Denník N

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter: Jankovská je už ponížená aj bez trestu od súdu

Foto N - Tomáš Benedikovič
Foto N – Tomáš Benedikovič

1. Jankovskej syn už nie je Jankovský a čaká ho disciplinárne stíhanie. 2. Ťažký pôrod spravodlivosti v Kočnerových kauzách pokračuje. 3. Matovičove percentá ubúdajú oveľa svižnejšie, než je zvykom.

Tvor technológiu, vďaka ktorej si budeme navzájom dôverovať. Choď na careers.innovatrics.com


 

Správy vyberal a komentoval Roman Pataj

1. Jankovskej syn už nie je Jankovský a čaká ho disciplinárne stíhanie

Väčšinou sa musí stať niečo mimoriadne, aby si syn v našej spoločnosti dobrovoľne zmenil priezvisko a prijal manželkino. Také prípady sa síce asi stávajú aj z lásky alebo preto, že pôvodné meno svojou nezvyčajnosťou vyvolávalo posmešky, ale v prípade Moniky Jankovskej ako ďalšie vysvetlenie prichádza do úvahy, že jej syn namiesto priezviska Jankovský prijal nové meno Vasko preto, lebo mu staré spôsobovalo problémy, keďže jeho mama ho až tak veľmi očiernila. Stalo sa to v lete, keď sa oženil.

Jankovský mal vzťah s dcérou Petra Vaska, ktorý je bývalý spolupracovník Petra Čongrádyho, od ktorého mala podľa svedectva Michala Vidu Jankovská ako sudkyňa vziať úplatok. V minulosti Jankovská potvrdila, že jej syn naozaj chodil s Vaskovou dcérou: „Ich vzťah je vážny, ale s Kristíninými rodičmi sme sa nikdy nestretli.“

Podľa televízie Markíza Vaska zhodou okolností tento týždeň zadržala polícia.

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Igor Matovič

Marian Kočner

Monika Jankovská

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter

Hlavný newsletter Denníka N prináša každý večer komentovaný súhrn najdôležitejšieho diania. Posielame každý večer okrem soboty do 20:00.

OĽaNO

Komentáre

Teraz najčítanejšie