Denník N

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter: Taký blbý deň si Robert Fico nepamätá

Foto N - Tomáš Benedikovič
Foto N – Tomáš Benedikovič

1. Odchádzanie Roberta Fica. 2. Pellegriniho jazda sa môže začať. 3. Jeden škandál, dve verzie, veľa chaosu.

Správy vybral a komentoval Filip Obradovič

Podcasty nájdete na: Apple Google Spotify Podbean Amazon Alexa RSS

1. Odchádzanie Roberta Fica

Ak máte pocit, že vám nevyšiel deň podľa vašich predstáv, možno pomôže test Robertom Ficom. Predseda Smeru za ostatné dva roky naozaj nemá o blbé dni núdzu, ale túto stredu schytával z každej strany vrchovate.

Ráno vypovedal na NAKA pre kauzy Dobroslava Trnku, ktorý sa okrem iného zabával na Počiatkovej historke ako Ján Slota ako „úplný kráľ“ „oholil Fica“ v kauze emisií.

Potom prišiel do parlamentu, kde musel počúvať Joža Pročka, ako chce na neho volať zdravotníkov, lebo čo-to popil. Do toho nepríjemná vec s priateľkou, čakateľkou na prokurátorku, ktorá s ním trávi čas v kaštieli vo Vinosadoch a v hoteli Double Tree by Hilton u jeho kamarátov oligarchov.

A toto všetko sa udialo v deň, o ktorom vopred vedel, že Peter Pellegrini definitívne ohlási odchod zo strany. Uznajte, že ide o toľko dôvodov na vystrelenie sa na Mesiac, že slabšie povahy by ho aj poľutovali. Ale na to tu nie sme.

Hra na martýra. NAKA

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter

Hlavný newsletter Denníka N prináša každý večer komentovaný súhrn najdôležitejšieho diania. Posielame každý večer okrem soboty do 20:00.

Peter Pellegrini

Podcast Denníka N

Robert Fico

Smer

Komentáre

Teraz najčítanejšie