Denník N

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter: Kollárova diplomovka odhalila najväčšiu slabinu koalície – je ňou Igor Matovič

Foto N - Tomáš Benedikovič
Foto N – Tomáš Benedikovič

1. Kauza ukradnutej diplomovky sa skončí šťastne – pre koalíciu. 2. OĽaNO si berie okresné úrady a nazýva to „odpolitizácia“.

Správy vybral a komentoval Juraj Javorský

Zmenili sme letný režim Newsfiltra: až do septembra bude vychádzať denne od pondelka do piatka v tradičnom čase v skrátenej podobe.


1. Kauza ukradnutej diplomovky sa skončí šťastne – pre koalíciu

Kauza ukradnutej diplomovky Borisa Kollára sa konečne dostáva k vyvrcholeniu. Ak majú reportéri Denníka N dobré informácie, tak sa skončí gestom v romantickom štýle Borisa Kollára – on alebo jeho strana navrhnú jeho odvolanie v parlamente, lenže nenájde sa potrebných 76 hlasov, takže Kollár zostane Kollárom, kauze zazvoní koniec a vitaj, leto.

Borisovi Kollárovi bude polovica krajiny do konca života nadávať do zlodejov a prirovnávať ho k Andrejovi Dankovi, lenže preňho je dôležitá tá druhá polovica, ktorá ho bude úctivo oslovovať ‚pán predseda‘. A vôbec najdôležitejšie preňho je, že on a členovia jeho gangu Sme rodina budú môcť ďalej cicať zo štátu peniaze a vplyv.

Kollár je podnikateľ a vie počítať. Technicky sa to uskutoční tak, že scenár o samoodvolávaní schváli v pondelok večer koaličná rada a potom si už len každý postráži, aby sa nestala

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter

Hlavný newsletter Denníka N prináša každý večer komentovaný súhrn najdôležitejšieho diania. Posielame každý večer okrem soboty do 20:00.

Podcast Denníka N

Komentáre

Teraz najčítanejšie