Denník N

Logo Športový NewsfilterŠportový newsfilter: Kmotrík kritizuje Matoviča a jeho slová dávajú zmysel

Ivan Kmotrík ml. Foto – TASR
Ivan Kmotrík ml. Foto – TASR

Igor Matovič oznámil, že do konca kalendárneho roka bude na štadiónoch najviac tisíc ľudí. Hokejový Slovan chce kúpiť majiteľ očných kliník, a ak by mu to vyšlo, pre slovenský hokej by to bola dobrá správa.

Pandémia môže znamenať koniec megalomanských olympiád a v Maďarsku napomenuli futbalistu, ktorý chcel spravodlivosť pre Georgea Floyda. Na Slovensku si zahrajú tenisové hviezdy.


1. Kmotríkove argumenty majú zmysel

Ivan Kmotrík ml. sa spojil s najväčším rivalom Spartakom Trnava, aby otvoril debatu s Igorom Matovičom a jeho konzíliom, a Kmotríkove argumenty dávajú zmysel.

Premiér oznámil, že do konca kalendárneho roka sa na (nielen) športových podujatiach nebude smieť zúčastniť viac ako tisíc ľudí. Ak vezmeme do úvahy, že pôvodne sa podľa neho v tomto školskom roku deti na sto percent nemali vrátiť do škôl, je namieste obava, že aj teraz sa unáhlil.

Ako dôkaz toho, že zbytočne vyplašil občanov, môže poslúžiť aj citát šéfa Pro Hokeja Richarda Lintnera, podľa ktorého z najväčších európskych hokejových líg najviac do budúcnosti vidia Nemci, a aj tí hovoria len o vývoji v septembri.

Pritom by úplne stačilo, keby Matovič

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Podcast Denníka N

Logo Športový NewsfilterŠportový newsfilter

Komentáre, Šport a pohyb

Teraz najčítanejšie