Denník N

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter: Za slušné Slovensko si môže objednať námestia na diplomovkového podvodníka Borisa Kollára

1. Kollár aj Krištúfková boli prichytení priamo pri čine, na ťahu je Matovič. 2. Dozvedeli sme sa zatiaľ najhoršiu vec o slovenskej prokuratúre. 3. Ministerstvo financií spresnilo čierny odhad pádu ekonomiky.

Leaseplan logo Pomáhame naštartovať vaše podnikanie. Nevlastnite. Jazdite! LeasePlan (inzercia)


Správy dňa vybral a komentoval Roman Pataj

Podcasty nájdete na: Apple Google Spotify Podbean Amazon Alexa RSS

1. Kollár aj Krištúfková boli prichytení priamo pri čine, na ťahu je Matovič

Boris Kollár je plagiátor. Plagiátorkou je aj jeho poslankyňa Petra Krištúfková. Ak Igor Matovič nechce vyzerať rovnako tragicky ako kedysi Robert Fico či Peter Pellegrini pri obhajobe Andreja Danka, musí konať inak ako jeho predchodcovia. Politicky je to však problém, pretože Kollár je jeho najväčší kamarát vo vláde. Lenže dokázateľne aj najväčší podvodník.

Predseda Sme rodina získal titul Mgr. v roku 2015 na podradnej súkromnej vysokej škole v Skalici, ktorá patrí jeho priateľovi Ivanovi Kmotríkovi.

Keď sme Kollárovu prácu o vplyve klimatickej zmeny na cestovný ruch v oblasti Kysúc preverili v antiplagiátorskom systéme, vyšla zhoda vyše 52 percent. Samozrejme, problém je aj v spôsobe, akým citoval. Predseda parlamentu sa však vzápätí bránil tým, že jemu systém určil zhodu iba 24,45 percenta.

Kollárov trik – nenechajte sa oklamať

Vysvetlenie takého veľkého rozdielu je veľmi jednoduché – keď oficiálny antiplagiátorský systém kontroloval Kollárovu prácu, nebola v ňom

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter

Hlavný newsletter Denníka N prináša každý večer komentovaný súhrn najdôležitejšieho diania. Posielame každý večer okrem soboty do 20:00.

Komentáre

Teraz najčítanejšie