primitívne, až sa nechce veriť, že by Kičura spravil takúto školácku chybu. Verziu s rúškami navyše spochybňuje, že spolu s Kičurom zadržali aj konateľa firmy ZVS technology, ktorá s ochrannými prostriedkami podľa všetkého neobchoduje.

Ficovi skrachovaní lúpežní rytieri

V tejto chvíli je veľmi užitočné vrátiť sa

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter

Hlavný newsletter Denníka N prináša každý večer komentovaný súhrn najdôležitejšieho diania. Posielame každý večer okrem soboty do 20:00.

Komentáre

Teraz najčítanejšie