Denník N

Bude ešte veselšie

Foto - TASR/AP
Foto – TASR/AP

Americkí psychiatri majú zákaz vyjadrovať sa k psychickému stavu prezidenta, lebo by nemali čas na ostatných pacientov. Malá výstavka dosiahnutých prezidentských úspechov v posledných dňoch:

Na Twitteri odporúčal ako „must see“ video (medzitým ho všetky siete stiahli pre šírenie lživých a nebezpečných informácií) rovnako drbnutej „lekárky“ a pastorky, absolventky svetoznámej kalabarskej univerzity v Nigérii (to je tá slávna krajina, kde vôbec, ale vôbec nepodvádzajú), ktorá tvrdila, že rúška a sociálne dištancovanie sú zbytočné, pretože existuje stopercentne účinná liečba – Trumpov obľúbený hydroxichlorokvín.

Okrem toho pani doktorka tvrdí aj všeličo iné – že svine vedci pracujú na vakcíne, ktorá zabraňuje religiozite (bodaj by to bola pravda) a používajú mimozemšťanské DNA. O tom, že lieči inkubov a sukubov, duchov manželov a manželiek a následky sexu s démonmi, ani nehovoriac. Expertka podľa predstáv najmúdrejšieho muža na zemeguli.

Nepreháňam, sám to skonštatoval – v rozhovore pre Axios, v súvislosti s otázkou, prečo vôbec nereagoval na správy o tom, že Rusi platia Talibanu odmenu za každého zabitého amerického vojaka, vysvetlil žurnalistovi:

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Donald Trump

Komentáre

Teraz najčítanejšie