Denník N

Ako si vybrať správnu klimatizáciu? Pomôže vám druhý názor.

Možno už v rukách držíte prvú ponuku od inštalačnej firmy a horúce dni vás nabádajú k tomu, aby ste ju akceptovali. Skôr než tak urobíte, využite možnosť získať aj druhý názor od odborníkov. Jednoducho, online a zadarmo.

Výber klimatizácie nie je jednoduchá záležitosť. Treba zohľadniť viacero kritérií – od technických cez finančné až po zdravotné. A hlavne neurobiť unáhlené rozhodnutie.

Prvá ponuka nemusí byť najlepšia

Ak ste si už našli inštalačnú firmu a nechali vypracovať cenovú ponuku, urobili ste krok správnym smerom. Nemal by však zostať jediný. Zďaleka nie všetky inštalačné firmy majú v portfóliu také typy klimatizačných jednotiek, ktoré by spĺňali vaše špecifické potreby a zohľadňovali všetky faktory, ktoré treba brať do úvahy. Navyše, pozor si treba dať aj na nadhodnotené ceny.

Prax na Slovensku ukazuje, že mnohí z nás akceptujú hneď prvú ponuku, a to bez toho, aby ju porovnali s inou alternatívou. To je chyba, ktorá neskôr môže mrzieť. Určite sa preto oplatí spoznať aj druhý názor od odborníkov, najmä keď zaň nič nedáte. Je to veľmi jednoduché.

Druhý názor získate zadarmo

Druhý názor na klimatizáciu teraz získate veľmi jednoducho na špecializovanom portáli www.druhynazornaklimu.sk. Má to hneď niekoľko výhod. Už nemusíte nikoho volať do svojho bytu či kancelárie, stačí vyplniť stručný formulár a zadať len niekoľko základných parametrov a špecifikácií.

Technici s dlhoročnou praxou v odbore vykurovania a chladenia vám potom na základe vami zadaných parametrov poskytnú bezplatne druhý názor. Buď potvrdia, že vaša prvá ponuka je naozaj výhodná, alebo vám vypracujú inú – lepšiu a výhodnejšiu pre vás. To všetko zadarmo, nezáväzne a s garanciou vysokoodbornej konzultácie.

Všetko vybavíte za pár minút

Kúpa klimatizácie je dlhodobá investícia, požiadať o druhý názor však zaberie len pár minút – stačí doslova pár klikov. Vyskúšajte si to a presvedčte sa sami. Za ten komfort na dlhé roky a istotu správnej voľby to predsa stojí.

Viac na www.druhynazornaklimu.sk

Technológie

Slovensko, Veda

Teraz najčítanejšie